Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG- Logo - Opinie

Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (321)

Ważny od: 9 wrz 2019
Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lip 2023
Dzień dobry, potrzebowałam kupić tablet w ramach prezentu. Zależało mi na tym, aby sprzęt dotarł przed weekendem. Bardzo pomocny i uprzejmy Pan z obsługi nie tylko pomógł mi i odpowiedział na wszelkie moje pytania ale też pozostawał ze mną w kontakcie i znalazł rozwiązanie na dotarcie przesyłki w potrzebnym dla mnie czasie. Dzięki temu niespodzianka udała się, za co jeszcze raz dziękuję. Sam sprzęt przyjechał w stanie idealnym. Polecam!

Wbrew temu co twierdzi sprzedawca, to nie jest nowy sprzęt. Oryginalna plomba jest przecięta nożem do tapet i zaklejona nalepką imitującą plombę.

Opinie nt. sklepu Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

10 lut 2024
7 lut 2024
3 lut 2024

Zdecydowanie polecam!

11 lis 2023
Kupiłem samsunga s23 ultra cena o 1000 zł niższa jak w marketach nie wieżyłem do końca pomimo zapewnień sprzedawcy że nie ma chaczyka telefon przyszedł super zapakowany na pudełku oryginalne plomby wszystko jest ok jest czysty beż dodatków z jakiejkolwiek sieci.polecam z czystym sumieniem do zakupu.pozdrawiam pana sprzedawcę.
8 wrz 2023
Pełen profesjonalizm, oby było więcej takich sklepów. Dawno nie spotkałem się z tak rzetelnie wywiązującą się obsługą sklepu która robi wszystko by w pełni zadowolić klienta co odzwierciedla się w ilości pozytywnych komentarzy. Superrr i będę Was wszystkim polecał.
4 sty 2024
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Bardzo dobry, miły kontakt. Kupiłam Samsung galaxy Z 5 Flip 512 GB. Telefon cudny, bardzo dobrze zapakowany, zabezpieczony do transportu. Polecam firme i telefon.
3 lip 2023

Super sklep

Telefon oryginalny, gwarancję posiada. Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Wybrałam odbiór osobisty. Telefon mogłam odebrać następnego dnia po zamówieniu
ZW
Zygmunt W.
Katowice

Sklep godny uwagi!

Szybkość realizacji zamówień, profesjonalne spakowanie towaru przeznaczonego do wysyłki i wszystko zgodne z opisem. Szczerze polecam ten sklep.
13 sty 2024

Wszystko tak jak powinno być.

Wszystko tak jak powinno być, szybka wysyłka, sprzęt ok. zaplombowany . Pierwsze i prawdopodobnie nie ostatnie zakupy . Polecam.
6 sty 2024
Polecam! Wszystko zgodnie z opisem. Wysyłka szybka i sprawna, telefon dobrze zabezpieczony. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.
8 gru 2023
Wysyłka 24h zgodnie z obietnicą, telefon samsung flip 5 nie śmigany, zapakowany pancernie i w baaardzo konkurencyjnej cenie
1 paź 2023
Wszystko w porządku Telefon super wszystko działa bez zazutu polecam wszystkim ten sklep którzy mają obawy
17 gru 2023

Odbiór osobisty,

Odbiór był osobisty w siedzibie firmy, obsługa miła, a zamówienie zostało szybko zrealizowane. Polecam!
21 paź 2023

Godny polecenia

To już mój trzeci smartfon zakupiony w tej firmie. Wszystko szybko, sprawnie i bez problemów. Polecam
6 sie 2023

Super polecam

Super zaangażowanie, rewelacyjne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam
13 sty 2024
Obsługa miła, cierpliwa i pomocna. Telefon świetnie zapakowany, szybka wysyłka. Sprzęt bez zarzutu
Towar zgodny z opisem ,bardzo dobrze zabezpieczony .Dostawa bardzo szybka. Kontakt ze sklepem ok.

Super!!!

Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, rewelacyjnie zabezpieczona paczka do transportu. Dziękuję!