hollywooddream.pl- Logo - Opinie

hollywooddream.pl

Opinie (353) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1375)

Ważny od: 28 paź 2021
hollywooddream.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lip 2023
Zamówiłam sukienkę - materiał i krój są bardzo ładne, pięknie układa się na sylwetce. To moje drugie zakupy od Was i jak na razie jestem zadowolona. Do poprawy jest jednak jedna rzecz - pakowanie... Towar jest włożony od razu do plastikowej torby z adresem; bez żadnej folii. W tej kwestii inne sklepy wysyłkowe wypadają lepiej - pakują w folię, ozdobny pachnący papier, jest dołączona wstążka itd. Przez brak powyższych rachunek i ulotka z podziękowaniem od Was zawsze jest zmięta. Pomyślcie o tym, to kwestia estetyki.

10 cze 2023
Szybka wysyłka i ubrania zgodne z opisem oraz zdjęciem. Na duży minus jest jednak płatny zwrot, który jest po stronie klienta. W momencie kiedy ubranie nie pasuje rozmiarowo, jest to dla klienta koszt 40zł (wysyłka 20 + zwrot 20), co już skłania do przemyślenia czy napewno chce zrobić w tym sklepie ponownie zamowienie.

Opinie nt. sklepu hollywooddream.pl

Ogólnie sklep oceniam bardzo dobrze i polecam każdemu, szybka realizacja i szybko wracają pieniążki na konto, odjęłam gwiazdeczkę, ponieważ niedopasowałam sobie niczego, ale to oczywiście mnie jest wina sklepu.
Gdyby nie fakt, ze właśnie przygotowuję towar do zwrotu( nie trafiony rozmiar), to cala reszta rewelacyjna. Fason spodni, wykonanie oraz zgodność z opisem na 5.
Witam serdecznie ♥️ z czystym sumieniem polecam 🤗 butik i szefowa są najlepsze. Ale rzeczy są najlepsze , mam ich multum 💋 i będzie jeszcze więcej 🥰
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Hollywood dream, piękne rzeczy w przystępnych cenach, bardzo szybka wysyłka, miła i życzliwa obsługa klienta.
Przyspieszyć działanie strony www(w przechodzeniu na kolejne strony) bo długo momentami to trwa. A tak to wszystko elegansio :)
Śliczna marynarka😍Materiał grubszy, porządny. Polecam jako wykończenie eleganckiej jak i sportowej stylizacji.
Wszystko w jak najlepszym porządku bardzo miło profesjonalnie szybko i wysokojakościowo serdecznie polecam 🥰
Polecam Kazdemu. Cudowna jakosc , profesjonalizm oraz kontakt z Klientem na bardzo wysokim poziomie.
Polecam sklep, bardzo szybka wysylka, a w razie gdyby cos nie pasowalo, równie szybki zwrot.
Prze piękny komplet oraz adres dziękuje za szybką wysyłkę i wspaniałe uzupełnienie szafy
Super szybka wysyłka profesjonalna obsługa przepiękne produkty bardzo wysokiej jakości
Polecam serdecznie , już nie raz robiłam to zakupy i zawsze jestem mega zadowolona 🩷
Kombinezon zgodny z opisem, bardzo ładny, szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolona
Polecam serdecznie ekspresowa wysyłka piękne produkty bardzo wysoka jakość !!!
Uwielbiam sklep. Przepiękny towar. Co chwilę coś nowego. Ekspresowa wysyłka.
Piękne ubrania . Zakochałam się w sweterku z malinami . Polecam serdecznie
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Polecam wszystkim tego sprzedawcę.
Super jakość bluzki jak i spodni szybka wysyłka polecam najlepszy butik🥰

SUPER! Polecam

Wszystko w porządku. Czas realizacji zamówienia, zamówiony towar SUPER!

Polecam serdecznie!

Szybka wysyłka, piękne ubrania i częsta rotacja kolekcji- to się ceni!