skladmuzyczny.pl- Logo - Opinie

skladmuzyczny.pl

Brak opinii

Ważny od: 28 cze 2019
skladmuzyczny.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

Od ogółu do szczegółu SKŁADMUZYCZNY.PL jak twierdzą co poniektórzy, to najlepszy sklep muzyczny w Krakowie. Zajmujemy się sprzedażą instrumentów i akcesoriów muzycznych. Specjalizujemy się w gitarach elektrycznych, akustycznych, basowych oraz klasycznych, w nagłośnieniu PA, szeroko pojętym home-recordingu i sprzęcie studyjnym (interfejsy, mikrofony, odsłuchy, monitory) oraz instrumentach klawiszowych (piana, syntezatory, klawiatury sterujące). W sklepie znajduje się również serwis gitar, wzmacniaczy i kolumn. Prowadzimy też komis czy raczej sprzętowy secondhand - tylko z dobrym, sprawdzonym sprzętem muzycznym, z historią i przede wszystkim z dobrym brzmieniem. Trochę historii Istniejemy od marca 2008 roku i od samego początku naszym celem było zbudowanie marki rozpoznawalnej w środowisku zarówno muzyków profesjonalnych, jak i początkujących. Ponieważ wiemy jak ważne jest nie tylko wyposażenie zawodowców w sprzęt wysokiej klasy, ale także kształtowanie świadomości początkującego muzyka, mamy czas dla każdego naszego Klienta. Bez wielkich słów można powiedzieć, że sklep nasz wyrósł z potrzeby robienia czegoś, co nadaje życiu sens oraz z pasji do muzyki. Misja, czyli dlaczego? Bo jakiż sens miało by po prostu sprzedawanie instrumentów? :) Niech mottem będzie to o czym mówi Jordan Peterson, sztuka, muzyka to nie jest żadna opcja w życiu, nie potrafimy bez niej żyć, ale potrzebujemy do jej realizacji narzędzi i tu właśnie pojawia się nasza rola. Polecamy się gorąco :)
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

skladmuzyczny.pl Sp. z o.o. Sp. k.
ul.Skawińska 14
31-066 Kraków
Polska

Nr w rejestrze handlowym

KRS: 0000554023 NIP: 6792963087, REGON: 12063765800000

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Rafał Majewski

Kategorie