Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu- Logo - Opinie

Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Opinie (346) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1204)

Ważny od: 28 kwi 2017
Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 maj 2023
Szybka przesyłka, dobrze zapakowane, bardzo dobry opis zgodny z rzeczywistością. Sama poziomica dobrze świeć, mocny laser. Generalnie wszystko super, ale jest coś co możecie zrobić lepiej. Kiedy otworzyłem pudełko z poziomicą to niestety nie była zablokowana. Nie zauważyłem żeby coś było nie tak obecnie z tą poziomicą ale w przyszłości warto sprawdzać czy "żyroskop" jest zablokowany bo w trakcie transportu może się szkodzić.

27 cze 2023
Proponuję bardziej dbać o klienta i przede wszystkim prawidłowo pakować dany towar, zabezpieczać, oklejać naklejkami "nie rzucać, ostrożnie". Do mnie musiały trafić aż trzy wentylatory kolumnowe, żeby móc korzystać z jego funkcji. Dwa przyszły zepsute, z wyłamaną częścią z przyciskami. Dlatego sklepu nie polecam.

Opinie nt. sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Za wcześnie zamykacie sklep , towar klient musi odebrać do godz. 15ej.absurd
21 kwi 2024
20 kwi 2024
Szybką dostawa
30 mar 2024
Posiadam już przyssawkę wibracyjna , mieszadło do zapraw a teraz i agregat malarski. Szybka dostawa kompletne zamówienie jeśli narzędzia jakościowo będą się sprawdzać chętnie poszerze asortyment swojej firmy i dumnie zareklamuje markę
Spawarka fajna choć nie powinno się ją sprzedawać jako 315 A jej moc to maksymalnie około 105 A ale jak dla mnie to wystarczy dobra jakość za tą cenę do prac przydomowych wystarczająca pozdrawi
Sprzęt solidny, przewody i zaciski również. Bez plastikowych potencjalnie łamliwych elementów. Minus jest - dlatego gwiazdka mniej - brak elektrod w wyposażeniu dodatkowym (opłaconym!).

Małe udogodnienie

Polecam wprowadzenie możliwości łączenia zamówień, jeśli kupujący szybko się zorientuje że czegoś jeszcze nie zamówił.