As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psowOpinie

: 2002Bardzo dobry

ważny od: 17.12.2014
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep As-Pol - mieso dla psow został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie As-Pol - mieso dla psow można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 17.12.2014
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Opinie łącznie (2002)

Mięso dobrej jakości - pies z chorym przewodem pokarmowym wreszcie przybiera na wadze 😊 a kacza łapka to rarytas za który CC zrobi prawie wszystko 😉 Świetnie zabezpieczone - głęboko zamrożone, nawet gdy rozminę się z kurierem i zbieram paczkę spod drzwi kilka godzin później 👍 POLECAM

W tej dostawie nr zamówienia 91216 mięso wołowe marnej jakości. Po rozmrożeniu znowu w środku worka jest krwista woda, czego nie było w poprzedniej partii. Tam było mięso a wodnista papka. Mięso tym razem jest jasne, wodniste tak jakby było mieszane z wieprzowiną i duzą iloscią wody. Po reakcji psów a zwłaszcza kotów widzę ze coś z mieśem tym razem jest nie tak. Słaba szczelność styropianów w paczce i w związku z tym batony w zewnętrzynych warstwach trochę rozmrożone. Po za tym ok.

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Od jakiegoś czasu przygotowywałem posiłki z surowego mięsa dla psa sam. Po dwóch dniach mogę napisać, że mięsko z Aspolu zostało pozytywnie zweryfikowane zarówno przeze mnie jak i psa, a raczej piesek należy do wybrednych, widać, że mięso jest świeże, i dobrej jakość, nie cuchnie,ma zapach taki jak mieć powinno, towar dobrze spakowany, przyjechał zamrożony. Na ten moment jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i cieszę się, że nie będę musiał już latać po marketach i szukać np. podrobów. Cena uczciwa ;)
nr 1 wśród sklepów internetowych. Dostawa błyskawiczna, na czas. Gdy firma kurierska nie dostarczyła przesyłki to As-Pol tego samego dnia sam się zainteresował dlaczego nie odebrałem paczki i następnego dnia wysłał nową dostawę innym kurierem. A najważniejsze Psica jest bardzo zadowolona z mięska.
Bardzo, szybka i sprawna obsługa, mięso bardzo dobrze zabezpieczone na czas przesyłki, dojechało w stanie idealnie zamrożonym. Psu smakuje. Polecam
Zamówienie zgodne z opisem. Polecam w 100 %. Jakość produktów oceniam w stopniu bardzo dobrym. Psiak zadowolony i to bardzo 🙃
Szybko, sprawnie, dobrej jakości, kupuję mrożone mięso dla psów jest dobrze zapakowane i nie rozmarza w czasie transportu.
Bardzo szybka dostawa, zamówiłam w czwartek a w piątek już przesyłka była u mnie za co olbrzymi plus 😁
Dobra, fanie zapakowana karma. Trochę za żadko jest dostępny indyk i inne mięsa bez dodatku kości.
Polecam z całego serca! Snickers wcina mięsko aż mu się uszka trzęsą i zawsze ślinka leci 😁
Produkty bardzo dobrej jakości , dostarczane bardzo szybko.
Szybka dostawa, świetne zabezpieczenie, szeroki asortyment
Korzystam regularnie od 5 lat, wszystko super
Szybko, sprawnie. Naprawde polecam.
Szybka I profesjonalna obsługa