gajka.pl

Opinie (36) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (36)

Ważny od: 21 lip 2023
gajka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu gajka.pl

Poprostu magia

Bardzo miła obsługa klienta , wysokiej jakości materiały ciekawy design , który spełnia marzenia każdego rodzica i pomaga stworzyć magiczny pokój dla dzieci
Naprawdę świetna jakość! Jestem ogromnie zadowolona, że zdecydowałam się na zakup. Piękne wykonanie i miękkie materiały, wszystko idealne!

Baldachim z pomponikami

Piękny baldachim, wykonanie perfekcyjne. Dodatkowo gratis do zamówienia bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Jestem bardzo zadowolona, baldachim przyszedł przepiękny ❤️
28 kwi 2024
Super obsługa, miłe niespodzianki w paczce :)
21 kwi 2024
Duży wybór wzorów, oraz dobra kolorystyka
29 kwi 2024
27 kwi 2024
24 kwi 2024
24 mar 2024

Kocham całym sercem i polecam!

Wszystkie produkty, które mamy od Gajki (a mamy już trochę tego w swojej kolekcji) to perełki! Jakość tkanin, dbałość o każdy szczegół, genialne doradztwo, świetny kontakt, szybka realizacja i mogłabym tak wymieniać bez końca! Nie znam osoby, która byłaby niezadowolona z „gajkowych” produktów! Moja ocena to 11/10! Ogromnie polecam!
1 kwi 2024

Wszystko super! 😻

Bardzo szybka realizacja zamówienia, jesteśmy baldachimem oczarowane z córeczką. Nie spodziewaliśmy się a dostaliśmy do zamówienia piękny prezent. Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Polecam ❤️
Produkty od PracowniaGajka to produkt wysokiej jakości, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Gdy kupisz jeden produkt, wrócisz po więcej. Bardzo miła obsługa! Wszystko na 6+ ❤️❤️❤️
1 kwi 2024
Bardzo szybki i mily kontakt, realizacja zamówienia sprawnie i szybko a produkty są przecudowne. Polecam serdecznie.
Przepiękna pościel i dodatek w postaci podusi 🥰 Rzeczy najwyższej jakości i pięknie zapakowane, bardzo dziękuję 😊

Polecam!

Wspaniała obsługa, jakość baldachimu fenomenalna. Jestem zachwycona :). Polecam serdecznie!
Ja nie wiem czy da się lepiej, jakoś produktów na najwyższym poziomie.