tedbi.pl

Opinie (117) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (117)

Ważny od: 21 lip 2023
tedbi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 lip 2023
Miś zgodny z opisem. Obsługa profesjonalna. Zakupu dokonałam krótko przed Świętami i dotarł na czas. Obdarowana nastolatka powiedziała, że każdy człowiek powinien mieć takiego misia :)

18 lip 2023
nie zorientowali się, że zapłaciliśmy przelewem na konto (nr zamówienia był w temacie przelewu) przez co opóźnili się z wysyłką. Nie zamawiałem tego dla siebie, tylko na prezent, więc się nie zorientowałem przez dłuższy czas.

Opinie nt. sklepu tedbi.pl

Bardzo fajny miś

Generalnie, bardzo fajnie. Kilka uwag dla kupujących, miś ma daną wysokość razem z nogami, które są chyba połową jego długości, po drugie jak jest wysyłka w trakcie jednego dnia to pewnie przyjdzie w przeciągu dwóch dni. Wszystko na stronie jest podane ale tak że można się nie zorientować. Poza tym serdecznie polecam

Super Miś pluszowy 120 cm

Bardzo fajny pluszowy Miś. Mąż uważa, że powinien być grubszy :) bardziej wypchany. Dla mnie jest ok.
13 kwi 2024
Zamówienie jeszcze nie doszło:/czekamy z niecierpliwością
Bardzo szybka dostawa, polecam misie, sa starannie wykonane i naprawdę godne polecenia
Miś był wielki i cudowny! Żałuje że nie wziąłem większego 😀
Świetny kontakt. Szybka dostawa.
Wielkość misia bydlak jest
Szybka dostawa, miś ok :)
Dziewczyna zadowolona
23 mar 2024
10 mar 2024
2 mar 2024
Miś przyszedł podarty
14 lut 2024

Miś super tylko wymiary zawyżone

Miś super. Wymiary mijają się z opisem i jakieś 20 cm w dół ale i tak jest świetny. 200 cm to tak naprawdę około 180 cm przy swobodnym rozłożeniu bez rozciągania. Po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy celowo zamówiłem większego i przyszedł taki jak potrzebowałem.
Miś leni się jak mój pies ale jest super i bardzo dobrze wykonany więc jest plus. Wielkość no powiedzmy że ma te 2m ale tak jak pisałem miś jest super :)
Bardzo łatwy kontak i łatwość zakupu. Promocyjna cena misia oraz szybkość transakcji. Od dnia zakupu 2 dni paczka w domu . Miś piękny i mięciutki