eherbata.plOpinie

Opinie nt. sklepu eherbata.pl

4.94/5.00

< 1 %
< 1 %

Wszystko sprawnie, nie ma się do czego przyczepić nawet jakbym chciała. Gratis w postaci próbki herbaty z kategorii premium, z której zresztą były moje zakupione produkty, bardzo na plus. To się nazywa prezent, a nie dajemy co nam zbywa, byle coś było. Mogę z całym sumieniem polecić sklep i obsługę: każde pytanie, które zadałam dostało wyczerpującą odpowiedź, inne sklepy mogą się uczyć... Zaglądam często, wracam z uśmiechem.
Czytaj dalej

Herbaty nie są tak świeże jak deklaruje sprzedawca, są po prostu zwietrzałe, pieniądze wyrzucone w błoto bo muszę zamawiać z innej firmy, nawet nie odpowiedział na uwagi, sklep się reklamuje ale jakość jest kiepska, może jak trochę zarobi to poprawi te walory kosztem takich klientów jak ja
 Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
W chwili złożenia przez Pana zamówienia (9 maja) wszystkie herbaty japońskie z wyjątkiem jednej Shincha Soufuu 2020 nie pochodzą z tegorocznych zbiorów. Dla osób wymagających jak Pan mamy specjalny dział herbat premium, oraz możliwość sortowania herbat według zbiorów. Wszystkie herbaty japońskie przechowywane są w małych opakowaniach i szybko sprzedawane po otwarciu.

Odpowiedź ze sklepu eherbata.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu eherbata.pl

Duży wybór herbat, do wyboru i do koloru. Profesjonalna obsługa. Mój ulubiony sklep :) Polecam
Absolutnie najlepszy wybór herbat. Profesjonalne podejście do sprzedawanego towaru. Brawo!
Pyszne herbatki szybka dostawa jestem wyjątkowo zadowolona. Zostanę stałym klientem😊
Żółta herbata trudno dostępna jest ale dobra, a dobra bo trudno dostępna.
Zakup i dostawa herbat odbywała się sprawnie. Prezent imieninowy udany.
Szybka wysyłka, doskonale zapakowane, opisane herbaty. Gratis.
Pod każdym względem jestem bardzo zadowolona
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem
Super herbatka
wszystko ok