profinamiot.plOpinie

ważny od: 13 cze 2017
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep profinamiot.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie profinamiot.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 13 cze 2017
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

25 sie 2022
Bardzo miły i przede wszystkim szybki kontakt. Zwrotne e-maile z odpowiedziami przychodziły prawie natychmiast. Prosiłam o pilną dostawę towaru i przeszło to moje oczekiwania, towar został zamówiony w poniedziałek a w środę po południu dotarły namioty. Pani Beata - bardzo kompetentny, zorganizowany i przemiły pracownik. Towar dostarczony bez uszkodzeń, jakościowo nie odbiega od oferty. Polecam współpracę z Firmą Profinamiot. Pozdrawiam Urząd Gminy w Żukowie ( Helena A)

2 cze 2022
bardzo słabej jakości plandeki jak na klasę premium ,przy naciąganiu linek pęka plandeka obok otworów z napami

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry