Certyfikat dla fraida.pl

07.01.2016 r.
06.01.2018 r.

Opinie o fraida.pl

4.91/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 32 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dostawa nie jest wina sklepu ale poczty polskiej. Niby przesyłka awizowana a awiza brak. Nikt nawet sie nie pofatygował o dostarczenie pod wskazany adres, bo w domu cały czas ktoś jest, tylko awizowanie, które widać dopiero na śledzeniu przesyłki. Człowiek nie obyty z netem będzie miał problem

fraida.pl odpowiada: 12.10.2017 r.
Każde zamówienie staramy się wysłać jeszcze tego samego dnia. Tak było i w tym przypadku, jednak na pracę kurierów nie mamy wpływu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności

Sklep działa bez zarzutów.

Towar najwyższej jakości. Bardzo szybka dostawa. Polecam.

Jestem naprawdę zadowolony

SOLIDNIE I SZYBKO

polecam :)

Sprawna i szybka realizacja. Towar dobrze zapakowany.

Super sklep, super obsługa, polecam wszystkim - godny zaufania.
Towar również pierwsza klasa.

bardzo dobry towar i bardzo szybka dostawa jestem bardzo zadowolona

bez zastrzeżeń.

Wszystko w najlepszym porządku :)

Wszystko poszło super fantastycznie. Gdyby każda transakcja tak przebiegała świat byłby piękniejszy.

J
ak

Wszystko sprawnie

Dlogo daherkam na przesylke
Dostateczny

Polecam wszystkim serdeczne.

Bezwzględnie POLECAM

wszystko ok.

Wszystko zgodnie z zamówieniem.

polecam państwa usługi. z pozdrowieniami.

Paczke dostalem dzisiaj 25/02/17 a wyslana byla w ostatni piatek 17/02 czyli szybko przyszla do Londynu.Wszystko w calosci nie uszkodzone, dziekuje bardzo i polecam

Wszystko super

Wszystko w najlepszym porządku

super

Bardzo sprawnie, szybko i rzetelnie. Polecam

Bardzo dobry, rzetelny sklep. Przyjazny kontakt z przedstawicielem sklepu. Dostawa terminowa, towar zgodny z zamówieniem. Bieżące informowanie o statusie zamówienia. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z zakupionego produktu, czasu dostawy. To nie jest pierwszy zakup. Polecam

ok i to bardzo

polecam jak najbardziej

system płatności internetowej nie zintegrowany z panelem klienta

Wszystko ok.

fraida.pl

ZDROWIE, ROZWÓJ OSOBISTY, EZOTERYKA sklep warszawa

fraida.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 07.01.2016 r.

Oferujemy: - artykuły bio, eko - zielone suplementy, art. spożywcze organiczne, bio kosmetyki, filtry i jonizatory wody... - artykuły ezoteryczne - książki, amulety, kadzidełka, olejki, kamienie, art. radiestezyjne, runy, tarot, art. feng shui, misy i gongi tybetańskie ... - artykuły upominkowe - figurki, biżuterię, etniczne ozdoby i ubrania... Jako pasjonaci ezoteryki i zdrowego stylu życia, przy doborze asortymentu wykorzystujemy swój profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Jeśli poszukujesz sprawdzonych produktów i nie akceptujesz kompromisów w zakresie jakości, to jesteś we właściwym miejscu. Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość produktów. Towary, które sprzedajemy, są pieczołowicie selekcjonowane spośród wielu, jak np. misy tybetańskie, kamienie i wyroby z nich, biżuteria, art. buddyjskie, wszystkie towary etniczne i wiele innych. Ponadto wszystkie osoby pracujące w naszym sklepie w Warszawie posiadają bardzo szeroką wiedzę z zakresu ezoteryki i rozwoju osobistego, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz fachową pomoc i doradztwo w większości spraw, z którymi się do nas na co dzień zwracacie. Zaufały nam już tysiące osób! Od 1997 roku swój wizerunek budujemy w oparciu o uczciwość, rzetelność, solidność i dobro Klienta, o czym w dzisiejszych czasach można zwykle jedynie pomarzyć.

Bracka 20

00-028 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:012246387
Radosław Zabawa
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z fraida.pl.