ladnefelgi.pl- Logo - Opinie

ladnefelgi.pl

Opinie (321) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1437)

Ważny od: 21 sty 2015
ladnefelgi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

26 wrz 2023
Zamówione felgi bardzo ładne jedyny problem jaki zauważyłem to źle pakowane felgi a dokładnie brak zabezpieczenia rantów felgi.Kartony są ok ale felgi powinny być pakowane w styropianie pod dany wymiar tak aby zniwelować nieodpowiednie przezucanie paczek przez kurierów.Ja sam otrzymałem jedną felgi uszkodzoną przez to że była nieodpowiednie zabezpieczona.Ja rozumie że paczki są ubezpieczone ale jak kupujący otwiera paczkę i widzi uszkodzone ranty to mu się ciśnienie podnosi bo zależy na czasie aby móc założyć do auta i się cieszyć a nie odsyłać spowrotem i czekać na dobrą przesyłkę. Spoważaniem Szamocki Andrzej.

3 z 4 felg przyszły pokrzywione. Zawinił tu również wulkanizator który założył wszystkie felgi, koła wyważył i nie poinformował mnie o tym że z felgami jest coś nie tak. Problem wyszedł gdy wyjechałem na trasę i zaczęły być wyczuwalne drgania w samochodzie, żeby zweryfikować co jest przyczyną podjechałem do innego wulkanizatora, który stwierdził że 3 z 4 felg są pokrzywione i marnej jakości. Po poinformowaniu sklepu o zaistniałej sytuacji dostałem radę żeby podjechać do warsztatu gdzie prostują felgi :) Na pewno to było ostatnie zamówienie w tym sklepie. Nie dajcie się nabrać na niską cenę, gdybym wiedział zamówiłbym oryginalne felgi w aso. Więcej problemów niż to warte. NIE POLECAM

Opinie nt. sklepu ladnefelgi.pl

Polecam z całego serca.wszystko super,duży wybór,i ceny również dostępne.pelne prowadzenie zakupu,przez obsługę,łącznie z wysyłką i dostarczeniem.
1 kwi 2024
Wszystko sprawnie. Dobry kontakt. Wszytko miałem wytłumaczone na spokojnie podczas kilku rozmów w których dopytywałem się w szczególności o czujnik i jak mam odczytać nr. Cała procedura zakupu i dostawy poparta jest wiadomościami e-mail. Towar przyszedł szybko. Bardzo ładnie zapakowany i opisany.
Szybka realizacja 22godz. Od zamówienia do dostarczenia wymiary felgi względem oryginalnej od Fiesty pasują tylko otwory na śruby są mniejsze ale nakrętka jest stożkowa więc powinno pasować bo jeszcze nie przykrecałem czekam na opony.
Bardzo dobra obsługa, w razie potrzeby zawsze pomogą, zarówno telefonicznie jak i mail'owo. Realizacja zamówienia na czas, felgi dobrze zapakowane.

Jestem zadowolony z dokonanego zakupu w LADNEFELGI.PL

Jestem zadowolony z dokonanego zakupu w LadneFelgi.pl. Szybka i miła obsługa oraz super towar. Podoba mi się pomimo zwrotu i wymiany jednej felgi.

Polecam w 100%

Felgi dostarczono w jeden dzień, bardzo dobrze zabezpieczone w transporcie, bez żadnych uszkodzeń mechanicznych. Polecam
Szybka wysyłka , wszystko bez problemowo , w razie potrzeby łatwy kontakt te sklepem, pozdrawiam
do A4 b8 teraz kupiłbym 18" ... wizerunkowo lekki niedosyt ale i tak 5 gwiazdek za obsługę
Kontakt z klientem wzorowy. Transakcja, sprawna, szybka. Jakość felg bardzo dobra.
Bardzo miła obsługa. Doradztwo fachowość na bardzo wysokim poziomie. Polecam
Polecam.Towar zgodny z opisem .Super zabezpieczony ,dotarł bez uszkodzeń .
Na razie jest założona na koło zapasowe, więc trudno cis więcej napisać
Szybka dostawa felgi dobrze zabezpieczone bardzo fajne felgi polecam👍
Pasują idealnie, wyważone bez problemów, cena bardzo konkurencyjna
Wszystko przebiegło bez problemu. Ekspresowa przesyłka. Polecam!
Wszystko zgodne z zamówieniem. Przesyłka ekspresowa. Polecam.
24 mar 2024
Felgi ładne dobrze zapakowane. Oby pojeździły jak najdłużej
Towar zgodny z zamówieniem. Felgi pasują do auta . Polecam

Zadowolony

Super produkt , szybkie tempo realizacji .No i dobra cena
Produkt zgodny z opisem. Szybka wysyłka. Polecam!