profinamiot.plOpinie

ważny od: 13 cze 2017
data aktualizacji: 29 wrz 2022
Sklep profinamiot.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie profinamiot.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 13 cze 2017
data aktualizacji: 29 wrz 2022

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

25 sie 2022
Bardzo miły i przede wszystkim szybki kontakt. Zwrotne e-maile z odpowiedziami przychodziły prawie natychmiast. Prosiłam o pilną dostawę towaru i przeszło to moje oczekiwania, towar został zamówiony w poniedziałek a w środę po południu dotarły namioty. Pani Beata - bardzo kompetentny, zorganizowany i przemiły pracownik. Towar dostarczony bez uszkodzeń, jakościowo nie odbiega od oferty. Polecam współpracę z Firmą Profinamiot. Pozdrawiam Urząd Gminy w Żukowie ( Helena A)

2 cze 2022
bardzo słabej jakości plandeki jak na klasę premium ,przy naciąganiu linek pęka plandeka obok otworów z napami

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

1 wrz 2022
Zamówiliśmy 2 namioty, w jednym brakowało elementów, bez których nie dało się rozstawić jednego namiotu. W ciągu 2 dni dotarły i jest wszystko w porządku. Atuty firmy to dobry kontakt z klientem i bardzo szybka dostawa. Jakość namiotów również dobra. Byłoby idealnie, gdyby zamówienie przyszło kompletne.
2 wrz 2022
Z namiotu jak i obsługi jestem bardzo zadowolony. Szybko wysłano i montaż był nawet jak dla mnie człowieka starszej daty dość prosty. Polecam.
9 wrz 2022
Szybka realizacja zamówienia Dobry kontakt ze sprzedającym
Polecam:)
25 sie 2022
1 sie 2022
26 sie 2022
23 sie 2022
22 sie 2022
10 sie 2022
16 lip 2022
Nasza wysoka ocena jest na razie tylko za dostawę i obsługę. Nie mamy teraz możliwości sprawdzić stan i wytrzymałość podczas użytkowania, zwłaszcza w czasie dużych wiatrów. Pozdrawiamy
13 lip 2022
19 lip 2022
Bardzo polecam. Fantastyczna obsługa i dobry sprzęt .
20 lip 2022
Bardzo miła i fachowa obsługa, krótki termin dostawy
17 lip 2022
Ściany boczne w jednym kawałku, najlepsza rzecz .
4 lip 2022
6 lip 2022
26 cze 2022
Pełne uznanie dla rzetelności i profesjonalizmu firmy. Dostawa zdekompletowana a trakcie transportu została ekspresowo i bezproblemowo uzupełniona.
11 cze 2022
Namiot był mi potrzebny na poprzedni weekend. Dotarł na czas. Sprawdza się dobrze, polecam.
31 maj 2022
Miła, sprawna obsługa klienta na bardzo dobrym poziomie. Pełny profesjonalizm. 10/10