whiskeyrocks.pl

Opinie (278) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (280)

Ważny od: 17 kwi 2023
whiskeyrocks.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lip 2023
Realizacja przebiegła bardzo sprawnie. Wszystkie zakupione narzędzia barmańskie są bardzo dobrej jakości. Jestem co prawda amatorem-entuzjastą, ale wydaje się, że będą mi one służyć dobrze i długo. Dodatkowo pomimo, że zapomniałem o jednej rzeczy to nie było problemów z dołożeniem jej do paczki.

Zamówione szklanki są piękne, wszystko zgodne z opisem, lecz obsługa na 1 gwiazdkę. Przy zamówieniu w rubryce „wiadomość dla sprzedającego” napisałam wyrazie wraz z datą, że proszę o wysyłkę po weekendzie, gdyż nie miałam możliwości odebrania jej. Przesyłka została wysłana w tym samym dniu, co złożone na zamówienie - do odbioru w sobotę. Drugą sprawą jest wysyłka. Sprzedawca wybrał złe wymiary skrytki w paczkomacie, gdyż paczka był na styk wciśnięta. Skończyło się na tym, że musiała rozerwać karton w paczkomacie i wyjąć zawartość, aby wyciągnąć karton. Zmarnowałam 10 minut na szarpaniu się. Niestety taka sytuacja sprawiła, że raczej więcej nie zamówię w tym sklepie, ani nie polecę go znajomym.

Opinie nt. sklepu whiskeyrocks.pl

13 sty 2024

Lekka wada

Wszystko fajnie tak jak miało być, niestety szczypce do lodu są krzywe, końcówki do łapania lodu nie stykają się ze sobą jak powinny, i woreczek był brudny z jakiegoś pyłu i był w nim kawałek słomy lub czegoś podobnego
Brak podanych wymiarów na stronie internetowej
Odpowiedź ze sklepu whiskeyrocks.pl
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na niepełny opis. Produkt już ma uzupełnione parametry. Pozdrawiamy Zespół Whiskey Rocks