tedbi.pl

Opinie (121) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (121)

Ważny od: 21 lip 2023
tedbi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 lip 2023
Miś zgodny z opisem. Obsługa profesjonalna. Zakupu dokonałam krótko przed Świętami i dotarł na czas. Obdarowana nastolatka powiedziała, że każdy człowiek powinien mieć takiego misia :)

18 lip 2023
nie zorientowali się, że zapłaciliśmy przelewem na konto (nr zamówienia był w temacie przelewu) przez co opóźnili się z wysyłką. Nie zamawiałem tego dla siebie, tylko na prezent, więc się nie zorientowałem przez dłuższy czas.

Opinie nt. sklepu tedbi.pl

18 sty 2024
16 sty 2024
8 lut 2024

Smiech na sali - 100% nie polecam

Zamowienie zlozone, oplata pobrana, pieniadze zeszly z konta, zamowienie nie zrealizowane - nadal widnieje jako nie oplacone na stronie sklepu. Zarejestrowane zostalo zgloszenie przez portal sprzedawcy - zero reakcji (nie bylo nawet emaila potwierdzajacego przyjecie zgloszenia).
Odpowiedź ze sklepu tedbi.pl
Przesyłka została dostarczona do klienta, komentarz negatywny jest niesłuszny.
28 sty 2024
Firma beznadziejna wogole niespelnia swoich kryteriów Zero kontaktu Oferuje się 7 dni w tygodniu A na zamówienie w piątek twierdzą że niepracuje sobotę niedzielę i dostarcza towar na wtorek . Zenada
Odpowiedź ze sklepu tedbi.pl
Witam, Nigdzie nie ma informacji, że pracujemy 7 dni w tygodniu. Wyraźnie na stronie podane są godziny pracy 7-15. Zamówił Pan towar w piątek popołudniu. Po pierwsze mamy gwarantowany czas wysyłki w ciągu 24h od zamówienia w dni robocze, a po drugie kurierzy nie dostarczają paczek w weekendy, dlatego nie rozumiemy skąd negatywny komentarz.
11 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu tedbi.pl
Niestety nie wiemy dlaczego klient wystawił negatywną opinię. Przesyłka dotarła do klienta, klient nie zgłosił żadnych nieprawidłowości i wystawił komentarz negatywny.
20 lip 2023

Ogromny mięciutki przytulisty Misiek

Witam serdecznie wszystkich Bardzo polecam ten produkt ogólnie bardzo dobra jakość Teda bardzo dobrze wykonany super się spisał na prezent na rocznicę związku z dziewczyną fajnie jak by była jeszcze możliwość dodania inicjałów ale też jest super polecam
18 lip 2023
Miś bardzo ładny i duży. Byliśmy zadowoleni:) szef też :) dorobiliśmy do niego koszulkę i wyszło ekstra :)
18 lip 2023
Śliczny miś. Jedyne zastrzeżenie to rozerwanie pod pachą po dwóch dniach.
24 paź 2023
Realizacja zamówienia przebiegła pomyślnie. Jeśli chodzi o produkt,to Miś bardzo fajny, miły w dotyku, bardzo miękki, świetnie nadaje się do przytulania,super pomysł na prezent.