Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu- Logo - Opinie

Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Opinie (346) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1204)

Ważny od: 28 kwi 2017
Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 maj 2023
Szybka przesyłka, dobrze zapakowane, bardzo dobry opis zgodny z rzeczywistością. Sama poziomica dobrze świeć, mocny laser. Generalnie wszystko super, ale jest coś co możecie zrobić lepiej. Kiedy otworzyłem pudełko z poziomicą to niestety nie była zablokowana. Nie zauważyłem żeby coś było nie tak obecnie z tą poziomicą ale w przyszłości warto sprawdzać czy "żyroskop" jest zablokowany bo w trakcie transportu może się szkodzić.

27 cze 2023
Proponuję bardziej dbać o klienta i przede wszystkim prawidłowo pakować dany towar, zabezpieczać, oklejać naklejkami "nie rzucać, ostrożnie". Do mnie musiały trafić aż trzy wentylatory kolumnowe, żeby móc korzystać z jego funkcji. Dwa przyszły zepsute, z wyłamaną częścią z przyciskami. Dlatego sklepu nie polecam.

Opinie nt. sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

14 kwi 2024
Zamówienie wycofaze po dwóch dniach, lipa
SPRZEDAWAJĄ TOWAR KTÓREGO NIE MAJĄ
Piła nawet działa ale przyszła z pękniętym osłonom silnika i lakier jest odprysniety
13 cze 2023
Není možnost objednat zboží z ČR
4 cze 2023
Oszuści banda oszustów