fraida.plOpinie

fraida.pl - ZDROWIE, ROZWÓJ OSOBISTY, EZOTERYKA sklep warszawa

Oferujemy: - artykuły bio, eko - zielone suplementy, art. spożywcze organiczne, bio kosmetyki, filtry i jonizatory wody... - artykuły ezoteryczne - książki, amulety, kadzidełka, olejki, kamienie, art. radiestezyjne, runy, tarot, art. feng shui, misy i gongi tybetańskie ... - artykuły upominkowe - figurki, biżuterię, etniczne ozdoby i ubrania... Jako pasjonaci ezoteryki i zdrowego stylu życia, przy doborze asortymentu wykorzystujemy swój profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Jeśli poszukujesz sprawdzonych produktów i nie akceptujesz kompromisów w zakresie jakości, to jesteś we właściwym miejscu. Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość produktów. Towary, które sprzedajemy, są pieczołowicie selekcjonowane spośród wielu, jak np. misy tybetańskie, kamienie i wyroby z nich, biżuteria, art. buddyjskie, wszystkie towary etniczne i wiele innych. Ponadto wszystkie osoby pracujące w naszym sklepie w Warszawie posiadają bardzo szeroką wiedzę z zakresu ezoteryki i rozwoju osobistego, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz fachową pomoc i doradztwo w większości spraw, z którymi się do nas na co dzień zwracacie. Zaufały nam już tysiące osób! Od 1997 roku swój wizerunek budujemy w oparciu o uczciwość, rzetelność, solidność i dobro Klienta, o czym w dzisiejszych czasach można zwykle jedynie pomarzyć.
Fraida.pl Radosław Zabawa
Bracka 20
00-028 Warszawa
CEIDG REGON:012246387
Radosław Zabawa

Opinie nt. sklepu fraida.pl

4.99/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu fraida.pl

Zawsze wszystko to czego potrzebuje, kosmiczny asortyment. Szybką dostawa. Polecam!
Wszystko otrzymane kamienie są ładne tylko jest mały problem z przeglądaniem oferty sklepu w porównaniu do innych sklepów internetowych
Organizacja pracy doskonała.Co do wartości przedmiotu to jak w kościele trzeba uwierzyć.
Super szybka wysyłka.na pewno bede korzystała jeszcze ze sklepu Fraida
Fajna Strona internetowa sklepu szybka dostawa dużo produktów Czekawych
Rzetelny sprzedawca. Sprawa zakupu załatwiona pomyślnie. Polecam.
Szybka dostawa. Towar zgodny z opisem
Polecam towar zgodny z opisem.
Wszystko na 6+ :-) Dziekuje:-)
Paczka przyszła błyskawicznie, wszystko ładnie spakowane, zamówienie miałam dość spore, a jeszcze dostałam super gratisy. Gorąco Polecam! :)
Zamówiony towar otrzymuję szybko, jest dobrej jakości i dobrze mi służy. Strona przyjazna klientowi, łatwo można znaleźć, to czego się szuka.
Bardzo solidnie bardzo profesjonalnie bez zadnych uchybien, czekam na efekty działania i zachecam do zakupów
Bardzo szybka dostawa. Dobry kontakt ze sprzedawcą i dobre zaopatrzenie sklepu. Polecam.