Mayoral Polska- Logo - Opinie

Mayoral PolskaOpinie

Opinie nt. sklepu Mayoral Polska

Zakupiłam kilka rzeczy dla mojej 1,5 wnuczki. Jestem zachwycona wszystkim. Gatunek materiału, fasony i kolory wszystko pięknie się prezentuje. W sukience już moją wnuczkę widziałam. Wyglądała prześlicznie i swobodnie się czuła w nowej sukience. Teraz czekam już z niecierpliwością zobaczyć ją w kolejnych kompletach. Dostawa też bardzo szybka. Ceny jednak trochę za wysokie, bo dzieci szybko rosną.

Zaznaczam, że moja negatywna opinia nie dotyczy jakości produktów Mayoral. Jakość tych produktów oceniam bardzo wysoko i w dalszym ciągu będę je kupował. Moja negatywna opinia dotyczy działania firmy kurierskiej, czyli w konsekwencji organizacji i sposobu wykonania dostawy zamówionego produktu. Kurier firmy UPS nieprawdziwie stwierdził, że w dacie dostawy nie mógł zostawić przesyłki pod wskazanym adresem. Dwoje dorosłych domowników cały dzień czekało na sygnał od kuriera - bezskutecznie. W godzinach wieczornych zostałem poinformowany o powyższym fakcie i wskazano mi miejsce odbioru w firmie epaka.pl w Trzebnicy, rzekomo także otwartej w sobotę. Co także jest nieprawdą. W sumie odbiór paczki zajął mi 5 dni i trzy wizyty w firmie epaka.pl, która była nieczynna także w następnych dniach. Aby dostosować jakość produktów Mayoral do jakości dostawy radzę zmienić kuriera. R. Ptasiński

Opinie nt. sklepu Mayoral Polska

Od kilku lat kupuję dziecięce ciuszki firmy Mayoral , wspaniała kolorystyka i niespotykane wzornictwo zachwyca nie tylko dzieci .Bardzo dobry gatunek .Promocje dają mi możliwość kupienia większej ilości.Szybka dostawa.Pozdrawiam I polecam :)))
Jakoś ubrań to rewelacja! Najlepsze na polskim rynku. Dodatkowo promocja -50 na wszystko bardzo chęca. Na pewno będę stała klientka. Dodatkowym atutem jest szybka realizacja. Polecam!
Jestem bardzo zadowolona, szybka realizacja zamówienia. Ciuszki zgodne z opisem,jakość produktów bardzo dobra ,serdecznie polecam. Pozdrawiam cały zespół Mayoral
Zakupy w Mayoral to czysta przyjemność. Ubranka niepowtarzalne, świetnej jakości, w fantastycznych kolorach lata. Serwis sklepu internetowego bez zarzutu :)))
Ubranka dla dzieci są bardzo dobrze wykonane. Z naturalnych materiałów. Dzieci dobrze się w nich czują. Nic nie obciera. Widać, że są wygodne. Polecam.
Wszystkie produkty zakupione w MAYORAL spełniają moje oczekiwania . Zawsze jestem zadowolona z jakości , kolorystyki . Polecam zakupy w MAYORAL.
Gorąco polecam. Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt z klientem. Rewelacyjna jakość produktów. Zamawiam niezmiennie już od kilku lat.
Ubranka bardzo ładne, dobre jakościowo. Zwroty wygodne.Dostawa droga i długi czas oczekiwania. Nie mogłam znaleźć wymiarów ubrań.
Odzież dziecięca bardzo dobrej jakości, dziecko wyróżnia się wśród rówieśników. Kontakt ze sklepem jest prawidłowy. Polecam :)
Mayoral to marka nr 1 mojej Córki. Jakość i wzornictwo najlepszej klasy, piękne kolory, styl na każdą okazję. Polecam:)))
Serdecznie polecam! Szybka wysyłka, ciuszki świetnej jakości. Z pewnością nie są to moje ostatnie zakupy w tej firmie!
Jakość ubrań bardzo dobra, są one oryginalne i bardzo ładne. Szybka przesyłka i dbałość o każdy szczegół. Polecam
Sukienka bardzo dobry materiał dobrze uszyta jestem bardzo zadowolona
Super jakość, piękne modne kolory ale przede wszystkim niezawodne kroje ubrań. Pasuje zawsze idealnie
Piękna odzież, bardzo dobra jakość, kocham wasze ubranka. Mamy z moim maluszkiem całą szafę Mayoral :)
Towar z górnej półki,stworzony z jakości Premium.Realizacja zamówień bardzo szybka.Gorąco POLECAM!!!
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Zamówiony towar doskonałej jakości i zgodny z opisem
profesjonalna,szybka obsługa. produkt zgodny z zamowieniem i opisem, wysoj kiej jakosci.
dobrej jakości materiał, dobra jakość ubrań, ładne kolory, wygodne ubranka dla dzieci
Bardzo polecam ubranka piękne i gatunkowo rewolucja.Jestem ich stała wierna klientką