hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.plOpinie

ważny od: 29.10.2012
data aktualizacji: 13.08.2022
Sklep hop-sport.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie hop-sport.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 29.10.2012
data aktualizacji: 13.08.2022

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Za tą cenę, naprawdę dobra siłka, rozłożyłem sprzęt, (instrukcja czytelna) sztanga, gryf łamany 1-sza klasa, odważniki również, ciężaru ok. 130 kg. towar przyszedł zapakowany jak się patrzy, nie wiem jak się będzie sprawować ławeczka, bo jest trochę ,,delikatna,, ale w razie czego to można ją udoskonalić, domówiłem wczoraj jeszcze gryf mocno łamany, dzisiaj, godz, 10.27 kurier jest już pod bramą, wrócę jeszcze do ławeczki, do 120 kg. można i więcej, dawać ognia, później zobaczymy, polecam dla początkujących i średnio zaawansowanych, oczywiście tylko ławeczkę, resztą może się bawić nawet zawodowiec.

Nie podoba mi sie spam "zachecajacy" do oceny. Sklep super, ale spam w postaci 5 wiadomosci "oceń!" moglibyscie sobie darowac.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Nie ma możliwości sprawdzenia statusu zamówienia. Realizacja trwa znacznie dłużej niż napisane jest na stronie. Ze sprzętu i ceny jestem zadowolony.
Szybki czas dostarczenia, ale kurier do wymiany nieprzyjemy przez telefon i na dodatek jak zapytalam o ktorej bedzie to się rozłączył.
Uchwyty do pompek spełniają swoją funkcję, ale radzę uważać np panelach bo się ślizgają i reķa może odjechać.
Szybko i sprawnie
Może być
Mały zgrabny, w miarę lekki prosty w montażu.
Sklep bardzo pozytywny - szybka wysyłka - ceny dość wysokie tylko wiec daje 4 gwiazdki po za tym wszystko ok
Co do samej obsługi, szybkości wysyłki, kopletności tego co zostało wysłane, to ocena bardzo dobra. Co do zakupionego produktu Ławka treningowa - HS-2040HB, to produkt spełnia moje oczekiwania, całkiem ładnie wykonana, siedzisko ławki jest długie co daje lepszy komfort przy użytkowaniu w roli ławki poziomej. Natomiast co do ławki do grzbietu HS-1016, to funkcjonalnie ok, stabilna, ale fatalne malowanie. Główny wspornik był pordzewiały, były "purchle", czyli na produkcji została przymalowana rdza. Klient nie powinien dostać czegoś takiego. Czy nikt tego nie sprawdza przed wysłaniem? Nie chciało mi się odsyłać produktu i sam zrobiłem poprawki malarskie. Dlatego jedna gwiazdka mniej.
W opisie towaru można uwzględnić materiał z którego wykonany jest oferowany sprzęt. Jestem zadowolony z produktu, jednak wybrał bym dzisiaj towar o większej trwałości
Rowerek stacjonarny bardzo fajny . Jedyną wadą jest nie do końca działający licznik który źle pokazuję przebyty dystans i prawdopodobnie kalorie.
Daję 4 gwiazdki za przeciągnięty termin dostawy. W sumie trwało to 8 dni. Ale na gwiazdkę paczka dotarła. Cała reszta na 5.
Szybka realizacja zamówienia, sprzęt wydaje się być dobrej jakości, jestem zadowolony.
Bardzo szybka dostawa i przekaz informacji o przesylce
Raklamacia została bardzo szybko uznana. Miła opsługa.
kompetencja, profesjonalna porada, szybki dowóz
SZYBKA OBSŁUGA I WYSYŁKA , SPRZĘT OK POLECAM