briceo.pl- Logo - Opinie

briceo.pl

Opinie (150) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (180)

Ważny od: 3 sty 2023
briceo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 wrz 2023
Fachowo, merytorycznie i przede wszystkim z ogromną uprzejmością w stosunku do klienta. Mimo wysłania niewłaściwego towaru (co się zdarza), w tym samym dniu nadana została paczka z zamówionym przeze mnie artykułem, którą odebrałem nazajutrz. Nie zdążyłem zwrócić jeszcze wcześniejszego, a już miałem ten właściwy. Perfekcyjna obsługa klienta. Polecam ten sklep!

28 paź 2023
Towar ok .Ale zwrot przesyłki jak ktoś kupuje przez paczkomatu powinien być za darmo tak jak to jest na allegro.

Opinie nt. sklepu briceo.pl

Polecam ;)
8 sty 2024
29 wrz 2023

Fachowo!

Dobry kontakt z doradcą i szybka…

Dobry kontakt z doradcą i szybka naprawa pogwarancyjna wiertarko-wkrętarki Power maxx Basic zakupionej w 2012r., która bezawaryjnie działała do dzisiaj.
29 lis 2023

Pozytywnie

Podczas zamawianua mialem obawy co do sklepu Briceo (pierwszy raz u nich zamawiałem) ale wszystko ok. Szybko i sprawnie. Polecam.
4 paź 2023
Jestem zadowolony z pomocy przy realizacji zamówienia, oraz z szybkości realizacji zamówienia. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń.
4 paź 2023
Zakupy przebiegły wzorcowo, najniższa cena jaką udało mi się znaleźć tarczy distar perfect 125 z darmową dostawą od kwoty 350zł