lapis-gold.pl- Logo - Opinie

lapis-gold.pl

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (322)

Ważny od: 8 gru 2021
lapis-gold.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 mar 2024
Bardzo sprawna obsługa zamówienia. Informacje na bieżąco o stanie zamówienia. Terminowa dostawa z wcześniejszym uprzedzeniem ,o której nastąpi. Bardzo miła obsługa. Atrakcyjne ceny. Towar spełnia oczekiwania

Zakupiłam 4 granitowe parapety (3 parapety granitowy Multicolor Red 2cm i 1 Parapet granitowy Shivakashi 3cm). Ze względu na czas wybrałam produkty z zakładki "Produkty od ręki", aby w ten sposób skrócić optymalnie czas dostawy. Specjalnie sprawdzałam, że na stonie internetowej jest zapis, że wszystkie granitowe parapety są zaopatrzone w kapinos. Niestety byłam naiwna. Kierowca miły, sprawnie przepakował zamówiony i opłacony towar, a na budowie, gdy trzeba było osadzić parapety - okazało się, że 3 szt. parapetu o grubości 2cm pozbawione były kapinosa. Nie jest to żart. Nie jest to przeoczenie. Wyraźny napis czerwonym markerem na spodzie: bez kapinosa. Musiałam go załatwić we własnym zakresie za dodatkową opłatą. Oceńcie sami: ..... dla mnie mało profesjonalnie i mało etycznie pod względem handlowym. Po prostu nie szanują klienta, byle sprzedać co im zostało.

Opinie nt. sklepu lapis-gold.pl

Poprosiłam fakturę na firmę a otrzymałam na osobę fizyczną

Mało etycznie pod względem handlowym

Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Przede wszystkim chcielibyśmy serdecznie przeprosić za zaistniałą sytuację i wszelkie niedogodności, jakie z tego powodu mogły Państwa spotkać. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni otrzymaną opinią i przykro nam, że nasz produkt nie spełnił Państwa oczekiwań. Chcielibyśmy podkreślić, że w przypadku jakichkolwiek problemów z naszymi produktami, zachęcamy do zgłaszania reklamacji. Niestety, nie mamy zapisu o Państwa zgłoszeniu w naszym systemie. Gdybyśmy otrzymali takie zgłoszenie, natychmiast podjęlibyśmy kroki w celu wymiany produktu i dostarczenia parapetów spełniających wszystkie wymagane standardy, w tym posiadających kapinos. Rozumiemy, że każdy błąd, nawet ten wynikający z przeoczenia w wyniku dużej liczby zamówień, jest dla naszych klientów źródłem frustracji. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby unikać takich sytuacji, jednak niestety w tym przypadku doszło do błędu. Z poważaniem, Lapis
31 sie 2023
Otrzymałem parapety pomazane od spodu czerwonym markerem. Po zapytaniu się czym to zmyć, żeby nie było przebarwień Pani stwierdziła, że najlepiej szczoteczką. A sam napis na 3/4 parapetu jest wynikiem cyklu produkcyjnego. Można oznaczyć produkt w inny sposób, a nie mazać po nim. Parapety są zamontowane we wnęce okiennej, także widać napisy jak ktoś się schyli do grzejnika.
11 wrz 2023
Dzień dobry, Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Chcielibyśmy zasugerować delikatne wyczyszczenie parapetu za pomocą szczoteczki oraz płynu. Oznaczenia, które Państwo zauważyli, są śladami z procesu produkcyjnego i powinny łatwo zmyć się przy wykorzystaniu powyższej metody. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Lapis
29 paź 2023

Transport

Szkoda że trzeba załatwiać kogoś do pościągania parapetów z samochodu mimo nie niskiej ceny transportu ( a kierowca ogarnia kilkanaście dostaw za jednym zamachem…) poza tym po poprzednim zamówieniu obiecano mi deskę granitowa po wystawieniu opinii i… nic nie dostałam.
31 paź 2023
Droga Pani, Dziękujemy za Panią opinię. Chcielibyśmy podkreślić, że zawsze informujemy naszych klientów, że świadczymy usługi transportu, a nie wniesienia parapetów. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Jeśli chodzi o obiecaną deskę granitową, chętnie ją Pani wyślemy. Proszę o przesłanie nam danych do wysyłki, abyśmy mogli jak najszybciej zrealizować to zobowiązanie. Z poważaniem, Lapis
19 sie 2023
Długi termin realizacji. W ofiercie było od 14 do 30 dni, po 30 dniach dostałem informację, że zamówienie jeszcze jest w trakcie. Nie dostałem w terminie, jestem zawiedzionym.
30 sie 2023
Dziękujemy za Pana opinię. Chcielibyśmy przede wszystkim przeprosić za przedłużony czas oczekiwania, którym Pan doświadczył. Rozumiemy, że czas jest cenny i jesteśmy świadomi, że była to sytuacja nieodpowiednia. Zrozumienie i cierpliwość naszych klientów są niezwykle ważne dla nas, i cieszymy się, że Pan wykazał takie zrozumienie w obliczu zaistniałych trudności. Pracujemy ciężko, aby zapewnić jak najlepszą obsługę i minimalizować wszelkie opóźnienia, które mogą się zdarzyć. Pozdrawiam, Lapis.
30 sie 2023
Niestety granit zamówieny ten sam a bardzo odbiegaja wzory od poprzedniego zamówienia.
30 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Rzeczywiście, kamienie naturalne charakteryzują się różnorodnością odcieni i tekstur, co jest wynikiem ich powstawania w naturalnych procesach geologicznych. Jednocześnie, przepraszamy za zaistniałą sytuację, jeśli nie spełniliśmy Pani oczekiwań w jakikolwiek sposób. Staramy się zapewnić najwyższą jakość i zadowolenie klientów, dlatego będziemy pracować nad tym, aby nasze produkty były jeszcze lepiej dopasowane do Państwa oczekiwań. Pozdrawiam, Lapis.
13 cze 2023
Bardzo dlugi czas realizacji - a zamowilem tylko parapet
14 cze 2023
Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić podczas Państwa doświadczenia z naszą firmą. Zależy nam na zapewnieniu pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego chętnie podejmiemy wszelkie starania, aby naprawić sytuację i spełnić Państwa oczekiwania. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe uwagi lub sugestie, prosimy o kontakt, abyśmy mogli działać w celu poprawy naszych usług. Jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za informację zwrotną. Z poważaniem,  Lapis