velpa.pl- Logo - Opinie

velpa.pl

Opinie (459) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2454)

24 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolony. Mały minus daję wyłącznie za mankament zamówionego wełnianego swetra, który zauważyłem w domu, ale ostatecznie zaakceptowałem go z powodu przeceny i ostatniej sztuki produktu. Tak więc gdybym przed wysyłką otrzymał np. telefon czy maila ze zdjęciami wady oraz informacją o lokalizacji problemu to dałbym z czystym sercem 10/10. Oczywiście mogłem skorzystać ze zwrotu, ale nie było więcej sztuk mojego rozmiaru i z tego co sprawdziłem cena produktu była już wyższa. Poza tym korzystałem 2 razy ze zwrotu do innych zamówień i absolutnie nie mam zastrzeżeń. Sklep godny polecenia, wysyłka zamówienia błyskawiczna, a kontakt z obsługą dobry. Na pewno zrobiłbym tutaj zakupy ponownie :)

30 gru 2023
Sklep niestety nie przyjmuje żadnych reklamacji, nawet od wieloletnich stałych klientów, reklamowałam 3 produkty, wysyłają TYLKO DO SWOJEGO rzeczoznawcy reklamacje, zawsze jest odmowa ze względu na złe użytkowanie bądź przechowywanie - odklejającą się podeszwa, puszczające szewki… komiczne, jedyny taki sklep, który tak traktuje swoich klientów!! Tylko dlatego odradzam zakupy w tym sklepie, gdyż po zakupie nie ma już żadnej pomocy!

Opinie nt. sklepu velpa.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry