whiskeyrocks.pl

Opinie (278) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (280)

Ważny od: 17 kwi 2023
whiskeyrocks.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lip 2023
Realizacja przebiegła bardzo sprawnie. Wszystkie zakupione narzędzia barmańskie są bardzo dobrej jakości. Jestem co prawda amatorem-entuzjastą, ale wydaje się, że będą mi one służyć dobrze i długo. Dodatkowo pomimo, że zapomniałem o jednej rzeczy to nie było problemów z dołożeniem jej do paczki.

Zamówione szklanki są piękne, wszystko zgodne z opisem, lecz obsługa na 1 gwiazdkę. Przy zamówieniu w rubryce „wiadomość dla sprzedającego” napisałam wyrazie wraz z datą, że proszę o wysyłkę po weekendzie, gdyż nie miałam możliwości odebrania jej. Przesyłka została wysłana w tym samym dniu, co złożone na zamówienie - do odbioru w sobotę. Drugą sprawą jest wysyłka. Sprzedawca wybrał złe wymiary skrytki w paczkomacie, gdyż paczka był na styk wciśnięta. Skończyło się na tym, że musiała rozerwać karton w paczkomacie i wyjąć zawartość, aby wyciągnąć karton. Zmarnowałam 10 minut na szarpaniu się. Niestety taka sytuacja sprawiła, że raczej więcej nie zamówię w tym sklepie, ani nie polecę go znajomym.

Opinie nt. sklepu whiskeyrocks.pl

Wystarczy dotrzymywać danego słowa lub nie obiecywać czegoś czego nie możecie spełnić i będzie lepiej

Wystarczy dotrzymywać danego słowa.
Odpowiedź ze sklepu whiskeyrocks.pl
Niestety, tutaj spóźniliśmy się z realizacją zamówienia z grawerem. Serdecznie za to przepraszamy i zapewniamy, że to była wyjątkowa sytuacja.
Odpowiedź ze sklepu whiskeyrocks.pl
Niestety w "gorączce" wysyłania paczek w sezonie świątecznym zespół w centrum dystrybucyjnym przeoczył komentarz, za co serdecznie przepraszam. Bardzo dziękujemy za informację zwrotną, dzięki temu możemy poprawić jakość naszych usług.
27 paź 2023

Zapakowanie na prezent - brak

Zapakowanie na prezent: tak Kosztowało to 20zł i nie zostało zrealizowane.
9 lis 2023
Najmocniej przepraszamy za przeoczenie opcji pakowania na prezent. Niezwłocznie naprawimy błąd. Mamy nadzieję, że zestaw mimo tego potknięcia spełnił oczekiwania osoby obdarowanej. :)