Mayoral Polska- Logo - Opinie

Mayoral PolskaOpinie

Opinie nt. sklepu Mayoral Polska

28 maj 2022
Zakupiłam kilka rzeczy dla mojej 1,5 wnuczki. Jestem zachwycona wszystkim. Gatunek materiału, fasony i kolory wszystko pięknie się prezentuje. W sukience już moją wnuczkę widziałam. Wyglądała prześlicznie i swobodnie się czuła w nowej sukience. Teraz czekam już z niecierpliwością zobaczyć ją w kolejnych kompletach. Dostawa też bardzo szybka. Ceny jednak trochę za wysokie, bo dzieci szybko rosną.

6 mar 2022
Zaznaczam, że moja negatywna opinia nie dotyczy jakości produktów Mayoral. Jakość tych produktów oceniam bardzo wysoko i w dalszym ciągu będę je kupował. Moja negatywna opinia dotyczy działania firmy kurierskiej, czyli w konsekwencji organizacji i sposobu wykonania dostawy zamówionego produktu. Kurier firmy UPS nieprawdziwie stwierdził, że w dacie dostawy nie mógł zostawić przesyłki pod wskazanym adresem. Dwoje dorosłych domowników cały dzień czekało na sygnał od kuriera - bezskutecznie. W godzinach wieczornych zostałem poinformowany o powyższym fakcie i wskazano mi miejsce odbioru w firmie epaka.pl w Trzebnicy, rzekomo także otwartej w sobotę. Co także jest nieprawdą. W sumie odbiór paczki zajął mi 5 dni i trzy wizyty w firmie epaka.pl, która była nieczynna także w następnych dniach. Aby dostosować jakość produktów Mayoral do jakości dostawy radzę zmienić kuriera. R. Ptasiński

Opinie nt. sklepu Mayoral Polska

Bardzo podoba mi się jakość i design tych ubrań! Jedynym rozczarowaniem jest opakowanie, w którym znajduje się produkt. I nie jest bardzo niezawodny i bardzo łatwo go otworzyć po drodze. Ponieważ opakowanie jest trochę luźne.
16 sty 2023
Zamówienie ok ale w.porownaniu z.innymi markami długi okres dostawy nawet bardzo długo bo tydzień co jest raczej dziwne inne marki przy zamówienie realizują dostawę znacznie szybciej
9 sty 2023
Jakość ubrań dla dzieci jest bardzo dobra, dla mnie to jest priorytet. Dzieci wyróżniają się w nich, kolory do dobrania wedle życzenia. Nie są nijakie, naprawdę polecam.
17 sty 2023
Zakupiona kurteczka jest śliczna, rozmiar ok,tylko bardzo długi czas oczekiwania zazwyczaj dostaję przesyłkę w przeciągu 24h.Doradzam zmianę przewoźnika.
Bardzo dobre gatunkowo i estetyczne ubrania dla dzieci. W dobrej cenie. Sprawna i bezproblemowa wysyłka jak również wymiana i zwrot pieniędzy.
Ubranka sa cudowne, dobrze aby styl ubranek dla niemowlaka był szyty w rozmiarach na 2 i 3 latka. Są przesłodkie.
9 sty 2023

kupuje ubrania firmy Mayoral od 2016r dla swojego wnuka i zawsze jestem zadowolona z obslugi jak i jakosci ubran
16 sty 2023
Ubranka są pięknie zaprojektowane i starannie uszyte. Duży wybór i zróżnicowane modele. Super firma.. polecam
25 sty 2023
Bardzo dobra jakość, piękne kolory. Szybka dostawa. Szkoda, że nie można wybrać dostawy do paczkomatu.
10 sty 2023

Gatunek ubranek i kolorystyka świetne. Kupuję od 3 lat dla wnuków wyglądają pięknie. POLECAM :)
9 sty 2023

Nietuzinkowe, wygodne ubrania. Bardzo dobra jakość. Dobrze, że podwyższona została wymiarówka.

Kolorystyka, jakość, aplikacje są trwałe, różnorodność, modele SLIM, ciekawe aplikacje
Otrzymuje towar w dobrze zapakowany i w czasie który jest określony w zamówieniu .
23 sty 2023
Wszystkie rzeczy bardzo dobrej jakości Dostawa mogłaby odbywać się szybciej
Piękne ubrania! Dobra jakość. Ładnie spakowane, szybka dostawa
W miarę szybko, tylko opłata za wysyłkę mogłaby być mniejsza
Dobrze byłoby skrócić czas dostawy. Obecny jest dosyć długi
22 sty 2023
Szybka wysyłka i świetny kontakt z biurem obsługi klienta.
10 sty 2023
Duży wybór bardzo dobrej jakości ubrań. Szybka dostawa.
20 sty 2023

Ciuszki są rewelacyjne pod każdym względem 🥰 polecam