empis.pl- Logo - Opinie

empis.pl

Opinie (330) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Ważny od: 5 sie 2021
empis.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 gru 2023
Cały zakup przebiegł bardzo pomyślnie. Sklep dodatkowo kontaktował się w celu doprecyzowania szczegółów zakupu. Polecam. Kamizelka wykonana solidnie. Tylko kolor kamizelki dla 6 latka nie był idealnym wyborem , szary jest za jasny i szybko się brudzi, zwłaszcza przy posiłkach.

15 cze 2023
Sklep wprowadza w błąd klienta oferuję wysyłkę w 24 h lub 1-2dni co jest nieprawda... zamówienie złożyłam 8 czerwca nie otrzymałam go do tej pory a jest opłacone...w poniedziałek obsługa klienta informuje mnie że jutro wysyłka... dzisiaj czyli w czwartek nie jest jeszcze wysłana ale podobno jutro ma być doręczona bzdura...gdybym wiedziała jak to wygląda nigdy bym się na zakupy nie zdecydowała

Opinie nt. sklepu empis.pl

29 paź 2023
Zamówienie zostało zrealizowane sprawnie. Jednak trudnością było to, iż nie mogłam zamówić przesyłki za pobraniem, mimo iż zamawiałam na szkołę (niepubliczną).
23 lis 2023
Asortyment jest wysokiej jakości, certyfikowany jednak liczyłam na darmową dostawę przy zamówieniu powyżej 300 zł.
Odpowiedź ze sklepu empis.pl
Dziękujemy za Pani opinię, darmowa dostawa powyżej 300 zł jest ale tylko na produkty niegabarytowe. Niemniej w przypadku Pani zamówienia, darmowa dostawa została przyznana i ma Pani fakturę tylko na produkty, nie rozumiemy więc skąd obniżona z tego powodu opinia o naszej obsłudze klienta. Pozdrawiamy i mimo wszystko polecamy się na przyszłość :)
20 lip 2023

realizacja zamówień

Zamówienia realizowane zgodnie z ustaleniami
Szybka obsługa, dobry kontakt z klientem
Odpowiedź ze sklepu empis.pl
Dzień dobry, dziękujemy za Pani pozytywną opinię i jednocześnie prosimy o więcej szczegółów z czego wynika obniżona do 4 gwiazdek ocena.
Towar zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu empis.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i jednocześnie prosimy o więcej szczegółów z czego wynika obniżona do 4 gwiazdek ocena.
24 lis 2023
12 cze 2023