Certyfikat dla losmedicos.pl

05.08.2015 r.
04.08.2018 r.

Opinie o losmedicos.pl

4.81/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 52 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

polecam

Szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem i opisem.

Super szybka realizacja Polecam

Brak zakupionego towaru na magazynie. Na plus kontakt i szybki zwrot gotowki.
Mierny

Szybko wszystko ok

Rewelacja, towar zgodnie z zamówieniem, szybka dostawa

Wszystko OK.

Dostawa na czas, udany zakup

jestem bardzo zadowolona zarówno z towaru jak i obsługi i dostawy .

Szybko i solidnie, polecam ten sklep.

Wszystko OK

Polecam. 10/10

Od zamówienia do doreczenia towaru wszystko bez zadnych problemów.

Wszystko w należytym porządku. POLECAM

Transakcja przebiegła pomyślnie...polecam

Wszystko w porządku

Wszystko ok dzieki

szybko, tanio, solidnie, towar zgodny z opisem.

bardzo dobry produkt, szybka dostawa

Nie mam uwag.Wszystko OK oprócz głupiego wymagania conajmniej 4oo znaków........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Sklep ma problem z aktualnością swojej oferty w portalu. W bardzo miły sposób wychodzi z tego kłopotu. Jednak lepiej, gdyby oferta była uaktualniana na bieżąco.

Super sklep, super wysyłka , super dostawaPolecam zakupy w tym sklepieDziękuje

Szanowni Państwo, krótko i na temat: PEŁEN PROFESJONALIZM. Dzięki.

produkty oryginalne,wysokiej jakości,szybka realizacja,łatwy kontakt tel./on-line .przesyłka wzorowo zapakowana,firma godna zaufania POLECAM

bardzo rzetelny sklep, polecam

Jest OK

szybko, łatwo i przyjemnie

ok. polecam

Towar dobry, dostawa bardzo sprawna, szybka.

Zamówiłem dwie pozycje i niestety w obu przypadkach nie było to zgodne z (potwierdzonym) zamówieniem. Zwrot całości pieniędzy otrzymałem szybko.

Braki w towarze zamówionym zrekompensowane sprawną zamianą.

Ciśnieniomierz jest godny polecenia z uwagi na parametry i wiele innych przydatnych funkcji

Jestem bardzo zadowolony,szybka dostawa ,towar odpowiednio zapakowany,sprawny i oczywiście odpowiedni dla moich potrzeb.jak dla mnie trochę za głośny.ogólnie jestem zadowolony.dziękuję,na pewno skorzystam jeszcze z tego sklepu.

Bardzo dobra i szybka obsługa klientów. Dostawa towaru na drugi dzień. Super sprzedawca.

Szybka dostawa

Wszysto poprawnie .

Towar zgodny z opisem i dobrze zapakowany. Dodatkowo załączone trzy przejściówki do różnych wersji ciśnieniomierzy.
Szkoda, że o przesyłce poinformowała mnie firma kurierska, a nie sklep.
Poza tym polecam.

pierwszy raz korzystałem z zakupu w losmedicos i wygląda na firmę profesjonalną. mogę polecić ją innym .

losmedicos.pl opinie klientów

losmedicos.pl

Inhalatory, Ciśnieniomierze, Wagi, Termometry

losmedicos.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.08.2015 r.

Zapraszamy do zakupów w sklepie medycznym. Zajmujemy się sprzedażą tylko dobrych sprawdzonych marek m.in. sprzętu medycznego (Inhalatory, Ciśnieniomierze, Wagi, Termometry, Glukometry, Pulsoksymetry, Aparaty EKG, Wyroby ortopedyczne, Sprzęt rehabilitacyjny, Opatrunki), produktów higieny jamy ustnej (Manualne szczoteczki do zębów Wisdom, Szczoteczki i pasty dla dzieci, Szczoteczki soniczne, Irygatory dentystyczne, Pasty do zębów, Wybielanie zębów, Akcesoria do irygatorów, Akcesoria specjalistyczne), produktów dla kobiet (Pielęgnacja dłoni i stóp, Pielęgnacja twarzy, Depilacja i golenie, Masaż, Akcesoria do urządzeń, Odchudzanie, Lusterka kosmetyczne, Wybielanie zębów), Dla mamy i dziecka (Karmienie noworodka, Samodzielne jedzenie, Opieka, Uspakajanie, Ważenie, Monitorowanie, Dla mamy, Bezpieczeństwo, Grzebienie na wszy i gnidy, Zabawki), produktów dla seniorów (Telefony dla seniora, Wyroby ortopedyczne, Sprzęt rehabilitacyjny, Produkty rozgrzewające, Aparaty do poprawy słuchu), produktów dla sportowców (Czujniki aktywności, Pulsometry, Pulsoksymetry, Zegarki GPS, Glukometry, Aparaty EKG, Powerspin oraz produktów okołomedycznych (Artykuły jednorazowe, Nawilżacze powietrza Osuszacze powietrza, Termohigrometry, Maski ochronne, Polepszanie samopoczucia, Produkty rozgrzewające, Terapia świetlna, Tlenoterapia). Szybka wysyłka oraz produkty najwyższej jakości to nasza gwarancja zadowolenia.

Świstacza 11/2

70-798 Szczecin
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:241502717
Michał Karcz
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z losmedicos.pl.