Podsumowanie Opinii
Klienci bardzo często chwalą szybką i sprawną dostawę misia. Pozytywne opinie dotyczą również wyglądu, miękkości i ogólnej jakości produktu, a także uprzejmości i pomocności obsługi klienta. Wielu kupujących jest zadowolonych z dużych rozmiarów misia. Pojawiają się pojedyncze uwagi dotyczące rozprutych szwów lub rozmiaru odbiegającego od zamówionego. Część osób zgłasza rozbieżności między zamówionym a otrzymanym wymiarem. Niektórzy klienci wyrażają niezadowolenie z braku dyskrecji oznaczenia przesyłki, zbyt ciasnego pakowania lub sporadycznego braku odpowiedzi ze strony obsługi.
Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.
Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?
Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,
Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opiniiOpinietedbi.pl
(14)
(6)
(4)
(29)
(276)
Zweryfikowane
miś
szkoda ,że nie dostałam odpowiedzi na prośbę odnośnie zapytania do firmy w sprawie misi....
wtedy było by 6 gwiazdek.
Zweryfikowane
Bardzo ładny, fajny kolor. Mięki i przytulny.siper
Zweryfikowane
Wszytko ok
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Wszystko ok
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Po rozpakowaniu i obejzeniu grzesia zobaczylem jeden szef ktory sie rozpruł
Zweryfikowane
4/5
Miś ładny, dobrze wypchany. Moim zdaniem powinien mieć tylko większy brzuszek a krótsze nogi.
Zastanawiam sie tylko czy szwy nie popękaja w zabawie.
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Super miś, szybka wysyłka, bezpiecznie opakowany, zero zastrzeżeń.
Bardzo polecam. Dziewczyna wniebowzięta!
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
dziękuje bardzo za misia dziękuje
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane