profinamiot.plOpinie

ważny od: 13 cze 2017
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep profinamiot.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie profinamiot.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 13 cze 2017
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

25 sie 2022
Bardzo miły i przede wszystkim szybki kontakt. Zwrotne e-maile z odpowiedziami przychodziły prawie natychmiast. Prosiłam o pilną dostawę towaru i przeszło to moje oczekiwania, towar został zamówiony w poniedziałek a w środę po południu dotarły namioty. Pani Beata - bardzo kompetentny, zorganizowany i przemiły pracownik. Towar dostarczony bez uszkodzeń, jakościowo nie odbiega od oferty. Polecam współpracę z Firmą Profinamiot. Pozdrawiam Urząd Gminy w Żukowie ( Helena A)

2 cze 2022
bardzo słabej jakości plandeki jak na klasę premium ,przy naciąganiu linek pęka plandeka obok otworów z napami

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

30 mar 2022
Ogólnie sklep bardzo dobry, jest solidny kontakt oraz informacje na temat złożonego zamówienia. Niestety nie mogę dać wszystkich gwiazdek ponieważ były problemy z płatnościami co kosztowało mnie trochę stresu. Finalnie okazało się ze to jakiś błąd w ich systemie co wydłużyło cały proces realizacji. Nie zostałem jednak z problemem sam, miałem kontakt ze strony sprzedawcy sklepu, która informowała mnie o statusie płatności oraz wysyłce zamówionego pawilonu. Towar finalnie dojechał do mnie i jest już zamontowany. Jestem zadowolony z jakości. Paczka była w nienaruszonym stanie i nie było żadnych problemów z montażem. Montaż oczywiście zleciłem osobie profesjonalnej, która składała altanę około 8 godzin.
7 sty 2022
Szanowni Państwo, jest mi bardzo miło, że spotkała mnie w pełni profesjonalna obsługa podczas zakupu drogą e-mailową namiotu garażowego premium 3,3 m x 6m, a także w czasie konsultacji technicznej z Panem Wojciechem Śmigielskim z Państwa Teamu. Bardzo bardzo dziękuję.
30 maj 2022
Zamówiony Pawilon ogrodowy Hardtop Rendezvous Deluxe spełnił moje oczekiwania pod względem jakości, prostego montażu oraz realizacji przesyłki. Polecam ten produkt.
26 cze 2022
Pełne uznanie dla rzetelności i profesjonalizmu firmy. Dostawa zdekompletowana a trakcie transportu została ekspresowo i bezproblemowo uzupełniona.
14 gru 2021
Bardzo kompetentna i miła obsługa , wyczerpujące inf. dotyczące produktu , sprawny zakup o dostawa towaru Wszystko na plus
18 mar 2022
Bardzo mili pracownicy, a co najważniejsze kompetentni. W pełni polecam. Namiot sprawdza się znakomicie!
21 lut 2022
Firma rzetelna, solidna, godna polecenia, potrafiąca pochylić się nad potrzebami klienta. Tak trzymać!
9 kwi 2022
Bardzo dobra jakość i dostawa również szybka. Pracownicy dają dobre rady odnośnie montażu. Polecam.
13 lip 2022
7 maj 2022
19 lip 2022
Bardzo polecam. Fantastyczna obsługa i dobry sprzęt .
12 sty 2022
Zamówienie , wysyłka i dostarczenie produktu szybko i profesjonalnie. Obsługa przyjemna i miła.
28 kwi 2022
Namioty są dobrej jakości. Bez problemu wytrzymały zimę. Bardzo dobry kontakt z konsultantami.
11 cze 2022
Namiot był mi potrzebny na poprzedni weekend. Dotarł na czas. Sprawdza się dobrze, polecam.
9 kwi 2022
Bardzo fajny namiot. Napewno zamówie jeszcze pawilon, bo jakość jest dobra. pozdrawiam.
31 maj 2022
Miła, sprawna obsługa klienta na bardzo dobrym poziomie. Pełny profesjonalizm. 10/10
27 maj 2022
Bardzo szybka realizacja, namiot wysokiej jakości , bardzo polecam.
20 lip 2022
Bardzo miła i fachowa obsługa, krótki termin dostawy
17 lip 2022
Ściany boczne w jednym kawałku, najlepsza rzecz .
11 maj 2022
Bardzo dobry produkt, solidny i łatwy w montażu.