e-marilyn.pl- Logo - Opinie

e-marilyn.pl

Opinie (208) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1677)

Ważny od: 30 wrz 2021
e-marilyn.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lut 2024
Hello! The ordered panties were wonderful, exactly as on the photos from website. Thank you! I had an issue with proceeding the payment during weekends, however, on Monday I finally managed to pay via GooglePay. One more note from my side: I was a bit disappointed to know that despite there is a shop here in Gdansk, but I cannot use my gift voucher directly there, in the shop. And I must use it only using the online order (from the website) option. But generally, very nice stuff for ladies and their men 😉 Thank you! Maryna G.

23 maj 2023
Niestety produkt do mnie nie dotarł, gdyż kurier nie dostarczył mi przesyłki, nie raczył nawet zadzwonić. Poinformowano mnie, że paczka na mnie czeka 30 km od miejsca zamieszkania... Logiczne, że nie po to zamawiam kuriera i za tę usługę płacę, by później ganiać za tą przesyłką, pomijając koszt benzyny, to tracąc jeszcze czas. Przykre, że nie umieją Państwo zadbać o prawidłowe dostarczenie paczek, to powoduje, że zniechęcają Państwo klientów do siebie...

Opinie nt. sklepu e-marilyn.pl

Sprawna dostawa. Rajstopy prima.
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie. 😊
4 lut 2024
Dziękujemy za komentarz. 😊
25 lut 2024
Dziękujemy 😊
Produkty są bardzo dobrej jakości, mają ciekawe wzory. Polecam
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy za pozytywny komentarz i ocenę. Cieszymy się z kolejnej zadowolonej klientki. Zapraszamy ponownie na zakupy. 😊
5 sty 2024
Wszystko zostało załatwione . Polecam
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy do ponownych zakupów.
14 sty 2024

Skarpetki 4run

Bardzo dobra jakość i wygoda noszenia skarpetek 4run. Bardzo trwałe
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy za pozytywny komentarz, cieszymy się z kolejnego zadowolonego klienta. 😊
3 sty 2024
Wrocław
Dziękujemy. 😊
13 cze 2023

Najlepszy!

Zakupy w sklepie to po prostu przyjemność, szeroki wybór, doskonałe produkty i błyskawiczna wysyłka; Kolejny udany zakup w sklepie i na pewno nie ostatni. Jestem pod wrażeniem jakości materiału i precyzji wykonania. I choć zakup bez przymiarki, to tabela rozmiarów dopasowała mi bieliznę idealnie. Polecam zakupy w sklepie!
14 cze 2023
Dziękujemy za ocenę ❤️ Staramy się dla Państwa
23 cze 2023
Lepsze zapakowanie przesyłki, niestety pudełko było wgniecione na dole i obawiałam się, że może coś wyleciało. Może usztywnienie dna brązowego pudełka taśma ?
23 cze 2023
Dziękuję bardzo za ocenę. Mam nadzieję iż nie pojawi się taka sytuacja
6 wrz 2023
Jestem stałą klientką tej marki. Zawsze znajduje dla siebie coś efektownego, dobrej jakości, delikatną, mega wygodną i zmysłową...bo taka jest bielizna z Marlin. Do tego wiele promocji, zawsze w pełni profesjonalna obsługa gotowa do pomocy, błyskawiczne, bezproblemowe transakcje. Polecam szczerze;)
8 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak ciepłe słowa❤️! To dla nas ogromna radość, że nasza bielizna spełnia Pani oczekiwania. Cenimy sobie Pani lojalność jako stałej klientki i zawsze staramy się dostarczać najwyższą jakość w każdym aspekcie naszej działalności. Dziękujemy za polecanie Pani Ewo i czekamy na kolejne odwiedziny! 😊😘❤️
11 maj 2023
firma stanela na wysokości zadania. owszem było delikatne potkniecie, ale zakup oceniam na bardzo dobry, ponieważ błąd został błyskawicznie naprawiony. wzorowe podejście do obsługi klienta i wzorowe zachowanie firmy. dziękuję i pozdrawiam, wroce przy kolejnym zakupie!
11 maj 2023
Dziękuję 😍 Pani Justyno za tak idealną opinię. Staramy się by nasi klienci byli zadowoleni, a jakiekolwiek potknięcie pracowników staram się jak najszybciej naprawić ZAPRASZAMY OCZYWIŚCIE PONOWNIE 😘
6 lip 2023
Genialna obsługa klienta. Pomyliłem się w zamówieniu ale po kontakcie ze sklepem Marilyn panie pomogły skorygować moją omyłkę bez żadnych problemów. Przesyłka przyszła bez opóźnienia z prawidłową zawartością. Dziękuję Krzysztof
7 lip 2023
Cieszymy się, że nasza obsługa klienta mogła Ci pomóc i spełniła Twoje oczekiwania. Dla nas najważniejsze jest to, aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z naszych produktów, jak i z obsługi. Dziękujemy za ocenę i zapraszamy ponownie ❤️
19 sie 2023
Bardzo szybka wysyłka. Towar pięknie zapakowany, w jak najlepszej jakości. Szczerze polecam. Jeśli ktoś konstatuje pomiędzy dwoma rozmiarami, to proponowałabym wybierać ten mniejszy. Dziękuję, na pewno jeszcze zamówię.
21 sie 2023
Dziękujemy za tak wyczerpującą opinie jest nam bardzo miło❤️ Staramy się by nasi klienci byli zadowoleni i proszę pamiętać jeśli pojawią się problemy z doborem zawsze służymy pomocą
20 lip 2023

Piękna bielizna!

Bielizna piękna! Identyczna jak na zdjęciach ma stronie. Do tego błyskawiczna dostawa i równie błyskawicznie załatwiona sprawa zwrotu środków za jeden z nietrafionych zakupów. Na pewno jeszcze tu wrócę :)
26 lip 2023
Dziękujemy za tak pozytywny komentarz!❤️ Z niecierpliwością czekamy na kolejne Pani zakupy i zawsze jesteśmy do Pani dyspozycji, jeśli potrzebuje Pani jakiejkolwiek pomocy czy porady. Jeszcze raz dziękujemy !
5 cze 2023
Sklep który naprawdę dba o klienta. Czuje się tu poziom kupującego Wysyłka już na drugi dzień do odbioru. A same produkty -niezwykle luksusowe . Zdecydowanie polecam !
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa, dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci byli zadowoleni. 😊
5 sie 2023

Polecam korzystanie ze sklepu MARILYN

Dla tęższych pań nogawki powinny być luźniejsze w udach. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu bielizna bardzo dobrze koryguje moją figurę.
6 sie 2023
Dziękujemy za ocenę, cieszymy się, że jest Pani bardzo zadowolona z zakupu bielizny i że produkt dobrze koryguje Pani figurę. Jeszcze raz dziękujemy za pozytywny komentarz i życzymy miłego dnia! Jeśli będzie Pani potrzebować pomocy w przyszłości, jesteśmy do dyspozycji. 😘
18 lip 2023
Fenomenalny sklep w którym uwielbiam z żoną robić zakupy. Co sezon, czekam na nowości, by móc wzbogacić garderobę małżonki o nowe elementy.
26 lip 2023
Dziękujemy za tak entuzjastyczne słowa ❤️❤️❤️! To nasze największe wyróżnienie, gdy klienci z niecierpliwością czekają na nasze nowe kolekcje. Będziemy dalej starać się dostarczać Państwu najnowsze trendy i wysokiej jakości produkty. ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ KOLEKCJĘ , która niebawem się pojawi