hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2754) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4679)

Ważny od: 29 paź 2012
hop-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

15 sie 2023
Zamówiliśmy meble tarasowe… nie wiem co mogłabym na ich temat dobrego powiedzieć… tragedia. Jedyny plus całej tej sytuacji jest taki, że Pan na infolinii sklepu bardzo uprzejmy i pomocny, bez problemu meble zostały zwrócone na koszt firmy.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

3 mar 2024
Delikatna konstrukcja Brak kilku śrub i nakrętek na szczęście miałem w warsztacie Gąbki przy ćwiczeniach wysuwają się z uchwytów i trzeba je poprawiać .
Mało precyzyjnie wykonany sprzęt po skręceniu jest krzywo, ławeczka dobrze wygląda ale element do robienia nóg to tragedia...
Ramą od siodełka porysowana mechanicznie
Rower w miarę ok. Jakość adekwatna do relatywnie niskiej ceny..czyli może być. Bardzo duży mankament to fakt, że na stronie napisano, iż rower działa z apka fitShow co okazuje się nieprawdziwe. Na zgłoszenie tego faktu producent (a właściwie importer) napisał, że faktycznie nie działa i nic z tym nie są w stanie zrobić. Na tę okoliczność dostałem co prawda jakieś marne 100zl rabatu, ale fakt że na stronie nadal widnieje info o współpracy z fitshow. Kinomap też nie widzi urządzenia... Jedynie ta ich nadziewana apka iconsele działa.vsle jest wyjątkowa marna. Brak jakichkolwiek możliwości personalizacji treningu. Można korzystać z gotowych treningów. Jedynie interwały można tworzyć wedle własnego schematu, ale też w ograniczonym zakresie bo nie da się dla takiego interwału zaplanować rozgrzewki etc. Jedynie cykle z małym i dużym obciążeniem. Tak więc dla osób które liczą na porządny trening w oparciu o apke fitshow która daje bardzo duże możliwości będą zawieszone. .
21 sty 2024
Poprawić wysyłkę towaru. Aby klient otrzymywał ja następnego dnia jeśli towar jest na stanie oraz poprawić śledzenie przesyłek aby było płynniejszy status
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport

brak srubek zgodnie z iloscia do…

brak śrubek zgodnie z ilością do zmontowania
31 gru 2023
Zamówienie zostało nie do końca zrealizowane, nawet nie została wysłana informacja że w całości nie przyjdzie. Podczas zamówień wszystko było dostępne od ręki. Gdybym wiedział to nie robiłbym zamówienia 🙈
Stół do bilarda przyjechał w komplecie, natomiast brak jest możliwości wniesienia do domu. Kurier przyejchał sam, więc musiałem się urwać z pracy, aby pomóc mu znieść stoł z samochodu.
3 sty 2024

Problem z wyświetlaczem.

Problem z wyświetlaczem oraz instrukcją. Według instrukcji wyświetlacz powinien działać automatycznie po uruchomieniu natomiast nie działa, nie ma baterii ani informacji jaką dokupić.
Brak kontaktu z kurierem pomimo dzwonienia i wysyłanych sms-ów.Zero kontaktu. Klient też pracuje i nie może być uziemiony w domu na cały dzień.
6 sty 2024
Poobijane obciążenia
22 gru 2023
4 maj 2023
Dostałam złą część. Na infolinii się tym nie zajmują, a na maile odpowiada jakiś bot który nie rozumie w czym jest problem i próbuje mnie przekonać ze wszystkie części są dobre. Wysyłałam chyba z siedem maili plus zdjęcia zanim ten bot zgodził sie wysłać mi właściwą cześć, a i tak nie wiedział nadal jaką i musiałam podać numer części z instrukcji, pomimo ze powtórzyłam wcześniej ze 20 razy o która cześć chodzi. Oczywiście zadzwonić tam nie można, widocznie w firmie brak jest bota telefonicznego.
25 maj 2023
Szanowna Pani​, ​ Na wstępie pragniemy Panią najmocniej przeprosić za zaistniałą sytuację. Usiłowaliśmy się z Panią skontaktować telefonicznie, by bezpośrednio wyjaśnić tę sprawę, jednak niestety nie udało nam się to. Zweryfikowaliśmy dokładnie całą prowadzoną korespondencję i bardzo ubolewamy nad tym, iż nie przebiegała ona modelowo - zgłoszeniem reklamacyjnym zajmował się nowy pracownik, który dopiero zdobywa doświadczenie w profesjonalnej obsłudze Klienta. Proszę nam wierzyć, iż nie było to celowe działanie. Pracownik został oczywiście pouczony, jak należy zajmować się takimi zgłoszeniami. Jeżeli zaś chodzi o kontakt telefoniczny z naszą firmą, to odsłuchaliśmy rozmowę, w której jedynie przekazaliśmy Pani informację o konieczności mailowego złożenia reklamacji (niestety zgłoszeń reklamacyjnych nie możemy przyjmować ani rozpatrywać telefonicznie - o czym Panią poinformowaliśmy w przedmiotowej rozmowie). ​ Reasumując, doceniamy obdarzenie nas zaufaniem i wybór oferty naszego sklepu dlatego bardzo zależy nam na wypracowaniu wspólnie porozumienia i zatarciu tego negatywnego wrażenia o naszej firmie. ​ Uprzejmie Panią prosimy o odpowiedz na naszą ostatnią wiadomość mailową i potwierdzenie, że po wysłaniu przez nas nowego elementu wszystko jest już w porządku. Zależy nam na Pani zadowoleniu i raz jeszcze najmocniej przepraszamy za wszystkie niedogodności. Liczymy, iż uda nam się jeszcze nawiązać dialog. Z wyrazami szacunku, zespół Hop-Sport ​ ​
13 gru 2023
Brak szczegółowego opisu wysokości siodełka roweru stacjonarnego. Brak podania sposobu zamoncowania siodełka. Nie jest na sztycy , co uniemożliwia jego ewentualną wymianę.
16 wrz 2023

uszkodzenie

produkt przyszedł lekko obity (rączka była zdeformowana) ale był potrzebny na teraz więc nie reklamowałem
5 sie 2023
Szybka dostawa, jednak towar z wadą, jedna nakrętka na gryfiie przeskakuje i nie dociska obciążenie
8 sie 2023
Panie Andrzeju, bardzo nam przykro z powodu negatywnej opinii. Do naszych zamówień podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy. Prosimy o wiadomość na e-mail sklep@hop-sport.com . Czekamy na Pana odpowiedź i pozdrawiamy serdecznie!
3 sie 2023
Zabezpieczenia gwiazdkowe do mocowania ciężarków rozkręcają się podczas wykonywania ćwiczeń.
4 sie 2023
Dzień dobry, Chcielibyśmy skorzystać z okazji, by skontaktować się w związku z opinią, którą mieliście Państwo okazję wyrazić. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych doświadczeń i nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów oraz świadczonych usług. Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni, gdybyście mogli Państwo podzielić się z nami szczegółami na temat Państwa doświadczenia. Pozwoliłoby to nam lepiej zrozumieć, co mogło pójść nie tak oraz w jaki sposób możemy podjąć kroki naprawcze. Prosimy o wysłanie maila pod adres sklep@hop-sport.com Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport.
Pedały od rowerka co chwilę odpadają. Nie da się dokręcić do końca Reszta ok