eherbata.pl- Logo - Opinie

eherbata.pl

Opinie (1278) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4932)

Ten sklep z herbatą zasługuje na najwyższe noty. Jakość oferowanych produktów jest bezapelacyjnie wysoka, a starannie wyselekcjonowane herbaty zachwycają nie tylko smakiem, ale również aromatem. Obsługa klienta jest niezwykle kompetentna i pomocna, zawsze służąc fachową radą dotyczącą wyboru herbaty oraz jej przygotowania. Dla miłośników herbaty to miejsce, które warto odwiedzić, aby doświadczyć niezapomnianych przyjemności smakowych i aromatycznych.

16 cze 2024
Dzień dobry, na przesłanych produktach brakuje daty produkcji oraz daty przydatności do spożycia. opakowanie jest ładne, czas dostarczenia szybki, bez uwag. Pozdrawiam.

Opinie nt. sklepu eherbata.pl

2 lip 2024
Najlepszy sklep z herbatą na świecie!😍 Zamawiam już od ponad dwóch lat, może i trzech. Jakość i smak dla mnie niespotykane. Uwielbiam herbaty i zwykle gdy mam okazję wejść do herbaciarni albo kupić jakiś ciekawy susz to sobie na to pozwalam- jednak muszę przyznać że w przeciągu tych trzech lat jeszcze nigdzie nie trafiłam na tak dobra i pyszna herbatę.🍀 Oczywiście skupiam się głównie na herbatach zielonych i białych, ostatnio pokusiłam się również na zioła i czuje ogromną wdzięczność za tak bogaty asortyment. Czuć w tym sklepie pasje i zaangażowanie. Polecam wszystkim, całym sercem. 💚
4 lip 2024
Dziękuję w imieniu całego zespołu za zaufanie! Taka opinia od stałej klientki znaczy szczególnie dużo. Mam nadzieję, że będziemy mogli wspólnie odkryć jeszcze wiele świetnych herbat.
AS
Anna S.
Wołomin
6 lip 2024
Profesjonalny sklep z herbatą, szerzący wiedzę na jej temat, prowadzony przez pasjonata. Tylko tu można znaleźć najświeższe herbaty z tegorocznych wczesnych zbiorów, w tym również herbaty premium. Sklep ma świetny system rabatowy i zawsze dołącza gratis. Kupuję tu od kilkunastu lat.
8 lip 2024
Pani Anno, bardzo dziękuję, że poświęciła Pani chwilę na podzielenie się opinią. Zaufanie stałych klientek i klientów jest dla nasz szczególnie ważne.
14 lip 2024
Kolejne zamówienie i doskonała obsługa sklepu. Super herbata, estetycznie i profesjonalnie zapakowana, wyczerpujące opisy herbat na stronie sklepu, szybka wysyłka dobrze opakowana, po prostu mój ulubiony sklep. POLECAM!
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za obszerny komentarz i cieszę się, że docenia Pani te aspekty naszego sklepu! Takie słowa od stałej klientki znaczą dla nas szczególnie wiele.
Dziękuję za sprawną realizację zamówienia - jak zwykle. Nie jestem znawczynią herbaty, ale po prostu ją lubię. Najlepszą piłam w Anglii, ale niestety nie znam jej nazwy, oraz przywiezioną z Nepalu.
7 lip 2024

Wszystko super

Bardzo szybka wysyłka, zamówiony towar zgodny z opisem. Gratis dostałam Czas Relaksu, pomyśleć, że akurat tego potrzebowałam. ❤️😀
8 lip 2024
Cieszę się, że gratis był trafiony! I oczywiście bardzo dziękuję, że podzieliła się Pani swoją opinią.
5 lip 2024
Świetnej jakości matcha, bardzo smaczne krówki i miły dodatek w postaci próbki herbaty. Przyjemne zakupy, polecam.
8 lip 2024
Bardzo dziękujemy! Najbardziej istotna jest dla nas oczywiście opinia o jakości herbaty, ale cieszę się, że docenia Pani również inne detale. Polecamy się na przyszłość.
Herbata jaśminowa pyszna. Idealnie wyważona. Subtelny aromat. Błyskawiczna dostawa. Świetne szklane małe czarki.
12 lip 2024

Owoc miłości i lemoniada - numer jeden tego lata

Dzięki Wam odkrywam cudowny świat herbat. Zaskakujące smaki, piękne aromaty. Jeszcze nie raz tutaj zawitam.
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Dziękuję za komentarz! Mam nadzieję, że przyczynimy się do odkrycia jeszcze wielu dobrych herbat. :-)

Sklep na 6!!!!

Bardzo, bardzo szybka przesyłka, duży wybór pysznych herbat,no i gratisowe próbki herbat!!!Polecam w 100%
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Polecamy się na przyszłość. :-)
7 lip 2024
Jakość herbaty, świeżość, herbatki gratis, pakowanie, szybki kontakt z Panem Konradem, wszystko super.
8 lip 2024
Dziękuję, że poświęciła Pani czas na zostawienie opinii! Kontakt z klientami, którzy podzielają nasz entuzjazm do herbaty, jest jedną z najlepszych rzeczy w tym biznesie. Mam nadzieję, że będziemy mogli wspólnie odkryć jeszcze wiele świetnych herbat. Pozdrawiam Konrad Pociask
5 lip 2024

Bardzo profesjonalny sklep

Polecam ten sklep ze względów jakościowych, a także przez wzgląd na uczciwe podejście do klienta.
8 lip 2024
Bardzo miło czyta się takie słowa! Dziękujemy za opinię.
Zbyt szybko ocenić działanie natomiast bardzo szybka wysyłka i fajny gratisik. Polecam
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Bardzo dziękuję za opinię! Mamy nadzieję, że po lepszym zapoznaniu się z naszymi herbatami tylko utwierdzi się Pani w opinii na 5 gwiazdek. :-)
DC
Kolejny mój zakup w tym sklepie. Dzięki Państwu poznałam smaki prawdziwych herbat.
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Dziękuję! Mam nadzieję, że będziemy mogli wspólnie odkryć jeszcze wiele świetnych herbat. :-)
3 lip 2024

Świetny wybór herbat...dobrych herbat

Świetny wybór herbat...dobrych herbat. Program rabatowy i gratisy...rewelka!
4 lip 2024
Dziękuję za ciągłe zaufanie i za komentarz! Opinie stałych klientów znaczą dla nas szczególnie dużo.
2 lip 2024
Pyszne herbaty, bardzo dobre opisy smaku i jakości herbat. Ekspresowa wysyłka
4 lip 2024
Dziękuję! Bardzo mi miło, że docenia Pani także opisy herbat na stronie. Szczególnie zależy nam na ich rzetelności.
Jakość herbat, adekwatne opisy wrażeń smakowych, bardzo szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Cieszę się, że zamówienie spełniło oczekiwania! Życzę miłych chwil przy dobrej herbacie :-)
10 lip 2024
Ulubiony sklep z herbatą, jestem stałą klientką ❤️ najlepsza matcha 💚
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Dziękuję za komentarz! Miło mi, że tak wysoko ocenia Pani nasze herbaty matcha. :-)
Przepyszne herbatki, szybka wysyłka! Mój ulubiony sklep z herbatami!
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Dziękuję! Życzę wielu miłych chwil przy herbacie i oczywiście polecamy się na przyszłość. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pytania.
Duży wybór, gratisy, które podpowiadają kierunki nowych poszukiwań
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Dziękuję za pozytywną ocenę! Staramy się dodawać próbki do każdego zamówienia. Zazwyczaj są one niespodzianką, ale gdyby chciał Pan spróbować czegoś konkretnego, to proszę się nie krępować wspomnieć o tym w uwagach do zamówienia. :-)
Wszystko co zamówiłam doszło bardzo szybko, a herbaty wyśmienite
Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Dziękuję, że postanowiła Pani podzielić się swoją opinią! Cieszę się, że zamówienie zostało szybko dostarczone.