ladnefelgi.pl- Logo - Opinie

ladnefelgi.pl

Opinie (330) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1455)

Ważny od: 21 sty 2015
ladnefelgi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

26 wrz 2023
Zamówione felgi bardzo ładne jedyny problem jaki zauważyłem to źle pakowane felgi a dokładnie brak zabezpieczenia rantów felgi.Kartony są ok ale felgi powinny być pakowane w styropianie pod dany wymiar tak aby zniwelować nieodpowiednie przezucanie paczek przez kurierów.Ja sam otrzymałem jedną felgi uszkodzoną przez to że była nieodpowiednie zabezpieczona.Ja rozumie że paczki są ubezpieczone ale jak kupujący otwiera paczkę i widzi uszkodzone ranty to mu się ciśnienie podnosi bo zależy na czasie aby móc założyć do auta i się cieszyć a nie odsyłać spowrotem i czekać na dobrą przesyłkę. Spoważaniem Szamocki Andrzej.

3 z 4 felg przyszły pokrzywione. Zawinił tu również wulkanizator który założył wszystkie felgi, koła wyważył i nie poinformował mnie o tym że z felgami jest coś nie tak. Problem wyszedł gdy wyjechałem na trasę i zaczęły być wyczuwalne drgania w samochodzie, żeby zweryfikować co jest przyczyną podjechałem do innego wulkanizatora, który stwierdził że 3 z 4 felg są pokrzywione i marnej jakości. Po poinformowaniu sklepu o zaistniałej sytuacji dostałem radę żeby podjechać do warsztatu gdzie prostują felgi :) Na pewno to było ostatnie zamówienie w tym sklepie. Nie dajcie się nabrać na niską cenę, gdybym wiedział zamówiłbym oryginalne felgi w aso. Więcej problemów niż to warte. NIE POLECAM

Opinie nt. sklepu ladnefelgi.pl

10 mar 2024
Wszystko OK.
TYLKO A MOŻE AŻ CZTERY GWIAZDKI . FELGI STALOWE BARDZO ŁADNE. WYSYŁAJĄCY NIE OGARNIĘTY BO CZUJNIKI MIAŁY BYĆ DO FELG STALOWYCH A PRZYSZŁY DO ALUMINIOWYCH .ZAMÓWIONE BYŁY RAZEM Z FELGAMI . GDYBY NIE MIŁY PAN WULKANIZATOR TO BYM STRACIŁ CZAS I PIENIĄDZE . POPRAWCIE SIĘ . POZDRAWIAM .
3 lut 2024
14 lis 2023
Felgi bardzo ładne, szybka dostawa. Minus to że zamówiłem czujniki ciśnienia oferowane przez sklep, okazało się że generalnie niedostępne. zaproponowano mi inne ale z dopłatą 160zł. Wydaje mi się że skoro były w ofercie jako dostępne to zamienniki powinny być w tej samej cenie gdyż to sklep jest odpowiedzialny za wystawione artykuły
31 lip 2023
Szybka obsługa klienta, towar zgodny z opisem, cena, jakość, zabezpieczenie w transporcie, wykonanie.
29 sie 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię!
7 wrz 2023
Dobrze oczyścić po spawaniu , grubiej lakieru.
27 paź 2023
Dziękujemy za Pana komentarz. Felgi stalowe, które Pan kupił charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a proces powstawania stalówek jest złożony i wieloetapowy. Stalówki są malowane proszkowo i przechodzą testy wykonywane w komorze solnej odzwierciadlającej trudne warunki pogodowe jaki i drogowe. Do obrotu wprowadzane są wyłącznie felgi, które przeszły liczne testy na etapie produkcji. Według naszych informacji po odebraniu przesyłki nie zgłaszał Pan zastrzeżeń co do jakości otrzymanego towaru.
5 cze 2023
Felgi ok, dostawa nie do końca zgodna zamówieniem: zostały zostawione w innym punkcie odbioru.
7 cze 2023
Dziękujemy za ocenę. Szkoda, że dostawa nie przebiegła zgodnie z oczekiwaniami. Paczki zostały nadane na adres punktu odbioru podany przez Pana w zamówieniu. Jeżeli kurier zostawił je w innym punkcie, niestety nie mieliśmy na to wpływu. Z całą pewnością w takiej sytuacji powinien Pan otrzymać powiadomienie sms/e-mail z DPD.
20 paź 2023
Polecam transakcja przebiegła błyskawicznie, pomoc z biuro obsługi super.
27 paź 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz i ocenę.
30 maj 2023
Oryginalne kapsle BMW nie pasują ponieważ otwór w feldze jest mniejszy!
7 cze 2023
Drogi Kliencie, jeden dekielek BMW nie pasuje do wszystkich felg. Na rynku są różne modele oryginalnych kapsli, o różnych parametrach. Dodatkowo nigdzie nie gwarantujemy, że oryginalne części będą pasować do naszych felg aluminiowych. Wraz z towarem otrzymał Pan od nas dekielek producenta (podstawę), który może Pan wykorzystać, aby uzyskać efekt, jakiego żąda.
15 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu ladnefelgi.pl
Dziękujemy za ocenę. Jesteśmy otwarci na sugestie, jak możemy jeszcze poprawić nasze usługi, aby była Pani w pełni zadowolona. Jeśli ma Pani jakieś konkretne uwagi czy sugestie to zapraszamy do kontaktu mailowego, chętnie się z nimi zapoznamy.