hollywooddream.pl- Logo - Opinie

hollywooddream.pl

Opinie (621) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1660)

Sklep Hollywood Dream ma najlepsze ciuchy jakie można sobie wymarzyć, moim zdaniem nie ma lepszego sklepu niż Państwa. Dziękuję że Jesteście 💝 nie zawsze oczywiście produkt jest trafiony do naszych sylwetek , ostatnim razem zamówiłam dresik który niestety nie leży na mnie tak , jak na Pani Sylwii , gdyż na Pani Sylwii, wszystko leży ślicznie ,jest piękną kobietą. Każdy Państwa ciuch jest oczywiście fantastyczny, tylko po prostu , każda z nas ma inną sylwetkę i nie zawsze akurat musi dana rzecz pasować , dresik ktory zamowilam jest bardzo ładny, ale musi być na szczuplejsza osobę 💞🤩pozdrawiam serdecznie, nic nie zmieniajcie i Zostańcie z nami. Dziękujemy💝💝💝💝

12 sie 2023
They dint really fit me good the Stitching was bad looked very cheap there were few holes on the pockets. Very long also but they’re definitely not for short girls. But overall I liked the stretchy material and how soft they were not a bad design just need better quality and stitching.

Opinie nt. sklepu hollywooddream.pl

27 maj 2024
Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko. Bluzka z różą jest przepiękna jestem w niej zakochana 😊😊
2 cze 2024
Polecam sklep z czystego serca robię już nie raz zakupy i jestem bardzo zadowolona
5 cze 2024
Najlepszy sklep, pełen profesjonalizm, śliczne ubrania. Polecam
2 cze 2024
Sukienka rewelacyjna.Wspanialy gatunek i kolor.
28 maj 2024
Bardzo dobra jakoś ubrań. Polecam