fraida.plOpinie

fraida.pl - ZDROWIE, ROZWÓJ OSOBISTY, EZOTERYKA sklep warszawa

Oferujemy: - artykuły bio, eko - zielone suplementy, art. spożywcze organiczne, bio kosmetyki, filtry i jonizatory wody... - artykuły ezoteryczne - książki, amulety, kadzidełka, olejki, kamienie, art. radiestezyjne, runy, tarot, art. feng shui, misy i gongi tybetańskie ... - artykuły upominkowe - figurki, biżuterię, etniczne ozdoby i ubrania... Jako pasjonaci ezoteryki i zdrowego stylu życia, przy doborze asortymentu wykorzystujemy swój profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Jeśli poszukujesz sprawdzonych produktów i nie akceptujesz kompromisów w zakresie jakości, to jesteś we właściwym miejscu. Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość produktów. Towary, które sprzedajemy, są pieczołowicie selekcjonowane spośród wielu, jak np. misy tybetańskie, kamienie i wyroby z nich, biżuteria, art. buddyjskie, wszystkie towary etniczne i wiele innych. Ponadto wszystkie osoby pracujące w naszym sklepie w Warszawie posiadają bardzo szeroką wiedzę z zakresu ezoteryki i rozwoju osobistego, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz fachową pomoc i doradztwo w większości spraw, z którymi się do nas na co dzień zwracacie. Zaufały nam już tysiące osób! Od 1997 roku swój wizerunek budujemy w oparciu o uczciwość, rzetelność, solidność i dobro Klienta, o czym w dzisiejszych czasach można zwykle jedynie pomarzyć.
Fraida.pl Radosław Zabawa
Bracka 20
00-028 Warszawa
CEIDG REGON:012246387
Radosław Zabawa

Opinie nt. sklepu fraida.pl

4.96/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu fraida.pl

3 tygodni(e) temu
Paczka przyszła błyskawicznie, wszystko ładnie spakowane, zamówienie miałam dość spore, a jeszcze dostałam super gratisy. Gorąco Polecam! :)
2 tygodni(e) temu
Szybka wysyłka, wszystko zgodnie z opisem, gratisy w paczce Dziękuję 🤗
Bardzo szybko przebiegła transakcja. Polecam.
Bardzo solidnie bardzo profesjonalnie bez zadnych uchybien, czekam na efekty działania i zachecam do zakupów
dziękuje za gratis kadzidełka zapach ktorego poszukiwałąm, napewno wrócę po zakupy
Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Polecam.
Bardzo szybka i fachowa obsłóga
polecam serdecznie sklep
polecam serdecznie
Extra
Wszystko ok, szybko i sprawnie:)
Wszystko ok:-)
Lubię Was !
Zamówiony towar otrzymuję szybko, jest dobrej jakości i dobrze mi służy. Strona przyjazna klientowi, łatwo można znaleźć, to czego się szuka.
Bardzo szybka dostawa. Dobry kontakt ze sprzedawcą i dobre zaopatrzenie sklepu. Polecam.
Bardzo szybka dostawa. Towar bez zarzutu. Polecam.
Wszystko poszło sprawnie, szybko i rzetelnie!
Szybka możliwość odbioru osobistego
Bardzo estetyczny brelok