empis.pl- Logo - Opinie

empis.pl

Opinie (330) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Ważny od: 5 sie 2021
empis.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 gru 2023
Cały zakup przebiegł bardzo pomyślnie. Sklep dodatkowo kontaktował się w celu doprecyzowania szczegółów zakupu. Polecam. Kamizelka wykonana solidnie. Tylko kolor kamizelki dla 6 latka nie był idealnym wyborem , szary jest za jasny i szybko się brudzi, zwłaszcza przy posiłkach.

15 cze 2023
Sklep wprowadza w błąd klienta oferuję wysyłkę w 24 h lub 1-2dni co jest nieprawda... zamówienie złożyłam 8 czerwca nie otrzymałam go do tej pory a jest opłacone...w poniedziałek obsługa klienta informuje mnie że jutro wysyłka... dzisiaj czyli w czwartek nie jest jeszcze wysłana ale podobno jutro ma być doręczona bzdura...gdybym wiedziała jak to wygląda nigdy bym się na zakupy nie zdecydowała

Opinie nt. sklepu empis.pl

Kiepska jakoś w stosunku do ceny

Długi czas oczekiwania, wykonanie bardzo niestaranne, produkt jak za taką cenę wygląda mega tandetnie i napewno nie spełnia swojej funkcji. Nie polecam
Odpowiedź ze sklepu empis.pl
Szanowna Pani, nasze kołderki są używane przez dziesiątki osób i poza Panią, wszyscy którzy je oceniali, chwalili i wystawili jej pozytywną ocenę, co więcej nasze kołderki są używane z powodzeniem przez terapeutów i wg terapeutów SI, nasze kołderki spełaniają swój cel. Nie skontaktowała się Pani z nami, nie odbiera Pani naszych telefonów i nie odpowiada na mail. Nie mamy zdjęcia nie wiem jak kołderk, którą Pani otrzymała wygląda, nie wykluczamy że trafił się jeden słabszy egzemplarz i z pewnością byśmy go dla Pani wymienili w ramach reklamacji gdyby tylko Pani ją zgłosiła i coś było nie tak. W związku z powyższym wnioskujemy, że ta ocena nie jest do końca rzetelna, a przynajmniej nie możemy się do niej odnieść w inny sposób, nie wskazała bowiem Pani co konkretnie jest nie tak chociażby przesyłając zdjęcie. Co więcej wybrała Pani tanią, budżetową wersję kołderki, której cena jest jedną z najniższych w internecie, jest to wersja wykonana w prosty ale spełniający swoje zadanie sposób. Natomiast w naszej ofercie znajdują się kołderki droższe i inaczej wykonane, które jakością z pewnością przewyższają te tańśze, jednocześnie będąc w swej klasie również jednymi z najtańszych w internecie. Czas realizacji kołderki, zaznaczmy produktu produkowanego na wymiar to 10 dni, oczywiście wolelibyśmy aby ten czas był o połowę krótsze ale nie jest to też czas bardzo długi zwłaszcza biorać pod uwagę informacje w formie popupa na naszej stronie który informuje o istniejących obecnie opóźnieniach.
7 cze 2023
Przede wszystkim sugerowalam sie informacją, ze wysylka towaru jest w ciagu 24 godz co jest fikcją. Wysłali dopiero jak sie upomniałam, niestety jak paczka dojdzie mnie juz nie będzie pod tym adresem
8 cze 2023
Szanowny Panie, oczywiście bardzo nam przykro za powstałe opóźnienie w wysyłce. Nie jest jednak prawdą że wysyłka 24h jest fikcją w naszym sklepie mimo że niestety u Pana wystąpił problem z zamówieniem. Niemal wszystkie zamówienia na dostępne produkty wysyłamy tego samego lub następnego dnia o czym świadczą opinie tak w tym serwisie jak i dużo liczniejsze na naszym koncie allegro. Niestety przy produkcie który Pan zamówił, a był ostatnią sztuką pojawił się bląd w systemie które informował magazyniera że brak jest zamówionego przez Pana produktu, stąd niestety opóźnienie za które jeszcze raz bardzo serdecznie przepraszamy.
23 gru 2023
Nękające maile trusted i długi czas wysyłki i teanspotu
Odpowiedź ze sklepu empis.pl
Szanowny Panie, zamówienie zostało wysłane w ciągu 7 dni od złożenia na produkty które są naszej produkcji i nie są dostępne od ręki i mają informacje o dłuższym czasie wysyłki (jak np bungee zielone 1-7 dni). Co więcej zamówienie jest grudniowe a więc w okresie najgorętszym w naszej branży gdzie z oczywistych powodów jest dużo trudniej czy wręcz niemożliwe aby wysyłać wszystkie paczki dość szybko pomimo pracy naszej załogi w soboty. Za maile przepraszamy i postaramy się naprawić tę kwestię.
29 paź 2023
ktos kto pakowal paczke mial bujna fantazje
8 cze 2023
w trakcie sprawdzania