e-marilyn.pl- Logo - Opinie

e-marilyn.pl

Opinie (207) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1677)

Ważny od: 30 wrz 2021
e-marilyn.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lut 2024
Hello! The ordered panties were wonderful, exactly as on the photos from website. Thank you! I had an issue with proceeding the payment during weekends, however, on Monday I finally managed to pay via GooglePay. One more note from my side: I was a bit disappointed to know that despite there is a shop here in Gdansk, but I cannot use my gift voucher directly there, in the shop. And I must use it only using the online order (from the website) option. But generally, very nice stuff for ladies and their men 😉 Thank you! Maryna G.

23 maj 2023
Niestety produkt do mnie nie dotarł, gdyż kurier nie dostarczył mi przesyłki, nie raczył nawet zadzwonić. Poinformowano mnie, że paczka na mnie czeka 30 km od miejsca zamieszkania... Logiczne, że nie po to zamawiam kuriera i za tę usługę płacę, by później ganiać za tą przesyłką, pomijając koszt benzyny, to tracąc jeszcze czas. Przykre, że nie umieją Państwo zadbać o prawidłowe dostarczenie paczek, to powoduje, że zniechęcają Państwo klientów do siebie...

Opinie nt. sklepu e-marilyn.pl

23 maj 2023
24 maj 2023
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji 😢 z tego co widzę przewoźnik poczynił próbę doręczenia przesyłki 18.05 o godz 15:38 jednak nie zastał Pani pod wskazanym adresem, wówczas przewoźnik poczta polska umożliwia odbiór przesyłki w placówce.
9 wrz 2023

Ordynarne, nieporęczne opakowanie.

Zamówiono 2 miękkie, przezroczyste biustonosze, wykonane z tiulu oraz 2 pary stringów z identycznego materiału. Zamówienie dotarło w nieporęcznym, niemal półmetrowym kartonie. Wewnątrz znajdował się niewiele mniejszy karton w tym samym kolorze, po którym pałętała się bielizna. Podsumowując, bardzo ordynarnie jak na zamówienie za pół tysiąca. Czas przyjrzeć się innym, w jakim stylu dostarczają i prezentują swój towar.
17 wrz 2023
Pani Anno bardzo nam przykro słyszeć, że jest Pani niezadowolona z naszego opakowania i prezentacji zamówienia. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogły się pojawić. Doceniamy Pani opinię i będziemy pracować nad ulepszeniem naszych usług.
12 lip 2023

Sugestie

Możliwość zwrotu poprzez sklep stacjonarny lub szybsze dokonanie zwrotu online zamiast zbędnego pisania maili itd.
14 lip 2023
Dziękujemy za podzielenie się swoją sugestią. Rozumiemy, jak ważne jest dla naszych klientów jest łatwe i wygodne dokonywanie zwrotów. Aktualnie, ze względu na strukturę naszej firmy, nie jesteśmy w stanie zaoferować możliwości zwrotu towarów w salonach stacjonarnych. Nasza firma internetowa działa niezależnie od sklepów stacjonarnych. Jednakże, przyjmujemy pod uwagę Pani sugestię o usprawnieniu procesu zwrotów online.
30 cze 2023
Produkt uszkodzony
3 lip 2023
Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji proszę o złożenie reklamacji na adres e-mail reklamcje@e-marilyn.pl 💌 ponieważ uszkodzony towar nie powinien do Pani dotrzeć.