Melvin & Hamilton

Opinie (64) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (858)

Ważny od: 9 lis 2018
Melvin & Hamilton spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Kupiliśmy z mężem już wiele par pięknych butów w tej firmie. To, co ją wyróżnia, to bardzo wysoka jakość produktów i bardzo wygodny sposób obsługi zamówień, szczególnie jeśli chodzi o zwroty, co przy zakupie butów jest bardzo ważne. Natomiast nie wszystkie modele pasują na nasze stopy i łydki...

7 lis 2023
Buty brzydko pachną czymś syntetycznym. Na prawym bucie są ślady kleju, tłuste plamy. Do dziś czekam na odpowiedź na mojego maila w tej sprawie.

Opinie nt. sklepu Melvin & Hamilton

Oksfordki piękne, ale niestety pięta przy rozmiarze 41 nieco za płytka jak dla mnie i wysuwała się podczas chodzenia. Dla mnie dość wąskie przy rozmiarze 41. Na pewno dla młodych stóp wszystko będzie ok, ale dla starszych, zmęczonych niekoniecznie. Szybka wysyłka, przecudne zapakowanie ♥️👍
27 gru 2023
informować o terminie dotawy
12 gru 2023
12 lis 2023
Bardzo sprawny zakup, wysyłka i zwroty
13 paź 2023