fraida.pl

ZDROWIE, ROZWÓJ OSOBISTY, EZOTERYKA sklep warszawa

Opis
Oferujemy: - artykuły bio, eko - zielone suplementy, art. spożywcze organiczne, bio kosmetyki, filtry i jonizatory wody... - artykuły ezoteryczne - książki, amulety, kadzidełka, olejki, kamienie, art. radiestezyjne, runy, tarot, art. feng shui, misy i gongi tybetańskie ... - artykuły upominkowe - figurki, biżuterię, etniczne ozdoby i ubrania... Jako pasjonaci ezoteryki i zdrowego stylu życia, przy doborze asortymentu wykorzystujemy swój profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Jeśli poszukujesz sprawdzonych produktów i nie akceptujesz kompromisów w zakresie jakości, to jesteś we właściwym miejscu. Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość produktów. Towary, które sprzedajemy, są pieczołowicie selekcjonowane spośród wielu, jak np. misy tybetańskie, kamienie i wyroby z nich, biżuteria, art. buddyjskie, wszystkie towary etniczne i wiele innych. Ponadto wszystkie osoby pracujące w naszym sklepie w Warszawie posiadają bardzo szeroką wiedzę z zakresu ezoteryki i rozwoju osobistego, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz fachową pomoc i doradztwo w większości spraw, z którymi się do nas na co dzień zwracacie. Zaufały nam już tysiące osób! Od 1997 roku swój wizerunek budujemy w oparciu o uczciwość, rzetelność, solidność i dobro Klienta, o czym w dzisiejszych czasach można zwykle jedynie pomarzyć.
Fraida.pl Radosław Zabawa

4.97 / 5.00

Gwiazdki: 3
Gwiazdki: 2
Gwiazdki: 1

Doświadczenia innych klientów sklepu fraida.pl

19 godzin(y) temu
Świetne produkty. Szybka realizacja zamówienia.

Polecam:))

3 tygodni(e) temu
Dobry kontakt. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam

Dostawa bardzo szybka jestem zadowolona

Sprawnie i szybko. Polecam.

Drugi raz zamówiłam kadzidełka, przesyłka ekspresowa, świetny kontakt. Polecam.

Sklep wart polecenia

szybka dostawa, super obsługa

Wszystko jest ok. Punkt odbioru w Śródmieściu, więc łatwo dojechać.

Wszystko ok. Pozdrawiam.

SZYBKO I RZETELNIE

BARDZO DOBRY szybka wysyłka.

Dzisiaj dostarczono mi przesyłkę z zakupionymi produktami i jestem bardzo zadowolona. Pracownicy sklepu FRAIDA.pl są mili i pomocni. Jestem zadowolona pomimo opóźnienia w realizacji zamówienia z powodu rozbieżności w wykazie dostępności towaru, czyli braku opłaconego produktu w magazynie, ale ustalenia zamiany przebiegły w miłej atmosferze i wszystko zakończyło się dobrze - POLECAM ten sklep :)

Wyjatkowe Amulety Talizmany ochronne Wierze w ich dobroczynne dzialanie.Bardzo ladnie zapakowane.

Solidna Firma wszystko zgodnie z zamówieniem i na czas

Szybka realizacja, towar fajny