As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psow

Opinie (349) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2515)

Najistotniejsza pozytywna opinia

15 sty 2024
Mięso zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Zamawiałam już w wielu miejscach i zdarzało się,że mięso było popsute. W aspol zawsze świeże, darmowa dostawa, wysyłka zawsze szybko i możliwość wysyłki za pobraniem. Darmowa dostawa. Polecam na 100%

Najistotniejsza negatywna opinia

30 sty 2024
jedeny plus to, zamówienia przychodzą terminowo i zgodnie z zamówieniem. poza tym brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z firmą żeby zapytać lub wyjaśnić problemy nażywo. Telefon nie działa, czat również. W przypadku wystawiania faktur, jak nie przychodzą błędne w dziwnym języku, to wysyłane są paragony. Organiazaja współpracy z klientem do szybkiej poprawy!

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

AZ
Andrzej Z.
Świnoujście
Szeroki wybór mięs dla psa + inne dodatki = nic dodać, nic ująć. Ale zapraszania do transportu firmę kurierską FedEx to straszna pomyłka i błąd, który ciężko "przełknąć"
20 cze 2024

Mięso świetnej jakości- a próbowałam…

Polecam ogromnie!! Mięso świetnej jakości, zawsze świeże po rozmrożeniu - a próbowałam już z kilku miejsc i pies nie chciał jeść… Do tego przemiła obsługa :)
14 cze 2024
Zamawiam od roku mięso dla mojego psa alergika i świetnie się sprawdza. Dobrze by było jakby mięso miało mniej wody w folii po ugotowaniu a więcej mięsa.
13 cze 2024
Jestem bardzo zadowolony,towar i dostawa na piątkę. Tak trzymać i oby się ta firma nie zepsuła. Szczerze polecam am
28 cze 2024

Pies zadowolony

Pies je mięso bardzo chętnie surowe jak i ugotowane. Nie ma żadnych rewolucji jesteśmy bardzo zadowoleni.
20 cze 2024
Super obsługa jestem też zadowolony z jakości produktu mojemu psiakowi też smakuje
21 cze 2024

Mięso dobrej jakości.

Mięso kupuję od 2 lat i zawsze jestem zadowolona. Polecam zakupy w As polu.
15 cze 2024

Dobre mięso dla psów

Mój owczarek bardzo lubi i zjada całą porcję 1 kg wołowiny,polecam
Mieso dojechalo bardzo szybko, wszystko mocno zamrozone - polecam
Bardzo dobrze i szczelnie zapakowane, a mój pies zachwycony.
29 cze 2024
Mięso świetnej jakości. Ekspresowa dostawa za każdym razem.
Cześć mięsa była już lekko miękka, poza tym wszystko ok
18 cze 2024
Szybka dostawa, informacja o każdym etapie zamówienia
16 cze 2024

Zamówienie gotowe w ten sam dzień, gotowe do odbioru. Mięso pachnące. Pies zadowolony.

Zamówienie gotowe w ten sam dzień