As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psowOpinie

: 2052Bardzo dobry

ważny od: 17 gru 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep As-Pol - mieso dla psow został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie As-Pol - mieso dla psow można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 17 gru 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Opinie łącznie (2052)

27 paź 2021
Mięso dobrej jakości - pies z chorym przewodem pokarmowym wreszcie przybiera na wadze 😊 a kacza łapka to rarytas za który CC zrobi prawie wszystko 😉 Świetnie zabezpieczone - głęboko zamrożone, nawet gdy rozminę się z kurierem i zbieram paczkę spod drzwi kilka godzin później 👍 POLECAM

27 maj 2022
W tej dostawie nr zamówienia 91216 mięso wołowe marnej jakości. Po rozmrożeniu znowu w środku worka jest krwista woda, czego nie było w poprzedniej partii. Tam było mięso a wodnista papka. Mięso tym razem jest jasne, wodniste tak jakby było mieszane z wieprzowiną i duzą iloscią wody. Po reakcji psów a zwłaszcza kotów widzę ze coś z mieśem tym razem jest nie tak. Słaba szczelność styropianów w paczce i w związku z tym batony w zewnętrzynych warstwach trochę rozmrożone. Po za tym ok.

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

4 lis 2021
18 paź 2021
14 paź 2021
27 maj 2022
24 gru 2021
zgrabnym chwytem w internecie firma gwarantuje dostawę w ciągu 48 godz. W kosztach ukryte jest ubezpieczenie. As-pol po zainkasowaniu pełnej wpłaty przekazał do SPAMU informacje o przyjęciu zamówienia bez podania czasu realizacji. Na moją interwencję w czwartym dniu po zamówieniu poinformowano mnie że, postarają się przekazać firmie kurierskiej karmę za kolejne pięć dni . Też wykrzyczano mi że ja jestem bezczelny,a oni ciężko pracują.
Odpowiedź ze sklepu As-Pol - mieso dla psow
31 sty 2022
Panie Tadeuszu, w naszym sklepie są informacje dot. terminu realizacji wysyłki. Zamawiał Pan w "gorącym" okresie przedświątecznym. Jednak data była dokładnie wskazana. W kosztach nie ma ukrytego żadnego ubezpieczenia. Informacja w SPAMie? To już indywidualna sprawa ustawień Pana skrzynki, nie mamy na nią wpływu. Doskonale pamiętamy rozmowę z Panem...
7 cze 2022
Mięso jest zmielone na papkę jak dla starych bezzębnych psów. Przy takiej konsystencji nie wiadomo co wchodzi w jego skład. Jagnięcina, która jest mięsem ciemnym, tu jest prawie biała. Co jest w składzie? Ile czystego mięsa, a ile resztek i tłuszczu? Kupuję w i nnych firmach i chciałam spróbować w as polu, ale na pewno to był mój pierwszy i ostatni zakup.
19 kwi 2022
Psy jedzą mięso ze smakiem, ale chodzą głodne gdzie przy mięsie z innej firmy nie mieliśmy tego problemu. Dodatkowo na opakowaniu jest napisane 500g - no nie trafiła nam się paczka z taką wagą :(
7 paź 2021
Nie działa powiadomienie o dostępności. Niby jest taka funkcja, człowiek czeka pewny, że powiadomienie przyjdzie, a tu niestety informacji brak. Proponuję usunąć tą funkcję
14 paź 2021
Od bardzo dawna duże braki. Już próbuje co 2-3 dni sprawdzać i wpaść na normalny wybór, a tak biorę to co jest, to nie jest komfortowe
21 mar 2022
To mieso to same zmielone kosci pies zalatwia się z trudem 5 razy dziennie
Odpowiedź ze sklepu As-Pol - mieso dla psow
22 mar 2022
Pani Izabelo, zamówiła Pani kurczaka z kością (zawartość kości to 49%) oraz indyka z kością (zawartość kości to 22%). Także nie jest to większość ale też nie każdy psiak dobrze znosi kości, dlatego posiadamy w ofercie również produkty bez kości. Przykro nam, że psiak ma problemy z wypróżnianiem. Chętnie coś zaradzimy w tej sytuacji, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. :)
3 cze 2022
Może źle trafiłem ale asortyment bardzo się zmniejszył.