activus-sport.pl- Logo - Opinie

activus-sport.pl

Opinie (12) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (30)

Ważny od: 27 sty 2021
activus-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Nie pamiętam kiedy ostatnio, a właściwie to czy kiedykolwiek w ogóle wcześniej, byłam tak dopieszczona jako klientka. Cały towar dostałam bardzo szybko, mimo że zamawiałam przesyłkę za granicę. Wszystkie artykuły zgodne z zamówieniem, a do tego całe mnóstwo wspaniałych gratisów. Mogę śmiało powiedzieć, że zostałam w 100% dopieszczona jako klientka. Polecam sklep gorąco. Jesteście cudowni!
JM

20 wrz 2023
Nie polecam suplementow, które zamowilam i brałam 2 tyg. Od momentu zażywania 2 tabletki dziennie dostałam arytmi serca i okropne zaparcia.

Opinie nt. sklepu activus-sport.pl

14 lut 2024
Ok
JM
24 cze 2023

Cudownie!!!

16 gru 2023
Życzliwość i profesjonalizm. Szukałam odżywki dla chorego taty, spotkała się z otwartym sercem i bardzo szybką pomocą .
25 paź 2023
Towar dostarczony szybko i zgodnie z zamówieniem, mogę śmiało polecić dostawcę 😎
5 paź 2023
Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemu.
jest OK czyli tak jak być powinno
28 sie 2023
Szybko, sprawnie i bezproblemowo.
8 wrz 2023
super polecam !!!