Pol-Aura | Odczynniki Chemiczne- Logo - Opinie

Pol-Aura | Odczynniki Chemiczne

Opinie (107) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (428)

Ważny od: 5 lip 2021
Pol-Aura | Odczynniki Chemiczne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 maj 2023
Wszystko w należytym porządku. W przypadku drugiego zamówienia pojawiła się konieczność przesłania deklaracji użytkownika końcowego, co znacząco wydłużyło czas realizacji - przy zamawianiu odczynników wymagających dodatkowej dokumentacji polecam kontakt telefoniczny w celu szybszego otrzymania wzorów oświadczeń do wypełnienia.

6 lis 2023
Nie doszło do odbioru zamówienia (odbiór osobisty). Po pierwszej próbie, kiedy biuro w godzinach otwarcia było zamknięte, a telefon nie był odbierany nastąpił kontakt telefoniczny i sms, w którym wyjaśniono przyczynę oraz podano awaryjny drugi numer telefonu. Drugiego dnia, próby połączenia na obydwa numery były nieskuteczne. Niestety nie było również już żadnego kontaktu zwrotnego.

Opinie nt. sklepu Pol-Aura | Odczynniki Chemiczne

Zmieńcie system na stronie internetowej.

Niestety nie polecam

Niestety , nie polecam. Na zamówienie czekałam 2 tygodnie, specjalnie złożyłam zamowienie z 2 tygodniowym terminem płatności, żeby przyspieszyć wysyłkę. Formalina była mi niezbędna na konkretny dzień, ale nie dotarła. Musiałam pożyczać.
31 sty 2024
W potwierdzeniu zamówienia podaliśmy termin realizacji 5-7 dni roboczych. Zamówienie zostało złożone 9.01.20224 a wysłane 18.01.2024 tj. dokładnie w 7 dniu roboczym. Przepraszamy, że nie udało się dostarczyć tym razem szybciej.
6 lis 2023
23 lis 2023
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pracownik magazynu niestety zachorował i przebywał na zwolnieniu. Ostatecznie dostarczyliśmy do Pana produkt w kolejnym tygodniu.
7 lis 2023
Zdecydowanie odradzam, brak terminowości wysyłek, olewanie klientów, po wielu interwencjach nikt je był wstanie określić kiedy otrzymamy zamówione produkty. Oferowanie niedostępnych produktów jako własne na magazynie.
26 cze 2023
Terminowość i słowność mając na względzie odpisywanie na maile!
30 gru 2023
Zamówienie anulowano , a kasy nie zwrócono ......
4 sty 2024
Zamówił Pan w dniu 10/12/2023 kwas siarkowy na osobę fizyczną, niestety nie mogliśmy zrealizować tego zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. handlu prekursorami wybuchowymi. Zwrot został wykonany 31/12/2023 z uwagi na przerwę świąteczną. Przepraszamy za opóźnienie.
22 lis 2023
Sprzedaż towaru którego brak!
23 lis 2023
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Producent nie był w stanie określić czasu dostępności surowców do przygotowania roztworu kolodium. Poinformowaliśmy Pana o tym, a Pan zdecydował o anulacji zamówienia.