hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4926)

Najistotniejsza pozytywna opinia

1 lut 2024
Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

Najistotniejsza negatywna opinia

15 lut 2024
Niestety otrzymałam bubel, zardzewiały, używany, którego nie da się złożyć. Czasowo nie mogłam złożyć zaraz po odbiorze przesyłki i rozpoczęłam montaż wieczorem. Niestety utknęłam na kierownicy, bo jest kiepska instrukcja obsługi i nie wiedziałam jak połączyć linki. Od razu po odpakowaniu zwróciło moją uwagę to, że na korpusie głównym jedna klapka była nie wciśnięta, ale sądziłam, że tak powinno być, aby coś tam podłączyć. Odłożyłam składanie na dzisiaj i szukałam po południu po pracy różnych informacji w Internecie i znalazłam nagrany filmik z montażem. Dzisiaj próbowałam zmontować kierownicę i zauważyłam, że z kierownicy powinno wystawiać 2 linki, a wystaje tylko jedna. Dlatego zaświeciłam latarką czy ta linka nie jest czasami schowana w środku, bo w korpusie była zagięta i schowana do środka. Jakież było moje zdziwienie, że nie tylko tej linki brakuje, ale również rura jest w środku cała zardzewiała jakby pół roku w wodzie była zamoczona. Zrobiłam zdjęcia i dołączam je jako załączniki. Potem przyglądnęłam się tej klapie i ewidentnie była ona wielokrotnie wyciągana, bo te plastikowe zaczepy są porysowane i starte. ewidentnie jest to rower używany i pewno reklamowany, następnie mi wciśnięty jako towar nowy nieużywany. Proszę przyglądnąć się zdjęciom i odnieść do mojego stanowiska, bo dla mnie kwota prawie 300 złotych w domowym budżecie jest znaczącym wydatkiem. Rower miał mi służyć zdrowotnie, a dostałam badziewie. Z poważaniem Elżbieta Plata

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

17 cze 2024
sama usługa jest na piątkę ale sprzęt marny.
15 maj 2024
Transport tylko do budynku. Dla starszych ludzi wielkie utrudnienie + brak usługi montażu.
20 maj 2024
23 kwi 2024
28 sie 2023
Jasno w opisie przedmiotu przedstawić iż grubość sprzedawanej pianki wacha się +/- 5mm. Do tego że przycina się ja bez problemu nożem a tym samym każdym innym przedmiotem - dlatego by maty nie uszkodzić nie zaleca się dotykania jej żadnymi przedmiotami (bardziej lub mniej ostrymi)
7 wrz 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za Pana opinię i cenne wskazówki - zostały one przekazane do odpowiedniego działu. Z wyrazami szacunku, Zespół Hop-Sport
9 mar 2024
Poprawić proces anulowania zamówienia po godzinie 16. Zamówiłam wasz produkt, opłaciłam, ale musiałam z niego zrezygnować. Niemal natychmiast od złożenia zamówienia dzwoniłam i pisałam na info i sklep. Działo się to wszystko po 16 Kurier i tak dostarczył produkt.
12 gru 2023

Wadliwość nadesłanego sprzętu

Nadesłany mi (zakupiony) sprzęt (rower stacjonarny) nie p[osiadał wszystkich niezbędnych do montażu części, a także został wykonany wadliwie, co całkowicie uniemożliwia złożenie poszczególnych elementów w jedną funkcjonująca całość.
5 sie 2023
Rower, który kupiłam miał sztuczne, zakłamane opinie. Niestety za 730 zł dostałam straszny bubel nie wart nawet połowy tej ceny. Dodatkowa gwiazdka tylko za szybką realizację zamówienia.
8 sie 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro że poczuła Pani niezadowolenie z zakupionego sprzętu. Bardzo prosimy o wiadomość mailową pod adres sklep@hop-sport.com celem rozwiązania zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Hop-Sport
20 gru 2023
Ogulnie fajnie wygloda ale w trakcie ćwiczenia podkręcają się co chwilę nakrętki czeba non stop dokręcać 🤔
16 lut 2024
po złożeniu brakuje 8 wkrętów ławka wygląda na fajną te śruby sobie dokupię
14 gru 2023
Proszę wejść na maila mojego i przeczytać wiadomość z której jestem nie zadowolona
3 gru 2023
Rączki hantli schodzą z rurek nie są sklejone
3 gru 2023
,nie ma daty dostawy, to jest ważne
17 lut 2024
Bardzo długa dostawa
1 sie 2023
dotrzymywać umowy.
4 sie 2023
Dzień dobry, Chcielibyśmy skorzystać z okazji, by skontaktować się w związku z opinią, którą mieliście Państwo okazję wyrazić. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych doświadczeń i nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów oraz świadczonych usług. Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni, gdybyście mogli Państwo podzielić się z nami szczegółami na temat Państwa doświadczenia. Pozwoliłoby to nam lepiej zrozumieć, co mogło pójść nie tak oraz w jaki sposób możemy podjąć kroki naprawcze. Prosimy o wysłanie maila pod adres sklep@hop-sport.com Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport.
9 sty 2024
13 gru 2023