whiskeyrocks.pl

Opinie (182) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (182)

Ważny od: 17 kwi 2023
whiskeyrocks.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lip 2023
Realizacja przebiegła bardzo sprawnie. Wszystkie zakupione narzędzia barmańskie są bardzo dobrej jakości. Jestem co prawda amatorem-entuzjastą, ale wydaje się, że będą mi one służyć dobrze i długo. Dodatkowo pomimo, że zapomniałem o jednej rzeczy to nie było problemów z dołożeniem jej do paczki.

18 gru 2023
Zamówione szklanki są piękne, wszystko zgodne z opisem, lecz obsługa na 1 gwiazdkę. Przy zamówieniu w rubryce „wiadomość dla sprzedającego” napisałam wyrazie wraz z datą, że proszę o wysyłkę po weekendzie, gdyż nie miałam możliwości odebrania jej. Przesyłka została wysłana w tym samym dniu, co złożone na zamówienie - do odbioru w sobotę. Drugą sprawą jest wysyłka. Sprzedawca wybrał złe wymiary skrytki w paczkomacie, gdyż paczka był na styk wciśnięta. Skończyło się na tym, że musiała rozerwać karton w paczkomacie i wyjąć zawartość, aby wyciągnąć karton. Zmarnowałam 10 minut na szarpaniu się. Niestety taka sytuacja sprawiła, że raczej więcej nie zamówię w tym sklepie, ani nie polecę go znajomym.

Opinie nt. sklepu whiskeyrocks.pl

Szybką obsługa i dostawa oraz dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam już drugie zamówienie z tego sklepu kolejnego zestawu barmańskie go i syropów do drinków.
Odpowiedź ze sklepu whiskeyrocks.pl
Bardzo dziękujemy za tą opinię! Jest to dla nas bardzo ważne. :) Pozdrawiamy Zespół Whiskey Rocks
6 lut 2024

Wszystko na najwyższym poziomie. Dóbr skalować, MEGA szybka wysyłka. Jestem zadowolona i będę korzystać ponownie w przyszłości
Odpowiedź ze sklepu whiskeyrocks.pl
Bardzo dziękujemy za tą opinię! Szybka dostawa jest naszą mocną stroną. Pozdrawiamy Zespół Whiskey Rocks
Zamówienie zostało szybko wysłane. Produkty świetnej jakości więc śmiało polecam.

Super!

duży wybór produktów, fajne ceny i szynka dostawa :)
31 sty 2024
Estetyka wykonania Efektowne stylowe opakowanie
Produkt zgodny z opisem. Błyskawiczna dostawa.

Szklanki

15 lut 2024
3 lut 2024
2 lut 2024
1 lut 2024

Wystarczy dotrzymywać danego słowa lub nie obiecywać czegoś czego nie możecie spełnić i będzie lepiej

Wystarczy dotrzymywać danego słowa.
Odpowiedź ze sklepu whiskeyrocks.pl
Niestety, tutaj spóźniliśmy się z realizacją zamówienia z grawerem. Serdecznie za to przepraszamy i zapewniamy, że to była wyjątkowa sytuacja.
28 sty 2024
Wysyłka i bezpieczeństwo. Zamówiłem dwa syropy, wysyłka była błyskawiczna, a samo opakowanie było zapakowane wręcz epicko. Każdy syrop był w takim jakby futerale z folii wypełnionej powietrzem. Nigdy nie widziałem tak dobrze zabezpieczonego szkła.
Odpowiedź ze sklepu whiskeyrocks.pl
Bardzo dziękujemy za tą opinię! Dobre zabezpieczenie produktów na czas wysyłki jest naszą mocną stroną. :) Pozdrawiamy Zespół Whiskey Rocks