belini.pl- Logo - Opinie

belini.pl

Opinie (394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (485)

Ważny od: 24 lut 2023
belini.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu belini.pl

Obsługa pod względem telefonicznym (zamówienie przez internet) -profesjonalna znajomość towaru-profesjonalna zapakowanie-profesjonalne szybkość realizacji-szybka krótsza od wskazanego terminu. Dziekuje Paniom za obsługę, mnóstwo przydatnych pytań przy realizacji i wskazówek przy wyborze mebli, znajomość asortymentu mebli w 100%. Klient zadowolony od poczatku do końca zamówienia. Bardzo polecam ten sklep.
Miła obsługa szybką dostawą ogólnie 100 procentach zadowolony jestem z obsługi jak i z szafy 3 drzwiowej która została mi dostarczona wcześniej niż planowanym terminie. I wszystko jest wporzadku polecam
Polecam sklep, profesjonalna obsługa, odbierają telefony:-) wszystkie moje sugestie zostały uwzględnione i zrealizowane. SUPER! Jeszcze raz polecam!!!!
W tym sklepie robię zakupy już kolejny raz i jak do tej pory nie zawiodłam się.Obsługa sklepu bardzo miła i pomocna przy realizacji zamówienia.Zakupione meble solidnie zabezpieczone na czas transportu.Meble wykonane bardzo starannie . Jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie.
Dostawa zrealizowana w terminie zgodnie ze wskazaniem w zamówieniu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, Kontakt z klientem bez problemów od momentu zlecenia zakupu o terminu dostarczenia mebli do miejsca docelowego. Polecam !!!
Sklep Belini wykonał zamówienie zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniami. Na każdym etapie zamówienia otrzymywałam pełną informację o stanie realizacji. Profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Polecam. Jestem usatysfakcjonowana.
Witam chciałbym wystawić pozytywną opinię i napewno jak będę miał coś jeszcze zakupić z mebli to napewno pierwsze co odwiedzę stronę Belini ze względu na to że produkty są wiele tańsze niż w sklepach stacjonarnych.
Produkty zamówione w sklepie ( szafa i komoda) zgodne z opisem i zdjęciami. Bardzo dobrze zapakowane, nic nie brakowało, nie zostało nic uszkodzone w czasie transportu, kontakt ze sklepem na wysokim poziomie.
Zakupiłam zestaw mebli kuchennych brak problemów z kontaktem, słowni, uprzejmi, nie było żadnych problemów - żeby tylko każdy sklep internetowy tak działał to świat byłby lepszym miejscem.
Firma działa bardzo profesjonalnie . Wszelkie informacje udzielane wyczerpująco i szybko. Transport profesjonalny. Zdecydowanie polecam zakupy u tego producenta.
Zakupiłam meble kuchenne na wysoki połysk super zestaw Te meble kuchenne sa bardzo ładne w rzeczywistości Jak za tę cenę gorąco polecam
Bardzo pozytywnie oceniam sklep. Wszystko szybko, sprawnie. Plusem jest też bardzo dobry kontakt z działem obsługi klienta.
Od wyboru produktu, aż do jego realizacji odbyła się wzorowo. Z całą pewnością mogę polecić sklep. Na pewno wrócimy :)
Uzyskałam dokładne informacje o zamówionych meblach i terminie ich dostawy. Meble otrzymałam w wyznaczonym terminie.
Jestem zadowolona z otrzymanego produktu. Komoda jest pojemna, wykonana dość solidnie no i nie droga Polecam
Bardzo dobry kontakt ze sklepem :) Towar zgodny z opisem, dobrze zapakowany. Polecam serdecznie
Meble są bardzo ładne, solidne wykonanie, instrukcja złożenia mebli bardzo prosta. Polecam
Zamówienie zrealizowane wcześniej niż zakładano przy zakupie. Polecam z całego serducha.
Meble fajne i nowoczesne Pięknie prezentują się w salonie Jetsem zadowolona z zakupu