As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psow

Opinie (564) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2730)

Mięso zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Zamawiałam już w wielu miejscach i zdarzało się,że mięso było popsute. W aspol zawsze świeże, darmowa dostawa, wysyłka zawsze szybko i możliwość wysyłki za pobraniem. Darmowa dostawa. Polecam na 100%

jedeny plus to, zamówienia przychodzą terminowo i zgodnie z zamówieniem. poza tym brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z firmą żeby zapytać lub wyjaśnić problemy nażywo. Telefon nie działa, czat również. W przypadku wystawiania faktur, jak nie przychodzą błędne w dziwnym języku, to wysyłane są paragony. Organiazaja współpracy z klientem do szybkiej poprawy!

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Idealny BARF

Mięsko jest świetnej jakości, idealnie zapakowane, tak samo mieszanki warzywne. Pełna zbilansowana dieta dla psa, mój Labrador wcina aż się uszka trzęsą :) Ostatnio kupuję też batony dla mojego drugiego psa, JRT dostaje po ugotowaniu czyli jak karmę mokrą z puszki, tylko tu ma czyste mięsko i wychodzi jakieś 5x taniej :)
7 paź 2024
Szybka dostawa , pies jadł na razie kaczkę bez kosci i chyba mu smakowało:) Jedyny minus za kostki warzywne które są zamrożone razem i ciężko je podzielić. Mogłyby być jakoś inaczej zapakowane.
Mięso wysokiej jakości. Kupuje już od dłuższego czasu i jak do tej pory nie zawiodłam się. Szeroką oferta pozwala na skomponowanie różnorodnych i wartościowych posiłków dla pupila.
Przesyłka dotarła bardzo szybko. Dobrze zapakowana. Całe zamówienie dotarło zamrożone jak trzeba. W całości. To było kolejne zamówienie i nie ostatnie. Polecam.
8 paź 2024
Wysoka jakość mięsa i bardzo szybka dostawa. Paczka zapakowana i zabezpieczona super. Nic się nie rozmroziło. Polecam tę firmę!
7 paź 2024
Już 2 lata mój mopsik zajada mięso od was i bardzo mu smakuje.Polecem solidna firma i przesyłka!

Piesek bardzo zadowolony!!!

Piesek bardzo zadowolony-smaczne,zgodne z opisem do tego szybka dostawa.Wszystko bez zarzutu!
24 wrz 2024
Towar zgodnie z opisem, dobrze zapakowany, błyskawiczna realizacja-sama odbierałam z magazynu
28 wrz 2024
byłam mile zaskoczona, że mięso u mnie w domu było w dalszym ciągu zamrożone:)
30 wrz 2024
Szybki czas wysyłki .Super zapakowana ,bez zastrzeżeń.Polecam.
26 wrz 2024
Paczka dotarła w stanie idealnym. Wszystko zamrożone. Polecam
XX
XSPBR X.
Ciechanów
Mirso super jakosci, psy uwielbiają przesylka zabezpieczona

Polecam!

Duży wybór, dobra jakość, szybka dostawa - Polecam!!!
23 wrz 2024
Szybkość i sposób wysyłki. Doskonała jakość produktów

solidny sprzedawca

dobrej jakości mięso , dobrze realizowane zamówienia
24 wrz 2024
Wysoka jakość mięsa i szybka, sprawna dostawa.
Jedzonko bardzo dobrej jakości. Szybka dostawa
Szybkość realizacji zamówienia oraz wysyłki!
AK
Anna K.
Piekuty - Urbany
25 wrz 2024
Mięsko zawsze dobrej jakości. Polecam .
wszysko jest ok,szybka dostawa