Tulup.pl- Logo - Opinie

Tulup.pl

Opinie (210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (675)

Ważny od: 2 wrz 2020
Tulup.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sty 2024
Zamówiłam naklejkę w przerwie między Świetami, a Nowym Rokiem, jednak pilnie potrzebowałam naklejki na dekorację sylwestrową. Osoby pracujące w Tulup dołożyły wszelkich starań, żebym otrzymała zamówienie na czas. Dzięki czemu klient mógł się cieszyć piękną dekoracją. Polecam z całego serca.

9 paź 2023
Zapłacony obraz Wy mówicie że nie czekam na niego przekładam ważny wyjazd by odebrać obraz a ty nic proszę o zwrot pieniędzy obraz kupię gdzie indziej

Opinie nt. sklepu Tulup.pl

Szybko, towar super jakość
24 kwi 2024
Wszystko zgodne z opisem
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Dziękujemy za entuzjastyczny komentarz! To dla nas ogromna radość, gdy widzimy, że nasze produkty przynoszą radość klientom. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
23 kwi 2024
Już drugi obraz i znów piękne zaskoczenie:))
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Dziękujemy za pozytywny feedback! To dla nas ogromna motywacja do utrzymania wysokiej jakości obsługi. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
AG
Anna G.
Gdansk
20 kwi 2024
Dobrze zapakowana przesyłka i szybko dostarczona.
20 kwi 2024