fraida.plOpinie

fraida.pl - ZDROWIE, ROZWÓJ OSOBISTY, EZOTERYKA sklep warszawa

Oferujemy: - artykuły bio, eko - zielone suplementy, art. spożywcze organiczne, bio kosmetyki, filtry i jonizatory wody... - artykuły ezoteryczne - książki, amulety, kadzidełka, olejki, kamienie, art. radiestezyjne, runy, tarot, art. feng shui, misy i gongi tybetańskie ... - artykuły upominkowe - figurki, biżuterię, etniczne ozdoby i ubrania... Jako pasjonaci ezoteryki i zdrowego stylu życia, przy doborze asortymentu wykorzystujemy swój profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Jeśli poszukujesz sprawdzonych produktów i nie akceptujesz kompromisów w zakresie jakości, to jesteś we właściwym miejscu. Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość produktów. Towary, które sprzedajemy, są pieczołowicie selekcjonowane spośród wielu, jak np. misy tybetańskie, kamienie i wyroby z nich, biżuteria, art. buddyjskie, wszystkie towary etniczne i wiele innych. Ponadto wszystkie osoby pracujące w naszym sklepie w Warszawie posiadają bardzo szeroką wiedzę z zakresu ezoteryki i rozwoju osobistego, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz fachową pomoc i doradztwo w większości spraw, z którymi się do nas na co dzień zwracacie. Zaufały nam już tysiące osób! Od 1997 roku swój wizerunek budujemy w oparciu o uczciwość, rzetelność, solidność i dobro Klienta, o czym w dzisiejszych czasach można zwykle jedynie pomarzyć.
Fraida.pl Radosław Zabawa
Bracka 20