belini.pl- Logo - Opinie

belini.pl

Opinie (388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (504)

Ważny od: 24 lut 2023
belini.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu belini.pl

6 maj 2024
Super kontakt, świetna opieka nad klientem, Panstwo sami inicjowali kontakt, potwierdzenie @ i kontakt telefoniczny, jestem pod wrazeniem, rzadko sie trafia aby ktos tak dbal o klienta, jestem bardzo zadowolona zarowno z obslugi i kontaktu jak z samego produktu, meble piekne, dobrze zapakowane i bez wad, szczerze polecam, profesjonalny kontakt telefoniczny- slowa uznania dla bardzo milej Pani z obsługi
Bardzo dobre ceny, profesjonalna obsługa, meble w transporcie zabezpieczone. Są to ludzie, którzy wiedzą co mają i co robią. Polecam
Zamówione meble kuchenne przyjechały, dobrze zapakowane ,nie uszkodzone i są w korzystnej cenie. Komunikacja ze sklepem znakomita-bardzo miła i pomocna .Obsługa sklepu mocno zorientowana na potrzeby klienta :). W 100 % POLECAM WSZYSTKIM SKLEP BELINI
"Bardzo polecam meble z tego sklepu. Produkty zgodne z zamówieniem, starannie dostarczone, pieczołowicie zabezpieczone opakowania. Szafa prezentuje się wyśmienicie. Raz jeszcze dziękuję za realizację."
Witam zrobiłem zakupy internetowe w tym sklepie, obsługa pełen profesjonalizm,kontakt telefoniczny oraz e-mail prawidłowy. Szybka i bardzo konkretna dostawa. Pewnie jeszcze nie raz skorzystamy.
6 maj 2024
Bardzo konkurencyjne ceny. Doskonały kontakt ze sklepem, realizacja zamówienia zgodnie z ustaleniami . Dostawa i kontakt z kierowcą bez zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.
Szybko i sprawnie. Kupiłam szafę 3 drzwiową w supercenie. Jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa, bardzo pomocna. Meble dostarczone bezproblemowo przed czasem. Polecam
Szczerze polecam zakupy w tym sklepie. Zamówienie zrealizowane błyskawicznie, obsługa rzeczowa i miła, a towar dojechał kompletny, nieuszkodzony i taki jak trzeba.
26 kwi 2024
Firma działa bardzo profesjonalnie . Wszelkie informacje udzielane wyczerpująco i szybko. Transport profesjonalny. Zdecydowanie polecam zakupy u tego producenta.
6 maj 2024
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, czas realizacji według ustaleń. Towar dobrze zapakowany. Nie mam do czego się przyczepić więc polecam jak najbardziej! :)
Zamówienie w pełni zgodne z przedstawioną ofertą. Bardzo dobry kontakt z Obsługą Klienta, szczerze polecam firmę.
7 maj 2024
Jestem bardzo zadowolony. Szybka i bardzo sprawna realizacja zamówienia. Dobry kontakt ze sprzedawcą i dostawcą.
Bardzo dobrze wykonane meble w rozsądnej cenie.Jesteśmy zadowoleni ze zakupu Polecam
Zawsze pomocni , zawsze doradzą. Najlepszy sklep meblowy, bardzo sympatyczna obsługa.
23 kwi 2024
Polecam, sprawna obsługa, powiadamiają klienta o dostawie z wyprzedzeniem.
Porządny towar, dobrej jakości. Polecam sklep. Dobry kontakt z klientem
Dobry kontakt. Towar zgodny z opisem. Transakcja bez zarzutu. POLECAM.
Wszystko super. Będę jeszcze nie raz kupowała na Belini
7 maj 2024
Sprawna obsługa, meble tak jak w opisie , Polecam.
23 kwi 2024
Firma jak najbardziej godna polecenia...