eherbata.pl- Logo - Opinie

eherbata.pl

Opinie (1140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4657)

Ważny od: 5 lut 2019
eherbata.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 mar 2024
Ten sklep z herbatą zasługuje na najwyższe noty. Jakość oferowanych produktów jest bezapelacyjnie wysoka, a starannie wyselekcjonowane herbaty zachwycają nie tylko smakiem, ale również aromatem. Obsługa klienta jest niezwykle kompetentna i pomocna, zawsze służąc fachową radą dotyczącą wyboru herbaty oraz jej przygotowania. Dla miłośników herbaty to miejsce, które warto odwiedzić, aby doświadczyć niezapomnianych przyjemności smakowych i aromatycznych.

7 mar 2024
Zamiast herbaty sam pył i niewiele liści. Zmiotki. Mam nadzieję że to przypadek.

Opinie nt. sklepu eherbata.pl

Jak zawsze super

Nie myślałam, że paczkę dostanę tak szybko, a zdążyła dotrzeć w dwa dni, Drugi Długi Weekend spędziliśmy z rodziną na testowaniu nowych herbat. :) Czas parzenia i temperatura na etykietach to super udogodnienie, bardzo się cieszę, że je wprowadziliście, ale szkoda, że na etykietach herbat klubowych ich nie ma, za to krótkie info o każdej z herbat to bardzo miły dodatek. Bardzo dziękuję :)
15 maj 2024
Co mi sie najbardziej podoba: - szeroka gama produktow bardzo dobrej jakosci - bardzo profesjonalna obsluga klienta (zglaszalam reklamacje i WOW, jestem pod wrazeniem), kultura na wysokim poziomie i dbanie o potrzeby klienta - szybka realizacja zamowien - rabaty dla stalych klientow Jestem z eherbata od lat. Zadowolona klientka.
28 maj 2024
Podoba mi się w sklepie różnorodność asortymentu, szybkość dostawy, sposób zapakowania herbat. W zasadzie nie widzę miejsc do poprawy, jedynie jeśli jest to możliwe, przy towarach oznaczonych jako oczekujące na dostawę chciałabym zobaczyć przybliżony czas oczekiwania.
20 maj 2024

W herbatę jesteście najlepsi!

Kochany zespole eherbata.pl, jesteście wg mnie super! Moje zamówienia zawsze są wysyłane szybko, starannie zapakowane i zawierają mile zaskakujące gratisy. Herbaty są znakomitej jakości. Nie widzę niczego do poprawy - trzymajcie tak dalej a nigdy Was nie opuszczę :)
17 maj 2024
Jakość herbat niezmiennie najlepsza, z jaką się spotkałam. Podobnie obsługa klienta i zainteresowanie realnym zadowoleniem 👌 Najlepszy wybór herbat i do tego w różnych przedziałach cenowych, więc zawsze można znaleźć coś dla siebie 😄 Naprawdę warto u was kupować ❤️
Podoba mi się dokładny opis każdej herbaty i opinie innych herbaciarzy, które są od razu widoczne. Zamówienie jest szybko realizowane i kolejny raz znajduję w zamówieniu mały herbaciany bonus. Bonus z ostatniego zamówienia był sztosem!
30 maj 2024

Zrobiłam już kilka zamówień

Zawsze paczka zostaje wysłana szybko, a wszystko jest zgodne z opisem.Nigdy mi się nie zdażyło aby herbaty przyszły zawilgocone czy też bardzo pokruszone.Przy każdym zamówieniu również dostawałam próbkę innej herbaty Polecam😊
Świetnie zrealizowane zamówienie! Kupuje u was od lat w herbaciarni czarka, a teraz z lenistwa zamówiłam z dostawą. Jesteście najlepsi! Mówi to herbatoholik. Gratis mnie bardzo rozczulił. Wszystko genialnie.
WK
Wies K.
Warszawa
25 maj 2024
Szybka i rzetelna dostawa. Etykiety służą za naklejki na puszce zatem odstęp pomiędzy a sposobem parzenia może być dużo mniejszy. Mniejsza naklejka niższy koszt. Może już czas na firmowe pudełka
14 maj 2024
Idealny zestaw na bliższe poznanie chińskich herbat. Każda wygląda i pachnie inaczej i wyjątkowo na swój sposób Najbardziej do gustu przypadła mi Golden Monkey ze swoim pyłkowym akcentem.
21 maj 2024
Zamówienie zrealizowane następnego dnia po zamówieniu. Przy zamówieniu za 150 złotych dostałem jeszcze kilka małych gratisów do spróbowania. Zamawiałem i będę zamawiał. Gorąco polecam.
26 maj 2024
Duży wybór herbat, każdy jest w stanie dopasować aromat, smak, intensywność itp do indywidualnych preferencji. Szybkie i bezproblemowe dostawy. Duże bonusy dla stałych klientów.
13 maj 2024
Rewelacyjne w smaku oolongi. Pięknie zapakowane, bardzo szybko wysłane. Rozkosz dla podniebienia oraz wielka przyjemność w kontakcie z profesjonalną obsługą sklepu. Brawo!
Bardzo aromatyczne, świetnie skomponowane mieszanki, moje ulubione to Rooibos Pistscja, Rooibos z Pomarańcza i Czekolada, Soczysta Morela.
30 maj 2024
Szeroki wybór herbat. Blyskawiczna realizacja zamówienia. Kupuję tu wiele lat i zawsze jestem zadowolona z wybranych herbat i obsługi.
17 maj 2024

Bardzo dobrze obsługa klienta

Bardzo dobrze opisana instrukcja parzenia herbaty, szczelnie zamknięta. Zamówienie zrealizowane bez problemów.
BS
Bożena S.
Wrocław
Świetny wybór herbat zielonych. Dobre opisy. Profesjonalna obsługa, błyskawiczna przesyłka.
EB
Eva B.
Zakroczym
23 maj 2024
Szybka wysyłka.Doskonale zapakowane produkty. Jeszcze wszystkich nie próbowałam.
29 maj 2024
Bardzo szybka wysyłka i bardzo smaczny gratis z całego serca polecam tę firmę
Świetnej klasy herbata, szybka dostawa, atrakcyjny program lojalnościowy.