hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.plOpinie

ważny od: 29.10.2012
data aktualizacji: 13.08.2022
Sklep hop-sport.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie hop-sport.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 29.10.2012
data aktualizacji: 13.08.2022

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Za tą cenę, naprawdę dobra siłka, rozłożyłem sprzęt, (instrukcja czytelna) sztanga, gryf łamany 1-sza klasa, odważniki również, ciężaru ok. 130 kg. towar przyszedł zapakowany jak się patrzy, nie wiem jak się będzie sprawować ławeczka, bo jest trochę ,,delikatna,, ale w razie czego to można ją udoskonalić, domówiłem wczoraj jeszcze gryf mocno łamany, dzisiaj, godz, 10.27 kurier jest już pod bramą, wrócę jeszcze do ławeczki, do 120 kg. można i więcej, dawać ognia, później zobaczymy, polecam dla początkujących i średnio zaawansowanych, oczywiście tylko ławeczkę, resztą może się bawić nawet zawodowiec.

Nie podoba mi sie spam "zachecajacy" do oceny. Sklep super, ale spam w postaci 5 wiadomosci "oceń!" moglibyscie sobie darowac.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Ok
Wczoraj
Aktualnie oczekuje na odpowiedź, w sprawie uszkodzonej paczki. Paczka dotarła cała zalana domestosem.
Towar zgodny z opisem ,miałam tylko problem z zamontowaniem siatki zabezpieczającej na dole ,po dwóch nieudanych próbach i po obejrzeniu krótkiego filmiku udało się 😂😂😂 Wytrzymała solidna konstrukcja , wspaniała zabawa dla wnuka , zajmuje nawet miej miejsca niż się spodziewałam .Dodatkowo dostałam gratisy w postaci 2 piłek,towar wart swojej ceny 😉
Wysyłka od razu po złożeniu zamówienia, bardzo szybka realizacja - jestem pozytywnie zaskoczona. Produkt zgodny z opisem. Polecam !! :)