zdrowapaczucha.pl- Logo - Opinie

zdrowapaczucha.pl

Opinie (1344) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1885)

8 maj 2024
Moje kolejne zamówienie, świetny program rabatowy na kolejne zamówienia, ceny w sklepie bardzo konkurencyjne, a towar bezsprzecznie 100 % oryginalny, opakowania, świetnie zamykające się (a wiem co mówię, bo tego typu asortyment często kupuję) Paczucha dobrze zabezpieczona, a szybkość dostawy niemalże na drugi dzień mam w domu, ostatnio dostałam paczkę przypraw gratis, za co wielkie dziękuję, bo używam więc skorzystam. Juz myślę o kolejnym zamówieniu, koleżanki z pracy popróbowały np masła Shea, czy oleju z pestek malin albo kokosowego surowego, już chcą też, więc sklep nie pędzi się ode mnie lub koleżanek 😁🤩

18 paź 2023
Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Mój email został omyłkowo wprowadzony na jakimś etapie transakcji -to nie ja byłam klientką, nie ja zamówiłam i nie ja zapłaciłam. Zaczęłam natomiast dostawać wszystkie maile, faktury, wiadomości z InPost, włącznie z tą ankietą! Mimo wielokrotnych próśb o niespamowanie mnie i kontakt z właściwą klientką (na pewno mieli Państwo nr tel., co sugerowałam), spamowanie mnie nie zostało zakończone, a klientką nie odebrała przesyłki, przez brak reakcji z Państwa strony (o czym również powiadomił mnie inpost). Żądam usunięcia mojego adresu email z Państwa bazy.

Opinie nt. sklepu zdrowapaczucha.pl

5 lip 2024
Zamówiony produkt dotarł zgodnie z zamówieniem i starannie opakowany. Czas oczekiwania od zamówienia do odbioru 7 dni kalendarzowych, zatem przyzwoity. Jedyny mankament- brak informacji od firmy o nadaniu przesyłki, a zanim to w końcu nastąpiło otrzymałam dwukrotnie maila z prośbą o ocenę jakości pracy sklepu wysyłkowego. Prosić o ocenę przed dostarczeniem przesyłki świadczy o niewłaściwej koordynacji pracy.
Wszystko sprawnie szybko i rzetelnie!!!! polecam tego sprzedającego ja z pewnością z nimi zostaję, dziękuje i pozdrawiam
27 cze 2024
Idealny prezent. Myślałam że będzie to mniejsze a wielkość zestawu mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie.
5 lip 2024
Towar bardzo dobrze zabezpieczony i w bardzo szybkim tempie dostarczony. Polecam w 100%
7 lip 2024
Nasiona które zamówiłam są rewelacyjne hem je z mlekiem i efekty są widoczne
Expresowa przesyłka,towar bardzo dobrze zabezpieczony,serdecznie polecam
12 lip 2024
Wszystko zgodne z zamówieniem. Szybka dostawa produkt ok. Polecam
1 lip 2024
Szybka przesyłka polecam i do następnego zamówienia 🤩🤩
11 lip 2024
Bardzo przystępne ceny,szybko wysyłka.Polecam!
27 cze 2024
Towar zgodny z zamówieniem, dostawa szybką.
12 lip 2024
Super fajne artykuły i szybka dostawa! 👍
1 lip 2024
szybka dostawa, zgodna z zamówieniem
Super produkt. Polecam wszystkim ☺️
Swietna szybka obsluga polecam