hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2730) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4555)

Ważny od: 29 paź 2012
hop-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

15 sie 2023
Zamówiliśmy meble tarasowe… nie wiem co mogłabym na ich temat dobrego powiedzieć… tragedia. Jedyny plus całej tej sytuacji jest taki, że Pan na infolinii sklepu bardzo uprzejmy i pomocny, bez problemu meble zostały zwrócone na koszt firmy.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

10 mar 2024
Moje zamówienie było nie kompletne

negatywna

Niestety otrzymałam bubel, zardzewiały, używany, którego nie da się złożyć. Czasowo nie mogłam złożyć zaraz po odbiorze przesyłki i rozpoczęłam montaż wieczorem. Niestety utknęłam na kierownicy, bo jest kiepska instrukcja obsługi i nie wiedziałam jak połączyć linki. Od razu po odpakowaniu zwróciło moją uwagę to, że na korpusie głównym jedna klapka była nie wciśnięta, ale sądziłam, że tak powinno być, aby coś tam podłączyć. Odłożyłam składanie na dzisiaj i szukałam po południu po pracy różnych informacji w Internecie i znalazłam nagrany filmik z montażem. Dzisiaj próbowałam zmontować kierownicę i zauważyłam, że z kierownicy powinno wystawiać 2 linki, a wystaje tylko jedna. Dlatego zaświeciłam latarką czy ta linka nie jest czasami schowana w środku, bo w korpusie była zagięta i schowana do środka. Jakież było moje zdziwienie, że nie tylko tej linki brakuje, ale również rura jest w środku cała zardzewiała jakby pół roku w wodzie była zamoczona. Zrobiłam zdjęcia i dołączam je jako załączniki. Potem przyglądnęłam się tej klapie i ewidentnie była ona wielokrotnie wyciągana, bo te plastikowe zaczepy są porysowane i starte. ewidentnie jest to rower używany i pewno reklamowany, następnie mi wciśnięty jako towar nowy nieużywany. Proszę przyglądnąć się zdjęciom i odnieść do mojego stanowiska, bo dla mnie kwota prawie 300 złotych w domowym budżecie jest znaczącym wydatkiem. Rower miał mi służyć zdrowotnie, a dostałam badziewie. Z poważaniem Elżbieta Plata

Wprowadzają w błąd. Z informacji przesłanej od firmy…

Z informacji przesłanej od firmy wynikało, że mozna płacić za pobranie kartą lib BLIKiem. Po przyjeździe kuriera nie odebrałam paczki, bo nie było opcji płatność kartą, a jedynie gotówką lub BLIKiem, z ktorego nie korzystam.
Niestety jestem zawiedziona. Otrzymałam wadliwy stepper (nie działa wyświetlacz), poprosiłam o możliwość zwrotu, firma miała zlecić kuriera, który to odbierze i jest cisza z ich strony, żadnej odpowiedzi. Nie polecam
7 lut 2024
produkt wadliwy ,odesłałem ,czekam na zwrot gotówki na konto
28 sty 2024
Mata nie dotarła, strona niedostępna
czekam na załatwienie reklamacji
Wysyłać zamówiony towar.
7 sty 2024
Otrzymany sprzęt spakowany "byle jak", jakby był przepakowywany. Uszkodzona, pęknięta obudowa mechanizmu magnetycznego, porysowany element mechanizmu napędowego. Sporo rzeczy zamawiam ale nie pamiętam abym otrzymał towar w takim stanie.
24 sty 2024
Wysyłka, obsługa itp. bez zarzutu - wszystko jak najbardziej PRO, ale jakoś sprzętu - w tym przypadku maszyny do symulowania wspinaczki - woła o pomstę do nieba. Chybotliwe to, budżetowe, zwróciłem jeszcze tego samego dnia.
18 sty 2024
Rower przyszedł połamany. Najwyraźniej źle zabezpieczony do transportu.
14 sty 2024
Sprzęt przyszedł połamany, porysowany, otwarte śruby, zawiodłam się...
24 sty 2024
13 sty 2024
31 gru 2023
28 gru 2023

Produkt wadliwy, obsługa reklamacji słaba, nie warto kupować w tej firmie.

Produkt wadliwy, już przy skręcaniu były problemy (śruby nie dające się przykręcić i odkręcić). Dodatkowo sprzet zepsuł się po 25 min treningu (mechanizm z kołem zamachowym wysiadl). Problem z reklamacja i zwrotem. Nie kupiłbym ponownie.
Produkt ok zgodny z opisem ale dostawa wpływa też na jakość usługi. Kurier był agresywny, wymuszał podpisanie odbioru a nie chciał pokazać zakupionego produktu. Gdyby nie moja interwencja produkt był by uszkodzony i do zwrotu.