Certyfikat dla ladnefelgi.pl

21.01.2015 r.
20.01.2018 r.

Opinie o ladnefelgi.pl

4.83/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 41 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Byłam zaskoczona ilością modeli na stronie. Zadzwoniłam i mi Pań pomógł w doborze, doradził. Dostałam zakup już na następny dzień. Felgi przyszły dobrze zapakowane i nie było żadnych problemów. Oczywiście polecam

szkoda tylko ze w zamówieniu dodaliscie wentle chromowane do felg a wcale ich nie dostałem dziekuje

Bardzo dobry kontakt. Informacje w pełni wyczerpujące. Polecam firmę w 100

Oki

Wszystko w jak najlepszym porządku POLECAM

Great service

Szybka realizacja zamówienia, felgi dobrze zapakowane. Sam wzór bardzo odmłodził auto. POLECAM

15 calowe felgi kupione w sklepie, są bardzo dobrej jakości. Realizacja zamówienia szybka. Polecam

Super jestem zadowolony

Wszystko ok. Polecam

Wszystko w jak najlepszym porządku Pozdrawiam

wszystko okej poza złymi pierścieniami i brak informacji dla klienta ze nie ma w kpl nakrętek, o czym nie wszyscy musza wiedzieć.
poza tym można się było szybko dogadać .

NIE POLECAM TEGO SKLEPU
DOSTAWA - opóźniona
TOWAR - uszkodzony - sprzedawca informuje "to nie szkodzi bo to wewnętrzna strona i tego nie widać"
SERWIS - uznają reklamację jak felga "nie da się" wyważyć wg ich wulkanizatora
PO NEGATYWNYM KOMENTARZU - pogróżki prawne
Niedostateczny

Jestem bardzo zadowolony z alufelg kupionych w tym sklepie. 18 calowe felgi doskonale pasują do auta.

Z kupionych felg jestem bardzo zadowolony. Dokonałem zakupu felg aluminiowych w rozmiarze 17". Jakość jest bardzo dobra, otrzymałem 3 letnią gwarancję a dodatkowo doradcy odpowiedzieli na moje pytania.

Błędne informacje na stronie sklepu skłoniły mnie do zakupu. Jako że towar nie spełniał moich oczekiwań to go odesłałem. Zwrot pieniędzy szybko i bezproblemowo. Ja jestem bogatszy o doświadczenie i uboższy o koszt przesyłki zwrotnej.

ladnefelgi.pl odpowiada: 11.04.2017 r.
Witamy, która z informacji jest błędna? proszę o więcej informacji.

Fajne felgi w niskich cenach, miła obsługa i szybka realizacja. POLECAM

Wszystko ok. Szybka dostawa , towar zgodny z opisem , Felgi śliczne :)

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ TYLKO POLECIĆ ZAKUPY

Vszystko okey

Dzienkue

Alu felgi kupiłem do Megane III FL Limited jakom komplet na okres letni. Towar dostarczony odpowiadał opisowi w sklepie. Dostawa błyskawiczna po dokonaniu przedpłaty. Polecam

Super felgi.

Wszystko ok bardzo sprawnie wszystko przebieglo jestem z tego zadowolony dziekuje.

jestem zadowolona :)

WSZYSTKO SZYBKO SPRAWNIE i OK. POLECAM.

Jestem zadowolony z zakupu. Polecam

Bardzo udana transakcja. Jetem zadowolony z bardzo szybkiej dostawy i bardzo dobrego kontaktu ze sprzedającym. Polecam

Wszystko odbyło się bez problemów.

POLECAM wszystko OK

Super, szybko i profesionalnie. Polecam

szybko, sprawnie, felgi kupione do nowego Q7 bardzo ładnie sie prezentują. Czujniki TPMS działają. zaoszczędziłem 15 tys. w porównaniu do cen w ASO....polecam

Samo tako

Rewelacyjny kontakt, bardzo ładne felgi, wyszło 30g gram na kole 17", opony Nokian naprawde dobrze sie spisują. polecam z całą pewnością sklep ladnefelgi.pl

tak

Polecam zakup , w razie watpliwości przy zamówieniu w sklepie zawsze mozna zadzwonić I otrzymać wyczerpujące informacje odnośnie zamawianych felg I akcesorii

Tak

SPRZEDAWCA GODNY POLECENIA, TOWAR ZGODNY Z ZAMÓWIENIEM.

Polecam sklep za fachową obsługę i pomoc w wyborze felg.Towar zgodny z zamówieniem, bardzo szybko dostarczony.

ladnefelgi.pl opinie klientów

ladnefelgi.pl

ladnefelgi.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2015 r.

Łokietka 86E

16-400 Suwałki
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:200187653
Kamil Taraszkiewicz
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z ladnefelgi.pl.