olejarnia-gaja.pl- Logo - Opinie

olejarnia-gaja.pl

Opinie (518) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (662)

Ważny od: 18 lis 2021
olejarnia-gaja.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu olejarnia-gaja.pl

21 kwi 2024
21 kwi 2024
Dziękujemy, ale chętnie dowiedzielibyśmy się, co było nie tak, czego powodem jest brak kompletu gwiazdek?
zamówiłem 3 oleje, oto moja ocena po tygodniu stosowania: 1. Olej z ostropestu plamistego ok świeży i dobrej jakości 4/5 2. olej z rokitnika – wygląda na dobry, nie gorzki (pierwszy raz pije i nie mam porównania) 3. Olej z wiesiołka – mam z nim problem, bo nie sądziłem, aby olejarnia wypuściła tak złej jakości olej, ale sięgnąłem porównania z olejem z wiesiołka z innej olejarni, oraz innych osób- smakoszy oleju z wiesiołka, stwierdziliśmy, że olej zjełczały, gorzki, o rzadkiej, wodnistej konsystencji, odbija się po nim, olej do wyrzucenia, ocena tylko 1/5,
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Serdecznie dziękujemy za opinię. Właśnie jestem po lekturze Pana opinii odnośnie zakupionych olejów i jestem ogromnie zdziwiony odnośnie opinii na temat oleju wiesiołkowego. Przyznam się szczerze, że prowadząc olejarnię od 8 lat, sam, dbając o każdy szczegół tłoczonych olejów, temperaturę, przechowywanie i warunki transportu, wręcz jestem zszokowany. Jest Pan pierwszą osobą, która w tak radykalny sposób zakwestionowała jakość mojego produktu. Olej z wiesiołka, który został przez Pana zakupiony był jak najbardziej świeży, tłoczony na bieżąco. Nie ma tutaj mowy o żadnym zjełczeniu, gdyż on w ogóle u mnie nie leżakuje. Z ogromną ciekawością poznałbym producenta oleju, do którego mój produkt był porównywany. Wtedy być może ustosunkowałbym się dokładniej nt różnic w odbiorze. Nadmienię tylko w tym miejscu, ze olej z wiesiołka posiada baaaardzo specyficzny smak, który niejednokrotnie sprawia dziwne wrażenie. nie posiada wyraźnego aromatu, w odbiorze jest "piaskowy". Tylko ten niefiltrowany posiada w sobie przeważnie drobinki łupiny sprawiające jego negatywne wrażenie w odbiorze smakowym i zapachowym. A przecież w drobinkach ziarna jest całe mnóstwo "zdrowia". Krystalicznie czysty olej wiesiołkowy nie posiada takiego posmaku, ale i również jest mniej wartościowy, stąd pewnie takie wrażenie. Ja swojego produktu, jego, jakości, świeżości jestem absolutnie pewien i gwarantuję jego właściwości na najwyższym poziomie. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Dziękuję za opinię. Pozdrawiamy serdecznie :)
ok
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Dziękujemy, ale chętnie poznalibyśmy przyczynę przyznania "tylko"4 gwiazdek ?
8 lut 2024

Zestaw prezentowy

Zamówiłam zestaw prezentowy. Jego zawartość dotarła co prawda w nienaruszonym stanie, jednak pudełko, które miało być elementem podarunku niestety było zniszczone (nawet pomimo zabezpieczenia folią bąbelkową). Żałuję, że nie wypowiem się na temat jakości kosmetyków, jednak prezent nie był dla mnie ;) Wizualnie (oprócz pogniecionego opakowania) bardzo estetycznie.
9 lut 2024
Dziękujemy za takie informacje. Oczywiście wdrażamy procedurę jeszcze lepszego zabezpieczenia przesyłki, żeby docierała w nienaruszonym stanie! Chcemy ciągle się poprawiać, dla Was :)
27 paź 2023
Dziękujemy, choć chętnie dowiedzielibyśmy się, dlaczego tylko 4 gwiazdki :) ?
19 paź 2023
19 paź 2023
Dziękujemy za opinie. Chętnie poznalibyśmy powód braku jednej gwiazdki. Ale 4 to dalej bardzo pozytywnie :) Zapraszamy ponowni!
17 wrz 2023
17 wrz 2023
Pięknie dziękujemy, chętnie dowiemy się, co wpłynęło na obniżenie oceny. Pozdrawiamy serdecznie!