lapis-gold.pl- Logo - Opinie

lapis-gold.pl

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (322)

Ważny od: 8 gru 2021
lapis-gold.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 mar 2024
Bardzo sprawna obsługa zamówienia. Informacje na bieżąco o stanie zamówienia. Terminowa dostawa z wcześniejszym uprzedzeniem ,o której nastąpi. Bardzo miła obsługa. Atrakcyjne ceny. Towar spełnia oczekiwania

Zakupiłam 4 granitowe parapety (3 parapety granitowy Multicolor Red 2cm i 1 Parapet granitowy Shivakashi 3cm). Ze względu na czas wybrałam produkty z zakładki "Produkty od ręki", aby w ten sposób skrócić optymalnie czas dostawy. Specjalnie sprawdzałam, że na stonie internetowej jest zapis, że wszystkie granitowe parapety są zaopatrzone w kapinos. Niestety byłam naiwna. Kierowca miły, sprawnie przepakował zamówiony i opłacony towar, a na budowie, gdy trzeba było osadzić parapety - okazało się, że 3 szt. parapetu o grubości 2cm pozbawione były kapinosa. Nie jest to żart. Nie jest to przeoczenie. Wyraźny napis czerwonym markerem na spodzie: bez kapinosa. Musiałam go załatwić we własnym zakresie za dodatkową opłatą. Oceńcie sami: ..... dla mnie mało profesjonalnie i mało etycznie pod względem handlowym. Po prostu nie szanują klienta, byle sprzedać co im zostało.

Opinie nt. sklepu lapis-gold.pl

Obsługa spoko można się dogadać bez problemu, dopytać panie bardzo miłe jednak jeśli chodzi o kurierów to nie jest tak dobrze, złośliwi nie empatyczni, nieuprzejmi a co za tym idzie tracicie na wizerunku.
Parapety ładne, co ważniejsze wykonane dokładnie, zgodnie z podanymi wymiarami - co do milimetra. Drobne uwagi z mojej strony to: 1) przekroczony termin 2) transport parapetów odbywał się w pionie przez co parapety był jakby "lekko wygięte". Natomiast poleżały kilka dni na płaskim i przy montażu wyszło prosto.
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromny zaszczyt. Państwa wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu w przyszłości. Lapis

Wszsytko OK

niska cena, materiał wydaje się być bardzo dobrej jakości. Troche problemów z dostawą ale generalnie pozytywnie.
13 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromny zaszczyt. Państwa wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu w przyszłości. Lapis
14 cze 2023
Towar dostarczany sporo po terminie
14 cze 2023
Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić podczas Państwa doświadczenia z naszą firmą. Zależy nam na zapewnieniu pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego chętnie podejmiemy wszelkie starania, aby naprawić sytuację i spełnić Państwa oczekiwania. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe uwagi lub sugestie, prosimy o kontakt, abyśmy mogli działać w celu poprawy naszych usług. Jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za informację zwrotną. Z poważaniem,  Lapis
Bardzo ładny produkt
28 cze 2023