Melvin & Hamilton

Opinie (64) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (858)

Ważny od: 9 lis 2018
Melvin & Hamilton spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Kupiliśmy z mężem już wiele par pięknych butów w tej firmie. To, co ją wyróżnia, to bardzo wysoka jakość produktów i bardzo wygodny sposób obsługi zamówień, szczególnie jeśli chodzi o zwroty, co przy zakupie butów jest bardzo ważne. Natomiast nie wszystkie modele pasują na nasze stopy i łydki...

7 lis 2023
Buty brzydko pachną czymś syntetycznym. Na prawym bucie są ślady kleju, tłuste plamy. Do dziś czekam na odpowiedź na mojego maila w tej sprawie.

Opinie nt. sklepu Melvin & Hamilton

Po prostu zakochałam się w plecionkach, kolorystyce i formach. Indywidualność i misterna praca, włożona w każdy produkt jest nie do opisania. Składam hołd bezpośrednim twórcom, wizjonerom filozofii-misji firmy i tej wszechobecnej uważności i dbałości o detal i naturalność. Naturalia mają tylko przyszłość! Nieoczywista Małgorzata
24 sty 2024
Jestem klijentem od wielu lat, rozmiar dawno dopadsowany, zawsze ten sam, bardzo dobra jakość, komfort użytkowania.
26 sty 2024
Pięknie wykonane buty. Szybka dostawa. Wszystko ok.
RB
2 lut 2024
Niestety nie byłem powiadomiony o terminie dodtawy
to moja 6 para butów,są o.k. dlatego kupiłem.
MW
Maria W.
Częstochowa
30 sty 2024
Jestem zadowolona z obsługi jak i z produktu
EE
Ewa E.
Przemyśl
Buty piękne i bardzo wygodne
Buty są cudowne🥰🥰🥰🥰
great quality!
10 sty 2024
Buty znakomitej jakości tak jak w opisie. Niestety kurier zostawił przesyłkę pod drzwiami, bo mnie nie było w domu. Kto poniósłby koszty gdyby buty zaginęły.
LO
Lidia O.
Katowice
15 sty 2024

Pozytywna

Jakość obsługi, jakość towaru bez zarzutu. Jedyny mały minus - w opisie koloru obuwia. Kupiłam jako ciemnoszare, a tak naprawdę są szarobrązowe - taupe. Nie jest to powód do odesłania , bo buty są jakościowo b.dobre.Lepsze opisy załatwiły by sprawę
MB
Marzena B.
Bad Vilbel
20 sty 2024
Uwielbiam buty MELVIN& HAMILTON .Wyjątkowe buty, lekkie, wygodne bardzo dobrze wykonane oraz wyjątkowa kolorystyka. Gorąco polecam.
MT
4 sty 2024
jestem zadowolona z oferty, szybkości działania i oczywiście z reewelacyjnych butów które idealnie pasują
2 sty 2024
Firma jest rzetelna i dlatego mogę ją polecić wszystkim,potencjalnym Klientom
4 sty 2024
piękne buty, mam już 8 par