Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG- Logo - Opinie

Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

Opinie (138) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (319)

Ważny od: 9 wrz 2019
Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lip 2023
Dzień dobry, potrzebowałam kupić tablet w ramach prezentu. Zależało mi na tym, aby sprzęt dotarł przed weekendem. Bardzo pomocny i uprzejmy Pan z obsługi nie tylko pomógł mi i odpowiedział na wszelkie moje pytania ale też pozostawał ze mną w kontakcie i znalazł rozwiązanie na dotarcie przesyłki w potrzebnym dla mnie czasie. Dzięki temu niespodzianka udała się, za co jeszcze raz dziękuję. Sam sprzęt przyjechał w stanie idealnym. Polecam!

Wbrew temu co twierdzi sprzedawca, to nie jest nowy sprzęt. Oryginalna plomba jest przecięta nożem do tapet i zaklejona nalepką imitującą plombę.

Opinie nt. sklepu Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG