profinamiot.plOpinie

ważny od: 13.06.2017
Sklep profinamiot.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie profinamiot.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 13.06.2017

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

Ogólnie sklep bardzo dobry, jest solidny kontakt oraz informacje na temat złożonego zamówienia. Niestety nie mogę dać wszystkich gwiazdek ponieważ były problemy z płatnościami co kosztowało mnie trochę stresu. Finalnie okazało się ze to jakiś błąd w ich systemie co wydłużyło cały proces realizacji. Nie zostałem jednak z problemem sam, miałem kontakt ze strony sprzedawcy sklepu, która informowała mnie o statusie płatności oraz wysyłce zamówionego pawilonu. Towar finalnie dojechał do mnie i jest już zamontowany. Jestem zadowolony z jakości. Paczka była w nienaruszonym stanie i nie było żadnych problemów z montażem. Montaż oczywiście zleciłem osobie profesjonalnej, która składała altanę około 8 godzin.

bardzo słabej jakości plandeki jak na klasę premium ,przy naciąganiu linek pęka plandeka obok otworów z napami

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

Zamówiony Pawilon ogrodowy Hardtop Rendezvous Deluxe spełnił moje oczekiwania pod względem jakości, prostego montażu oraz realizacji przesyłki. Polecam ten produkt.
Pełne uznanie dla rzetelności i profesjonalizmu firmy. Dostawa zdekompletowana a trakcie transportu została ekspresowo i bezproblemowo uzupełniona.
Namiot był mi potrzebny na poprzedni weekend. Dotarł na czas. Sprawdza się dobrze, polecam.
Miła, sprawna obsługa klienta na bardzo dobrym poziomie. Pełny profesjonalizm. 10/10
Szybka dostawa, dobry kontakt Przystępna cena
Solidne wykonanie oraz sprawny montaż
Świetna jakość , warta swojej ceny .
SZYBKO, SPRAWNIE, PROFESJONALNIE
Witam serdecznie, firmę profinamiot znalazłem w google nie mając pojęcia o jakości produktów, zamówiłem namiot garażowy który okazał się idealny pod każdym względem, później kupiłem pawilon ogrodowy forest superior w optyce dębu który jest nie tylko mega mocny lecz również piękny....polecam produkty i daję ocenę 10/10. Dodam jeszcze, że obsługa telefoniczna jest przemiła dzięki Pani Beacie którą serdecznie pozdrawiam
Namioty są dobrej jakości. Bez problemu wytrzymały zimę. Bardzo dobry kontakt z konsultantami.
Bardzo szybka realizacja, namiot wysokiej jakości , bardzo polecam.
Bardzo dobry produkt, solidny i łatwy w montażu.