eherbata.plOpinie

ważny od: 5 lut 2019
data aktualizacji: 6 paź 2022
Sklep eherbata.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie eherbata.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 lut 2019
data aktualizacji: 6 paź 2022

Opinie nt. sklepu eherbata.pl

28 mar 2022
Kupujemy tutaj od dłuższego czasu, głównie przez internet, sporadycznie na miejscu w herbaciarni. Zawsze świetny wybór z bardzo bogatej oferty. Atrakcyjne gratisy, rabaty, a przede wszystkim pracownicy znający się na herbacie, zawsze służący radą :)

2 lis 2021
Zdjęcie czajniczka do herbaty zostało zrobione w taki sposób, że wyglądał na dużo większy. Cena 94 złote za czajniczek dla lalek to zdecydowanie zbyt dużo.Moja wina, że nie sprawdziłam pojemności, ale do głowy mi nie przyszło, że może to być takie maleństwo. Czajnik w którym można zagotować wodę, prawie litrowy, żeliwny kosztuje 190 złotych.

Opinie nt. sklepu eherbata.pl

8 wrz 2022
Jestem stałym klientem sklepu internetowego eherbata.pl od ponad dekady. Już wówczas wyróżniał się dużym asortymentem, konkurencyjnymi cenami, przyjazną dla użytkownika witryną, żeby wymienić tylko kilka pozytywów. To, że postanowiłem nie zmieniać dostawcy herbaty od tak dawna, niech posłuży jako najlepsza rekomendacja!
Świetna realizacja zamówień. Za każdym kolejnym zakupem zwiększa mi się rabat procentowy. Do zamówień dodawana gratis losowa próbka herbaty, jakiej się keszcze nie zamawiało by poskować. Opakowania herbat bardzo wygodne, strunowe.
Wysyłka ekspresowa, przesyłka idealnie zabezpieczona, oraz gratis 14,62 g (tak zważone :D) dodatkowo innej herbaty. Dla herbaciarza super sprawa, możliwość degustacji dodatkowej herbatki. Jakość herbat pierwsza klasa!
23 wrz 2022
Nie mogę kupić u Was kubka 450ml z fine bone china. Wyczekiwany kubek to coś a la Portobello By Inspire Fine Bone China teapot. Mam jeden i fajnie byłoby go wymienić po ponad 3 latach użytkowania.
9 wrz 2022
W eherbata kupuję już od paru lat, cenię sobie profesjonalizm , szybką dostawę, a także powiadomienia o dostawie herbaty, na którą czekam. Dobrze, że jesteście.
11 wrz 2022
Szybka wysyłka. Herbaty popakowane w estetyczne torebki. Duży wybór herbat. Polecam zakupy. Sama z pewnością będę kontynuować tę przygodę z herbatami świata.
23 wrz 2022
Duży wybór herbat- każdy znajdzie cos dla siebie i smakowo i cenowo .Szybka błyskawiczna wysyłka i zawsze jakiś gratis herbaciany Polecam
23 wrz 2022
Szybka wysyłka, towar znakomitej jakości, świetnie zapakowany (ochrona przed światłem i wietrzeniem), dobra cena-czysta przyjemność,
10 wrz 2022
Opisy herbat zbyt dziwne , nie oddają w pełni odczuć z danej herbaty po otwarciu paczki dopiero oddaja jej walory i wady
19 wrz 2022
Najlepszy sklep z herbatą w Polsce. Doskonała obsługa. Szeroki wybór herbat. Super szybka wysyłka. Szczerze polecam.
7 wrz 2022
Super sklep, bardzo dobry kontakt, duży wybór herbat, szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia, polecam
16 wrz 2022
Ogromny wybór herbat. Wiele przydatnych informacji. Szybka wysyłka i prezencik. Gorąco polecam.
9 wrz 2022
Herbata jest wspaniała obsługa świetna a herbaciarnia urządzona w pięknym renesansowym wnętrzu.
17 wrz 2022
Herbata wysłana w hermetycznym opakowaniu i dodatkowy gratis herbaciany bardzo mnie ucieszył 😁
19 wrz 2022
Fantastyczna obsługa klienta, miły gest z gratisowymi herbatkami, dobre jakościowo produkty
18 wrz 2022
Podoba mi się sposób zapakowania herbat i dobrze dobrana próbka herbaty w prezencie.
18 wrz 2022
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Herbatki pyszne i jak zwykle niespodzianka 😃😃😃
16 wrz 2022
Ekspresowa dostawa, towar zgodny z zamówieniem, porządnie zapakowany :) polecam!
13 wrz 2022
Świetne herbaty, zawsze szybka wysyłka, do każdego zamówienia gratis. Polecam!
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Szybka dostawa, duży wybór. Wysoka jakość.