hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.plOpinie

ważny od: 29.10.2012
data aktualizacji: 13.08.2022
Sklep hop-sport.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie hop-sport.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 29.10.2012
data aktualizacji: 13.08.2022

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Za tą cenę, naprawdę dobra siłka, rozłożyłem sprzęt, (instrukcja czytelna) sztanga, gryf łamany 1-sza klasa, odważniki również, ciężaru ok. 130 kg. towar przyszedł zapakowany jak się patrzy, nie wiem jak się będzie sprawować ławeczka, bo jest trochę ,,delikatna,, ale w razie czego to można ją udoskonalić, domówiłem wczoraj jeszcze gryf mocno łamany, dzisiaj, godz, 10.27 kurier jest już pod bramą, wrócę jeszcze do ławeczki, do 120 kg. można i więcej, dawać ognia, później zobaczymy, polecam dla początkujących i średnio zaawansowanych, oczywiście tylko ławeczkę, resztą może się bawić nawet zawodowiec.

Nie podoba mi sie spam "zachecajacy" do oceny. Sklep super, ale spam w postaci 5 wiadomosci "oceń!" moglibyscie sobie darowac.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Produkt spełnia moje oczekiwania, nic dodac nic ująć. Można leniuchować w ogrodzie na hamaczku
Wszystko ok! Zamówienie (za pobraniem) dostarczone szybko. Towar zgodny z opisem.
Szybka dostawa i produkt tańszy niż w sklepie ponadto zniżka same superlatyw.sam produkt wg opisu
Nie ma możliwości sprawdzenia statusu zamówienia. Realizacja trwa znacznie dłużej niż napisane jest na stronie. Ze sprzętu i ceny jestem zadowolony.
Towar zgodny z zamówieniem. Szybka realizacja. Polecam
Luxxxxx
Sprawność realizacji zamówienia Jakość produktów
Szybka obsługa oraz dobrej jakości towar
jakość
Kontakt od początku był fenomenalny, dostawa bez problemu i świetną firmą kurierską. Huśtawka wspaniałą i bardzo komfortowa, montaż jest prostszy niż w ikea, a pakowanie bardzo solidne.
SZybka, dostawa, towar dobrej jakości
Szybki i sprawnie polecam