Tulup.pl- Logo - Opinie

Tulup.pl

Opinie (210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (675)

Ważny od: 2 wrz 2020
Tulup.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sty 2024
Zamówiłam naklejkę w przerwie między Świetami, a Nowym Rokiem, jednak pilnie potrzebowałam naklejki na dekorację sylwestrową. Osoby pracujące w Tulup dołożyły wszelkich starań, żebym otrzymała zamówienie na czas. Dzięki czemu klient mógł się cieszyć piękną dekoracją. Polecam z całego serca.

9 paź 2023
Zapłacony obraz Wy mówicie że nie czekam na niego przekładam ważny wyjazd by odebrać obraz a ty nic proszę o zwrot pieniędzy obraz kupię gdzie indziej

Opinie nt. sklepu Tulup.pl

Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Jesteśmy bardzo wdzięczni za opinię! Zachęca nas do dalszego doskonalenia naszej oferty. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół Tulup
Towar odpowiada moim wymaganiom i spełnia oczekiwania estetyczne. Brak faktury w paczce (po 7 dniach od dostawy nadal brak na poczcie e-mail)
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Dziękujemy za opinię. Państwa słowa są dla nas ogromną motywacją do dalszego doskonalenia naszych produktów. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
Obraz ładny zgodny z opisem ale zabezpieczenie w transporcie słabe
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Dziękujemy za opinię. Wspaniale widzieć, że są Państwo zadowoleni z naszych usług! Pozdrawiamy, Zespół Tulup
Zamówiłam OZDOBNY MAGNES NA ZMYWARKĘ CZERWONE JABŁKO, na zdjęciu w internecie wygląda to bardzo efektownie, w rzeczywistości już nie ma tego efektu WOW, ponieważ produkt jest matowy i nie wygląda to dobrze
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Hello, Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany. Zapraszamy do kontaktu w widomości prywatnej! Pozdrawiamy, Zespół Tulup
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią Państwa projektu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Miło nam widzieć, że jesteście Państwo zadowoleni z jakości naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom produkty na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
10 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Serdecznie dziękujemy za opinię. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy! Pozdrawiamy, Zespół Tulup
28 gru 2023
W ofercie na zdjęciach troszkę żywsze kolory bardziej wyraziste. Na żywo stonowane . Mimo to produkt spełnił moje oczekiwanie
10 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i uwagi. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
3 wrz 2023
szybka dostawa
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
21 lip 2023
6 paź 2023
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Będziemy wdzięczni za informację co wymaga poprawy. W razie pytań służymy pomocą! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
27 sie 2023
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
9 lip 2023