booktime.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1334)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu , szybka wysyłka zamówienia wraz z gratisami (zawsze) Serdecznie polecam - księgarnia jest profesjonalna a doradca jest bardzo miły i zawsze pomocny

3 lut 2024
Książkę zamówiłam 2 tyg temu do dziś nie dotarła ponieważ jak się dowiedziałam po kilku dniach ma swoją premierę dopiero w przyszłym tygodniu Taka informacja powinna być zawarta w opisie produktu Podano że sprzedaż przedpremierowo Miała być na prezent niestety okazja już dawno minęła

Opinie nt. sklepu booktime.pl

Księgarnia jest rewelacyjna

3 paź 2024

Kaśka

Jestem bardzo zadowolona z zakupów , książki są super zapakowane oraz otrzymałam gratisy Polecam bowiem księgarnia jest profesjonalna i rzetelna
6 paź 2024

Rzetelna firma

Podobała mi się błyskawiczna odpowiedź na maila o realizacji zamówienia. Szybka wysyłka. Słowem jestem mega zadowolona. Nie zmieniajcie się! :)))
26 wrz 2024
Super sklep internetowy , szybko i sprawnie, razem z przesyłką zawsze otrzymuje gratisy Serdecznie polecam
5 paź 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów książek w tej księgarni internetowej-zawsze otrzymuję gratisy Polecam
4 paź 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów , książki zapakowane rewelacyjnie , zawsze ottzymuję gratisy Polecam
23 wrz 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu zawsze otrzymuję gratisy Rewelacyjna księgarnia
ZK
Ciechanów
6 paź 2024
24 wrz 2024
3 wrz 2024
Szybkosc reallizacji zamowienia profesjonalizm tak trzymac!!!
11 wrz 2024